باربری تجریش

 باربری و اتوبار کیان بار

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

باربری منطقه 1 شعبه تجریش

باربری تجریش آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن استان تهران می باشد . باربری تجریش به صورت شبانه روزی  و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین منطقه تجریش می باشد. باربری کیان بار شعبه تجریش دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد و خود را موظف به رعایت تمامی قوانین باربری که برای مشتریان داشتن یک اسباب کشی راحت را رقم میزند . باربری تجریش  همواره سعی در استخدام افرادی ماهر , صبور , امانت دار داشته است . باربری کیان بار شعبه تجریش تمامی بارها و اثاثیه هایی که جابجا مینماید را به صورت رایگان بیمه مینماید تا مانع از وارد آمدن خسارت مالی به مشتریان عزیز گردد. هزینه باربری تجریش با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می گردد.

 

 

از تعرفه های باربری کیان بار میتوان به تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز  باربری و اتوبار کیان بار است. 

عزیزانی که قصد حمل بار را دارن می توانن از شرکت باربری و اتوبار کیان بار سرویس خود را رزرو کرده تا کارگران ورزیده شرکت باربری و اتوبار کیان بار در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا کنند.

شماره تماس کیان بار : 22864752

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه تجریش

باربری و اتوبار کیان بار آماده ارائه سرویس حمل و نقل درون شهری و برون شهری تهران به همه همشهریان ساکن منطقه تجریش است.

شرکت باربری کیان بار برای  تامین بخشی از نیازهای شهروندان مانند نیاز به جابه جاییای شرکت با ارائه خدمات نوین در حوزه حمل و نقل اثاثیه منازل و ادارات، بیش ازده سال است که در تمامی مناطق باربری تهران و حومه به مشتریان ارجمند خود سرویس دهی نموده است و مفتخر است که توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. باربری تهران کیان بار  دارای انواع خاور های مسقف فلزی در اندازه های متنوع، مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه با کارگران مجرب، حرفه ای و خوش اخلاق می باشد

باربری تجریش ابتدا فعالیت خود را در نقاط محدودی از تهران اغاز کرد با گذشت زمان و بالا رفتن تقاضای مشتریان شعبات مختلفی از باربری کیان بار با هدف ارائه خدمات به مشتریان و راضی نگه داشتن مشتران خود  در نقاط مختلف  تهران احداث شد .

باربری کیان بار همواره در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش کرده و راضی نگه داشتن مشتری را رکن اصلی هر باربری می داند.

 

چرا اتوبار تهران کیان بار:

باربری کیان بار از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمات به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایت مندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجای که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کار فرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضظراب و استرس میباشد باربری سعادت آباد نحو صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند.ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. باربری تهران از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین اتوبار خواهیم بود.

 یکی از موارد مهم در اثاث کشی بسته بندی و انتخاب کارتون مناسب برای کالا و اثاثیه است:

اندازه جعبه ها را درست انتخاب کنید

معمولا برای اسباب کشی باید از چند روز قبل به سوپر محله سفارش کارتن دهید. او برای شما کارتن کنار می گذارد. سوپر مارکت هایی هم هستند که می توانید از آنها کارتن بخرید. بهتر است وسایل سنگین مثل کتاب را در کارتن های کوچک و وسایل سبک مثل پتو، بالش و لحاف را در کارتن های بزرگ بگذارید. با این روش حمل و نقل کارتن ها برایتان آسان تر خواهر بود و به علاوه با قرار دادن وسایل سنگین در کارتن های بزرگ استحکام کارتن کم می شود و ممکن است پاره شود.

قوانین چیدمان درون جعبه را رعایت کنید

بهتر است در هر کارتن آیتم های سنگین تر را در پایین جعبه و سبک تر ها را در بالا بچینید. با این کار تعادل کارتن ها به خصوص کارتن های با ارتفاع بیشتر، بهتر حفظ می شود. زمانی که کارتن ها را در کامیون می گذارید ، دقت کنید کارتن های سنگین تر را پایین بگذارید تا فشار وسایل شما را له نکند.

جای خالی باقی نگذارید

سعی کنید در جعبه ها جای خالی باقی نماند. البته خالی ماندن بخش هایی از جعبه ها اجتناب ناپذیر است. برای پر کردن آنها می توانید از حوله، دستمال های آشپزخانه اتوبار تهران یا در نهایت روزنامه مچاله شده استفاده کنید. جعبه ای که بخش های خالی دارد، نامتعادل بوده و ممکن است له شود و وسایل درون آن آسیب ببیند.

به ترتیب بسته بندی کنید

اگر وسایل اتاق های مختلف در هم باشند، برای چیدن وسایل به مشکل خواهید خورد. وسایل هر اتاق باید در کارتن های جداگانه ای باشند و بهتر است روی کارتن ها با دقت بنویسید در جعبه چه وسایلی گذاشته اید. با این روش می توانید وقتی به مقصد رسیدید، کارتن های هر اتاق را در جای خود بگذارید و بعد به مرور و با آرامش شروع به چیدن آنها کنید. در غیر این صورت موقع بیرون آوردن وسایل با وسیله های زیادی که بیرون از کارتن ها ریخته شده اند مواجه خواهید شد که به نظر می رسد هیچ وقت مرتب نخواهند شد.

درست بچسبانید

بعد از پر کردن کارتن و قبل از جابه جا کردن آن باید کارتن ها را قفل کنید. قفل کردن کارتن به این شکل است که باید اول تکه بزرگ تر در کارتن را تا کنید. بعد در یک جهت بقیه تکه ها را روی هم تا کنید و در آخر سمت آزاد تکه اول را روی تکه چهارم قرار دهید. سپس از نوار چسب پهن استفاده کنید. بسته به اندازه کارتن نوار چسب را به شکل چهارخانه روی در کارتن بچسبانید. هر نوار را تا ۱۵ سانتی متر از در به سمت پایین امتداد دهید تا باز نشود.

وسیله های گران قیمت را جداگانه بسته بندی کنید

ظروف چینی، کریستال ها، تابلوهای گران قیمت و... روش های بسته بندی خاصی دارند. برای بسته بندی شکستنی ها باید حتما دور آنها روزنامه یا محافظ های دیگر بگذارید و بعد از بسته بندی به کارکنان شرکتی که حمل و نقل را انجام می دهند، بگویید برای حمل این کارتن ها و جای آنها در کامیون، کارهای لازم را انجام دهند. معمولا این کارتن ها را روی کارتن های دیگر و در جای ثابتی قرار می دهند تا تکان نخورند.

وسیله های اصلی

وسایل بزرگ مثل پیانو، تلویزیون، یخچال ساید بای ساید و وسایل دیگر به روش های خاصی برای جابه جایی نیاز دارند که بهتر است آنها را به شرکت حمل و نقل بسپارید. وقتی دنبال شرکت می گردید بهتر است با دقت از آنها سؤال کنید برای بسته بندی این وسایل مبلغ جداگانه ای دریافت می کنند و امکانات خاصی در اختیارتان می گذارند یا نه. معمولا نرخ حمل یخچال ساید بای ساید و پیانو جداگانه حساب می شود.

 

توضیحاتی درباره منطقه باربری تجریش

تجریش نام شهری در کلان‌شهر تهران است که به عنوان یکی از محلّه‌های شهر تهران هم به شمار می‌آید. تجریش مرکز شهرستان شمیرانات استان تهران است و در منطقهٔ ۱ شهر تهران واقع شده‌است.میدان تجریش که نقطه پایانی خیابان باربری ولیعصر تهران است یکی از مکان‌های تجاری و شلوغ تهران به شمار می‌رود. بازار قدیمی، تکیه بزرگ تجریش و امامزاده صالح از نقاط دیدنی محله تجریش‌اند.

 

 

بازار تجریش بازاری سرپوشیده در میدان تجریش، تهران است.

این بازار از یک طرف به میدان تجریش، از سمت دیگر به امامزاده صالح و کوچه‌های اطراف آن راه دسترسی دارد. تکیه بزرگ تجریش یکی از قدیمی‌ترین تکیه‌های شهر تهران در این بازار واقع شده است. بازار تجریش که نمونه کوچکی از بازار تهران است از قدیمی‌ترین مراکز خرید شمیران محسوب می‌شود و دو محله سرپل و تجریش را به هم وصل می‌کند.

سردربازار تجریش

 خیابانها و اماکن پیرامون:

تجریش شمالی ترین منطقه تهران است به تجریش قله تهران نیز میگویند این شهر جز تاریخچه شهر تهران محسوب میشود خیابان‌ها و کوچه‌هایی که به میدان تجریش می‌پیوندند به ترتیب ساعتگرد عبارت‌اند از خیابان شهرداری، فناخسرو، جعفری، جلالوند (ارم)، ملکی (سعدآباد)، اتوبار ولیعصر ، دربندی (مقصود بیک)، ثقفی و کوگل. خیابان شهرداری بین میدان تجریش و میدان قدس قرار دارد و کوگل کوچه‌ای است که به امامزاده صالح ختم  می‌شود. خیابان‌های:بوعلی، صاحبی، آشتیانی منفرد و حکمت از جمله خیابان‌هایی هستند که دارای استاندارد خیابان سازی نیستند و نیز این خیابان‌ها جزء مناطق قدیمی و فرسوده تجریش قرار دارند.

اماکن مهم پیرامون میدان تجریش:

 • مسجد همت
 • امامزاده صالح
 • تکیه بالا (حسینیه بزرگ تجریش
 • بازار تجریش و حسینیه آن
 • اداره پست تجریش
 • اداره برق تجریش
 • بیمارستان شهدا
 • بنیاد شهید شمیرانات
 • سازمان تأمین اجتماعی شمیران
 • مرکز خرید قائم
 • مرکز خرید تندیس
 • مرکز خرید البرز
 • مرکز خرید میری
 • مرکز خرید بعثت
 • مرکز خرید ارگ تجاری

در باربری تهران شمال تجریش محله‌های جعفرآباد و سعدآباد و در شمال غربی آن محله زعفرانیه قرار گرفته.

 

پیشینه:

هزار سال پیش تجریش، طجرشت خوانده می شد. چنان که راوندی مورخ تاریخ در شرح سلطنت طغرل سلجوقی آورده است: «آنگاه سلطان از تبریز به سوی ری رفت تا زفاف به دار الملک باشد. اندک مایه رنج بر وی مستولی شد، به قصران بیرونی، به در ری به دیه طجرشت ( تجریش ) از جهت خنکی هوا نزول فرمود، چه حرارت هوا بغایت بود ( به سال ۴۵۵۵ ق). جالب اینجاست که طغرل در همان تجریش وفات یافت و جنازه اش برای دفن به ری منتقل شد.

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم