باربری و اتوبار شهرک نفت

باربری و اتوبار کیان بار

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

باربری منطقه 1 شعبه شهرک نفت

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به ساکنین شهرک نفت می باشد.

باربری کیان بار دارای کادری ماهر در زمینه باربری می باشد , افرادی صبور که سعی در انجام دادن کار خود به درستی را دارند و همچنین سعی میکنند که فضایی آرام در محیط ایجاد

نمایند تا خستگی ناشی از اسباب کشی خاطره ای بد از اسباب کشی را در ذهن شما ایجاد ننماید . باربری بارهای شما را به صورت رایگان بیمه می نماید و هزینه باربری را با توجه به

نرخ اتحادیه حساب می کند .باربری کیان بار بار های شما عزیزان را به تمامی نقاط کشور بار میزند .متخصصان باربری  کیان بارآماده اند آنچه را که شما از یک جابجایی بی دغدغه و رویایی را انتظار دارید را برای شما به عمل آورد . از این به بعد نگران شکستن وسایل خود نباشید  فقط و فقط کافیست با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید تا از خدماتباربری و اتوبار کیان بار بهرمند  شوید. این باربری با داشتن کادر کاری مجرب و خوش اخلاق در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا کنند.این باربری با بهره گرفتن از روشهای نوین اروپایی بسته بندی اثاثیه شما را انجام می دهند.

بسته بندی حرفه ما نیست: بسته بندی هنر ماست

شماره تماس باربری : 22864752

اتوبار و باربری کیان بار منطقه 1 شعبه شهرک نفت

 شرکت باربری و اتوبار کیان بار با هدف تامین بخشی از نیازهای شهروندان برای نیاز به جابه جایی این شرکت با ارائه خدمات نوین در حوزه حمل و نقل اثاثیه منازل و ادارات، بیش از 10 سال است که در تمامی مناطق تهران و حومه به مشتریان ارجمند خود سرویس دهی نموده است و مفتخر است که توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. اتوبار تهران دارای انواع خاور های مسقف فلزی در اندازه های متنوع، مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه با کارگران مجرب، حرفه ای و خوش اخلاق می باشد.

باربری شهرک نفت با سالها سابقه درخشان و خدمت گزاری صادقانه  به همشهریان و هم وطنان عزیز  جهت اطمینان  شما اعلام مینماید که  این افتخار را داشته است که در خدمات سازمان ها و و افراد منطقه شهرک نفت باشد.

باربری شهرک نفت برای مشتریانی که حداقل سه مشتری دیگر را با باربری تهران کیان بار آشنا کنند تخفیف ویژه ایی در نظر گرفته است.

چرا باربری کیان بار:

باربری و اتو بارکیان بار با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح باربری است.کیان بار از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات باربری شهرک نفت نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین اتوبار تهران خواهیم بود.

حمل و نقل در باربری کیان بار:

ما مسئولیت پذیریم و سرشار از علاقه مندی به کار. باربری کیان بار

حمل و نقل با تمامی مشکلات و مسائل خود برای باربری کیان بار  یه تعهد کاریست . کیان بار  با بهینه سازی ساختار اداری و فنی خود به ارتقا کیفیت  و ارائه ی خدمات مطلوب پرداخته و با استفاده از قدرت رقابتی بالا بدلیل سرحوله قراردادن منشور اخلاقی حرفه ای باور شما را در بهره مندی از خدمات بی نقص حمل و نقل در سراسر ایران همراهی میکند.

باربری کیان بار توصیه میکند که اگر صاحب بچه کوچک هستید در حین اثاث کشی به موارد زیر دقت کنید:

 1.   از اسباب کشی تصویر مثبتی برای کودکان ایجاد کنید.

2.         قبل از اسباب کشی همراه فرزندانتان از خانه جدید بازدید کنید.

3.         بچه ها را در دکوراسیون و چیدن اسباب منزل مشارکت دهید.

4.         از فرزندانتان در بسته بندی و جمع آوری وسایل کمک بخواهید.

5.         به آن ها کمک کنید تا همچنان با دوستانشان ارتباط داشته باشند.

6.         روز اسباب کشی برای مراقبت کودکان از دوستانتان کمک بگیرد.

7.         قبل از هر چیز اتاق کودکانتان را آماده کنید.

8.         به آنها بیش از پیش توجه کنید.

9.         برای بر آوردن نیاز های آن ها در روز اسباب کشی خود را آماده کنید.

10.      ترس و اضطراب را از خود و کودکان دور کنید.

11.      اطمینان یابید تمام جعبه ها برچسب یا علامت دارند.

12.      زمان مناسب و مطمئنی را برای روز اثاث کشی با اتوبار خود هماهنگ کنید.

 

 باربری کیان بار حامی همیشگی شمااااا..............

توصیه های شرکت باربری کیان بار حین انتقال بار ها و انجام باربری:

الف) دقت کامل داشته باشید که راننده ای که قصد حمل وسایل شما را تا مقصد مورد نظرتان دارد باید به صورت کامل از نوع بار شما با خبر باشد تا با توجه به نوع بار نحوه ی بارگیری را مشخص کرده و به چگونگی کنترل مهار بندی اثاثیه شما کاملا آگاه باشد .


ب) نکته ی دوم این است که راننده و کمک راننده باید در حین انجام باربری جایی بایستند که برای کارگر های حمل بار به سمت ماشین  مزاحمتی ایجاد نکنند و همچنین خودشان هم به علت سهل انگاری دچار آسیب دیدگی نشوند و کار باربری شما طولانی یا متوقف نشود .

ج) توجه داشته باشید که راننده ی ماشین حامل اسباب و اثاثیه شما موظف است تا در صورت وقوع هر توقف یا ترمز ناگهانی همچنین پیش از تخلیه وسایل شما در مقصد مهار بار های شما را کنترل کرده و از محکم بودن اتصالات آن اطمینان کامل حاصل کند تا حتی کوچک ترین احمال آسیب دیدگی هم برای وسایل شما وجود نداشته باشد.


د) نکته ی حائز اهمیت دیگر که شما باید به آن دقت داشته باشید این است که راننده حمل کننده بار شما باید به طور منظم و مرتبا پس از طی هر 800 کیلومتر از مسیر ، اثاثیه شما را بازبینی کند و از سلامت سیستم مهار بار ها مطمئن شود و اگر در مهار بندی وسایل شما نقصی مشاهده کرد سریعا به طور مجدد سیستم مهار بار هایتان را تنظیم کند و از منحرف نشدن وسایل شما در ادامه مسیر اطمینان حاصل کند.

و در پایان توصیه شرکت باربری کیان بار به شما مشتریان عزیز این است که :

 

اگر در زمان تخلیه اثاثیه تان از ماشین باری متوجه این نکته شدید که قید و اتصالات بار ها از شرایط مناسبی برخوردار نیست به طور مثال : وسایل از جای اولیه شان منحرف شده یا صدمه دیده اند و قید ها و تجهیزات مهار بارتان جابه جا شده اند ، حتما باید راننده را ملزوم کنید این امر را به شرکت یا موسسه حمل و نقل مربوطه اطلاع رسانی کند تا هماهنگی مراتب برای ارائه بهترین خدمات به شما صورت گیرد.

باربری کیان بار رانندگان خود را موظف میکند که حتما به موارد زیر در حین اثاث کشی برون شهری توجه کنند:

  1. بعد از پیمودن هر 500متر نگه داشته و بار را نگاه کنند.
  2. بعد از هر ترمز ناگهانی یا توقف ناگهانی حتما بار را چک کرده و از چیدمان درست بار مطمن شوند.
  3. رانندگان حتما قبل از حرکت از محتویان داخل کارتونها با خبر شوند
  4. برای مواد فریزری از کارتون های مخصوص موارد فریزری استفاده کنند
  5. و در آخر در هنگام چیدمان اثاثیه در ماشین چیدمانی انتخاب شود که هیچ اسیبی به اثاثیه وارد نشود.

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم