باربری و اتوبار نیاوران

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار

باربری منطقه 1 شعبه نیاوران

باربری و اتوبار نیاوران با استفاده  از مدرن ترین تجهیزات و خودرو های در زمینه حمل بار و اثاثه آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در زمینه حمل بار واثاثه در منطقه نیاوران تهران می باشد

شرکت باربری و اتوبار کیان بار واقع در منطقه نیاوران با   ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل با 10سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل با وکیوم های 90 و 600 متری و ارائه کارتن های رگال دار با خاور های مسقف و موکت کاری شده در استان تهران همراه با کارگران مجرب و دوره دیده و خوش اخلاق برای اسباب کشی شما ، همراه با صدور بیمه و بارنامه بصورت رایگان ، حمل اثاثیه منزل تخصص ماست کار را به دست کاردان بسپارید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم. خدمات باربری نیاوران  به صورت 24 ساعته خواهد بود و شما عزیزانی که قصد حمل اثاثیه منزل را دارید می توانید از شرکت باربری نیاوران رسرویس خود را رزرو نمایید. ما برای حمل اثاثیه منزل شما از کادر فنی مجرب و دوره دیده ای استفاده خواهیم کرد که بدونه هیچگونه خط و خشی بارهایتان را به مقصدتان برساند این اطمینان را به شما می دهیم که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی چه از مشاوره ، بسته بندی وسایل منزل ، حمل اثاثیه و حتی چیدمان شما را یاری کنیم. 

نرخ باربری در باربری نیاوران  بار به صورت مسوبه تعیین شده اتحاده تهران است.

باربری کیان بار شعبه نیاوران در ابتدا فعالیت خود را در نقاط محدودی اغاز کرد و رفته رفته با افزایش تقاضای مشتراین شعبات متعددی از باربری کیان بار در نقاط مختلفی از شهر تهران احداث گردید.

با برقراری تماس باباربری نیاوران  کادر کاریباربری نیاوران در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما عزیزان ساکن منطقه نیاوران هستند.

باربری کیان بار نزدیک ترین راه ممکن به شما را پیدا کرده.

یکی از خدمات باربری کیان بار شعبه نیاوران بیمه کردن به صورت رایگان است, اغلب وقتی حرف باربری میشه به فکر خستگی استرس هنگام جابه جایی, و شکستن وسایل منزل پاره شدن مبلمان جدید می افتیم باربری کیان بار با بیمه کردن رایگان نگرش شما ر ا نسبت به باربری و اثاث کشی تغیر میدهد.

یک نکنه که در باربری نیاوران  به آن توجه زیادی می شود روانشناسی در حین اثاث کشی است که کادر کاری باربری نیاوران  به خانواده ها این اطمینان را میدهند که اثاثیه منزل یا محیط کار آنها بدون هیچگونه خرابی یا شکستن به مقصد میرسد و استرس و نگرانی را از خانواده ها دور می کنند.

عزیزان که می خواهند کالا یا اثاثیه منزل خود را جابه جا کنند می توانند با تماس با دفتر باربری نیاوران تعداد کارگران مورد نیاز خود را تعیین کنند. باربری نیاوران

باربری دور از استرس و نگرانی را با ما تجربه کنید. باربری کیان بار

 

شماره تماس باربری کیان بار شعبه نیاوران  : 22864752

خدمات

 • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران

 • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)

 • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته

 • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما

                                                   

 

                                                                    

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه نیاوران

در آغاز حمل و نقل بار قبل از هر چیز مهم ترین و تاثیر گذار ترین کار انتخاب درست و دقیق یک شرکت باربری وظیفه شناس ، ایمن و مسئولیت پذیر است تا

طی پروسه باربری دغدغه های ذهنی شما را درباره به موقع و به بهترین نحو انجام شدن جا به جایی اثاثیه و لوازمتان از بین ببرد و این انتخاب درست بتواند

آرامشی نسبی برای ادامه کار در شما بوجود بیاورد. باربری تهران کیان بار با پیشینه ای  درخشان و ممتاز و همچنین با استفاده از کادری متخصص و مجرب آماده

ی هدیه ای مهم به شما خانواده های عزیز ایرانی است .

جابجایی و انتقال اثاثیه در فرآیند باربری اغلب امری مشکل و پر دردسر محسوب می شود، زیرا امکان دارد طی این جابجایی اسناد ، مدارک و یا لوازم مهمی

ناپدید شود ، از این رو باربری کیان بار برای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی ناشی از انجام باربری و  در جهت حصول آرامش خاطر مشتریان

همیشگی اش آغاز به ارائه خدمات باربری در تمامی ایام سال به صورت بیست و چهار ساعته کرده است .

از خدمات باربری نیاوران می توان به بیمه باربری اشاره کرد,

این بیمه در میان بیمه های مختلف با انواع موارد تحت پوشش و میزان تامین خسارت، آنچه که در حوزه کاری باربری بوده و باربری کیان بار نیز خود را مکلف به پیروی از آن نموده است بیمه باربری می باشد.

امروزه با وجود توسعه صنعت حمل و نقل و شیوه های جدید جابجایی و حمل کالا؛ انتقال کالا و وسایل یا خدمات از حیث وارد آمدن خسارت و آسیب و یا سایر احتمالات سالم به مقصد نرسیدن، در مقایسه با گذشته به حداقل رسیده است. با این وجود بیمه ای وجود دارد که کلیه اسباب و وسایل و کالاهای مشتری را در جابجایی بین نقطه مبدا و مقصد (که می تواند مسافت بین شهری یا داخل شهر باشد) در برابر وقوع حوادث زیر بیمه نماید و در صورت خسارت، جبران هزینه نماید.

موارد تحت پوشش بیمه باربری: خطرات و خسارات ناشی از آتش سوزی، تصادف، پرت شدن از روی وسیله نقلیه، سرقت، واژگونی، آبدیدگی، ضربه خوردن و برخورد جسم خارجی با محموله و یا خسارت های حاصل از مراحل تخلیه یا بارگیری را شامل می شود.

از دیگر خدمات باربری نیاوران میتوان به بسته بندی وسایل به شکل استرچ رپ اشاره کرد این روش در معرفی خدمات و امتیازات ویژه باربری  کیان بار به شیوه رایج و متداول در باربری و اتوبارهای اروپایی برای بسته بندی اسباب و وسایل اشاره گردید که همان سبک بابل رپ و استرچ رپ نیز درباربری کیان بار  اعمال می شود.

حال در این مقاله به تفصیل هر آنچه لازم است در باب استرچ رپ، انواع، کاربرد و مزایای آن دانسته شود را بررسی می کنیم:
استرچ رپ، نواری پلاستیکی با قابلیت کشش بسیار بالا است که معمولا از پلی اتیلن با دانسیته پایین ساخته شده و برای پوشش و بسته بندی اطراف محموله ها استفاده می گردد.
استرچ رپ بیشتر برای نگهداری جعبه ها و محموله ها در یک پالت چوبی در حمل و نقل استفاده گردیده و گاه برای قراردادن اشیا در کنار یکدیگر کاربرد دارد تا مانع از تکان آنها در طول جابجایی شود و نیز به گونه ای پوشش دهی مناسبی برای وسایل حساس برای خش نخوردگی است. برای بسته بندی و پوشش دهی اسباب یا اشیا با استرچ رپ در پالت ها و ایمن سازی آنها از برخورد با یکدیگر یا با پالت ها، بهترین شیوه بسته بندی و حفاظت از آسیب دیدگی محموله در حین جابجایی بوده و بدین گونه از خسارات و صدمات احتمالی وارده حاصل از غفلت یا سهل انگاری کارگر در زمان حمل جلوگیری می نماید.
نوارهای استرچ رپ بر اساس کاربرد، ضخامت و طول دارای انواع مختلفی هستند که سه نوع رایج آن با نام های نوارهای استرچ یووی، پوشش پالت بادی، نوارهای استرچ ضداستاتیک و نوار استرچ رنگی هستند.
مزایای استفاده از استرچ رپ
در کنار کاربرد اصلی استرچ رپ که آن را محبوب ترین روش بسته بندی پالت و حفاظت وسایل در جابجایی و باربری نموده است، لازم به ذکر سایر مزایای آن می باشد تا گزینش سنجدیده باربری کیان بار  برای بکارگیری این سبک بسته بندی مشخص گردد:
نوارهای استرچ رپ قابلیت بازیافت دارند. نوع یووی آن می تواند محموله را از مضرات اشعه خورشید محفوظ نگاه دارد. استرچ رپ علاوه بر محافظت وسایل از آسیب و ضربه آنها را از گردوغبار و رطوبت و مواد زائد محافظت می نماید و در نهایت اینکه روشی مقرون به صرفه بوده و در کنار تجهیزات ساده مورد نیاز بسیار کاربردی و ارزان تمام می گردد.

  باربری یان بار توصیه میکند که در بسته بندی به موارد زیر توجه کنید:

 1. برای اجسام سنگین و وسایل اشپزخانه از کارتون های چهار لایه استفاده کنید
 2. محتوای درون کارتون ها روی کارتون نوشته شود
 3. برای بسته بندی لباس ها از کارتون های رگال دار استفاده کنید(کارتون های رگال دار شبیه یک کمد کوچک هستند)
 4. برای وسایل فریزری درون یخچال از کارتونهای استرلیزه حاوی یخ استفاده کنید.

 

به جرات می توان گفت که چیزی که باربری کیان بار را از سایر باربری ها جدا کرده دقت در جابه جایی و بسته بندی وسایل است.

شاید بارها و بارها از خود سوال کرده باشید که چرا باربر کیان بار:

اتوبار و باربری کیان بار با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح اتوبار است تکبار تهران از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و  نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفیدی و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم . ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین باربری و اتوبار تهران واهیم بود 

اثاث کشی همراه با آرامش را با ما تجربه کنید.باربری کیان بار

باربری کیان بار به رانندگان خود توصیه میکند که حتما به موارد زیر توجه کنند:

1. رانندگان از نوع بار شما مطلع باشدد|(تا با اطلاع از آن به نحوه بارگیری و چگونگی چیدمان اثاثیه شما واقف شود)

2.رانندگان باید پس از هرگونه ترمز ناگانی توقف کرده و بار را چک کند

3. اگر در زمسان قصد اثاث کشی دارید حتما نکات امنیتی را راعایت کنید

باربری و اتوبار کیان بار  با هدف رفع تمام نیازها در زمینهجابجایی بار، با ارائه خدمات وانت باربری و نیسان وانت در تهران گام دیگری در آسایش خیال شما در جابجای و اسباب کشی  ارائه میکند.
شما میتوانید با تعیین وقت و هماهنگی جهت وانت تلفنی برنامه ریزی کامل و دقیقی در اسبا کشی و جابجایی های خود داشته باشید. کیان بار

 

توضیحاتی درباره منطقه نیاوران:

نیاوران نام یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال تهران است که در دامنه‌های جنوبی رشتهٔ کوه البرز قرار دارد. این منطقه از غرب با دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق

با دارآباد هم‌مرز است.

یاوران از دو بخش نی و آوران تشکیل شده و از آنجا که منطقه‌ای دارای نیزار بوده اینگونه نامیده شده است. بنا به نظر دیگری نیاوران از نام نارون آمده است که به معنی (محلی که در آن درخت انار می‌روید) می‌باشد.

 

همچنین ادعا شده است که این منطقه در ابتدا گردوی خوانده می‌شده و در زمان ناصرالدین شاه این نام به نیاوران به معنی کاخ دارای عظمت تغییر کرده است.

 

جغرافیای شهری:

به خاطر شیب موجود در منطقه، ساختار معماری ویژه‌ای در آن به چشم می‌خورد. همچنین واقع شدن در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح دریا، آب و هوایی سرد تر از دیگر نقاط تهران را باعث شده است.

 

اماکن مذهبی، فرهنگی، ورزشی

 مجموعه‌هایی چون کاخ نیاوران، پارک نیاوران، شهر کتاب نیاوران و فرهنگسرای نیاوران که در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است، همچنین تکیه نیاوارن که از قدیمی‌ترین و مشهورترین تکیه‌های تهران است، در این منطقه واقع شده‌اند. ساختمان اصلی پژوهشگاه دانش‌های بنیادی که در گذشته دفتر کار فرح پهلوی بوده است، در حاشیه میدان نیاوران قرار دارد.

شهرداری منطقه یک تهران نیز در انتهای خیابان شهید باهنر قرار دارد.

 • قبرستان ظهیرالدوله که مدفن بسیاری از سیاست‌مداران دوره قاجار و پهلوی و برخی از هنرمندان معاصر است.
 • ورزشگاه شهدای نیاوران
 • سالن ورزشی شهید مسجدی
 • مجموعه ورزشی بانوان صدف
 • مجموعه ورزشی فرهنگیان

 محلات:

 • امیر
 • سازمان آب
 • جمال آباد
 • منظریه
 • جماران
 • نخجوان
 • دزاشیب
 • حصاربوعلی
 • کامرانیه
 • گل سنگ
 • جمشیدیه
 • صاحب‌قرانیه

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم