اتوبار و باربری شهرک غرب

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

اتوبار و باربری شهرک غرب تهران

باربری گیان بار شعبه شهرک غرب

 

 

شکستن چرا؟!؟ با یک تماس مشتری باربری کیان بار تهران شوید...

 

شرکت باربری و اتوبار کیان بار باربری شعبه شهرک غرب تهران آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته است. باربری شهرک غرب تهران با بیش از 15 سال سابقه کار مفید در عرصه باربری و اتوبار نامی آشنا برای همشهریان ساکن تهران بزرگ است. باربری کیان بار با بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه شما در حین جابه جایی هر گونه خرابی و شکستن در حین جابه جایی را برعهده می گیرد و کار را به صورت 100% تضمینی به سرانجام می رساند. باربری شهرک غرب تهران با داشتن کادر مجرب و کارا و فعال آماده خدمات رسانی در تمام ساعات شبانه روز  به صورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته آماده ارائه خدمات باربری به مشهریان ساکن شهرک غرب تهران است.

 

باربری کیان بار با هدف ارائه خدمات به همشهریان ساکن شهرک غرب تهران احداث شده است. باربری کیان بار

 

باربری شهرک غرب یا باربری شهرک قدس، یک منطقه لوکس و مدرن و از محله‌های مرفه نشین شهر تهران در شمال غرب تهران است. باربری شهرک غرب در گذشته محل اسکان خارجی‌هایی بود که وارد تهران می‌شدند این شهرک در باربری منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده است.

باربری و اتوبار کیان بار شعبه ی منطقه شهرک غرب

باربری شهرک غرب با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته به همشهریان محدوده ی شهرک رغرب تهران می باشد.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار  باربری وسایل منزل  ،اثاثیه منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌ بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌ های به‌روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود. این شبکه تضمین رضایت، نگرش حرفه‌ای، کارکنان حرفه‌ای و آموزش‌ دیده و با انگیزه را برای کمک به شما با  مقرون به‌ صرفه‌ ترین قیمت در اختیار شما خواهد گذاشت. ما به شما کمک می‌کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ اتحادیه باربری مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید. حمل‌ و نقل ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌اعتماد را با باربری تهران و اتوبار تهران کیان بار تجربه کنید.

شماره باربری و اتوبار شهرک غرب تهران

 

 یکی از خدمات ارزنده باربری و اتوبار شهرک غرب تخلیه و جابه جایی بارهای سنگین و حساس مانند پیانو، یخچال، کمد و… می باشد. کادر کاری باربری کیان بار با دقت و رعایت نکات ایمنی در حمل اثاثیه سنگین بدون وارد شدن خسارت و اسیب به وسایل انهارا جابه جا کرده. کادر کاری باربری با موکت و ضرب گیر اطراف وسایل را پوشانده و خسارت رسیدن به وسایل در هنگام جابه جایی را به صفر می رساند.

شاید بارها این سوال براتون پیش اومده باشه که چرا باربری کیان بار:

باربری و اتوبار کیان بار با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح باربری است. کیان بار  بار از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و باربری شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس می باشند نحوه صحیح خدمت رسانی می تواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترینباربری تهران خواهیم بود.

خدمات اتوبار و باربری شهرک غرب

 

  1. ارایه خدمات حمل و نقل و جابجایی و باربری به تمام نقاط تهران.
  2. انجام اثاث کشی و اسباب کشی منزل و محل کار و ادارات خصوصی و دولتی (با کارگران حرفه ایی).
  3. ارائه خدمات به صورت هفت رو هفته و بیست و چهار ساعته.
  4. بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما(به صورت رایگان).

باربری کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری در کوتاه ترین زمان درخدمت شما همشهریان ساکن حکیمیه هستند. شعار باربری کیان بار نگه داشتن رضایت مشتریان است از این رو همواره به کادر کاری خود یاداوری می کند که بالاترین اصل نگه داشتن رضایت مشتریان و مشتری مداری است.

همکاران اتوبار باربری شهرک غرب تهران

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم