باربری و اتوبار منظریه

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار

باربری منطقه 1 شعبه منظریه

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد .

 باربری کیان بار بار ها و اثاثیه های شما عزیزان را قبل از جابجایی و بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید تا مانع از وارد آمدن خسارت به شما گردد البته کیان بار برای

جلوگیری از وقوع همچین اتفاقاتی در کادر خود از افرادی ماهر و صبور چه در زمینه جابجایی بار و چه رانندگی در جاده استفاده می نماید .

باربری کیان بار به مشتریان عزیز که با باربری کیان بار شعبه منطربه تماس میگیرند توصیه میکنند که قبل از حرکت و اثاث کشی رانندگان را از محتویات درون کارتونها با خبر کنند.

خدمات باربری کیان بار شعبه منطریه:

شرکت باربری و اتوبار کیان بار شعبه منطریه  با سالها تجربه در بسته بندی لوازم منزل ، حمل و نقل و همراهی شما عزیزان چیدمان و دکوراسیون داخلی با مشاوره رایگان در خدمت شماست.

شرکت ظریف بار با ارائه ی پکیجی کامل

·         با بهره گیری کارتن 5 لایه با مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی

·         وکیوم بزرگ  90متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )  – چسب اسکات پهن

·         وکیوم 20 متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )  – چسب اسکات پهن

·         کارتن رگال دار (رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار)

·         ساک رختخواب ( 3لایه – حاوی پشم شیشه – زیب دار)

·         لایف پک ( 2- 3 تا کشوی دراور لباس رو براحتی میشه درونش جا داد)

جهت حمل جهیزیه نوعروسان و اسباب کشی منازل به مطمئن ترین و کامل ترین شیوه ی ممکن در خدمت شماست. باربری کیان بار 

شماره تماس باربری کیان بار شعبه منظریه  : 22864752

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه منظریه

شرکت باربری و اتوبار کیان بار آماده ارائه خدمات در زمینه باربری و حمل و نقل درون شهری و برون شهری به همشهریان ساکن منطقه منظریه است.

باربری کیان بار با استفاده از کارگران ورزیده و کارا در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه منزل شما را بسته بندی و جابه جا می کنند. باربری تهران کیان بار باتو جه به نوع کالا یا اثاثیه شما جعبه مورد استفاده برای بسته بندی را انتخاب می کنند برای مثال برای و سایل شکستنی از کارتون های چند لایه استفاده می کنند این باربری اولین باربری است که از روش (استرچ رپ) برای بسته بندی وسایل استفاده می کند این روش برگرفته از روش بسته بندی در اروپا می باشد.

اتوبار تهران کیان بار توصیه میکند که در اثاث کشی به چند نکته زیر توجه کنید:

یکی از دغدغه های خانم یا ها در حین اسباب کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستند باربری کیان بار اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت با سالها تجربه در  عرصه حمل و نقل تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از تهران یا هر کدام نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه می کند و این اطمینان را به شما می دهد که با برنامه ریزی منظم بدونه اینکه وسایل شما یه خط ساده بخورد راجابجا نموده و خاطره ای شیرین را برای شما بجای می گزارد

قابل توجه شما عزیزانی که میخواهید اسباب کشی در تهران داشته باشید این اطمینان را به شما می دهیم اگر یک برنامه ریزی دقیق و منظم را نداشته باشید حتما با مشکل مواجه میشوید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل اتوبار و باربری کیان بار آماده است و خود را موظف می داند که اثاث  شما را با نهایت دقت به مقصدتان برساند اتوبار و باربری کیان بار با کادر فنی خود اقدام به بسته بندی وسایل خانه شما نموده و کلیه وسایل منزل یا دفتر شما  رابه سبک کشور های اروپایی بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده می کند بعد از این گروه  حمل بار با خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی کاملا ورزیده و خوش اخلاق وارد عمل می شوند اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می کند و آاده حمل نموده و به خانه جدید تان جابجا می کند اثاثیه منزل شما را با نهایت دقت در خانه جدیدتان تخلیه نموده و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید را برای شما می چیند.
 آماده ایم که بهترین جابجایی را برای شما انجام دهیم. کیان بار

پس نگران شسکتن وسایل خود نباشید و همین الان با شرکت ما تماس گرفته و سلامت وسایل خود را تضمین کنید

امیدواریم که با توصیه های کیان بار جابه جایی بدون دغدغه را تجربه کنید. کیان بار

باربری کیان بار به کارگران ورزیده خود  در باربری که کار بسته بندی را انجام می دهند توصیه می کند که به موارد زیر توجه کنند:

 • اندازه جعبه را درست انتخاب کنید(می توان وسایل کوچک مانند کتاب را در کارتون های کوچک یک لایه قرار داد و برای وسایل سنگین شکستنی از کارتون های پنج لایه استفاده کنید)
 • قوانین چیدمان درون جعبه حتما رعایت شود(در کارتونهای با ارتفاع بالا وسایل سنگین را در پاین جعبه و وسایل سبک را در بالای جعبه قرار دهید که تعادل جعبه را رعایت شود)
 • جای خالی باقی نگذراید(سعی کنید که در جعبه ها جای خالی باقی نگذارید)
 • به ترتیب بسته بندی انجام دهید(مثلا اول وسایل اتاق کامل بسته بندی شود )
 • محتوای درون همه کارتونها روی کارتونها نوشته شود
 • وسایل گران قیمت و قیمتی را جدا بسته بندی کرده و جدا از سایر وسایل باشد

 

 چیزی که باربری کیان بار را جدا کرده این است که باربری کیان بار دقت را فدای سرعت نمی کند. کارگران ورزیده باربری کیان بار در کمال دقت و خوش اخلاقی بار شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا کرده و تا چیدمان پایانی کار همراه شما همشهریان ساکن منظریه خواهد بود.

هرگونه درخواست یا نظری در مورد نحوی بستن و چیدمان دارید می توانید به کادر کاری باربری کیان بار گفته شود تا کارگران کار را انجام دهند. باربری کیان بار

تشخیص اینکه کدام باربری ایمن است در امر اثاث کشی می تواند میزان اسرس و نگرانی شما در زمان اثاث کشی را کم کند باربری کیان بار توصیه می کند که برای اینکه بتوانید یک باربری ایمن را تشخیص دهید باید به موارد زیر توجه کنید:

 • بسته بندی مناسب و حساب شده توسط کارگران مجرب و ورزیده باربری کیان بار 
 • دقت در امر حمل و نقل و جابجایی اثاثیه (با خیالی راحت کالا و اثاثیه خود را به باربری کیان بار بسپارید)
 • زمانبندی دقیق(زمانبندی دقیق داشته باشند یعنی اینکه سر ساعت تعیین شده در ب منزل باشند)
 • احترام و برخورد مناسب کارکنان مجموعه کیان بار باعث شده که باربری کیان بار یکی از مشتری مدار ترین باربری ها باشد
 • چیدمان درست اثاثیه در منزل (یکی از مواردی است که باربری کیان بار همواره در تلاش است که به نحو احسن انجام دهد)

مشاوران باربری کیان بار توصیه می کنند که حتما چند روز ماند به اثاث کشی با شماره ثابت باربری تماس گرفته و سرویس خود را تعین کنید تا مشاوران باربری کیان بار برنامه ریزی دقیق و کارایی را با کمک خود شما تعیین کنند. باربری کیان بار 

حمل و جابه جایی اثاثیه: 

از قدیم ایام تا به امروز حمل اثاثیه منزل یک امر مهم بوده در گذشته برای حمل اثاثیه از دوستان اشنایان .... استفاده می کردن و امروزه با احداث شرکت های باربری و حمل و نقل دیگر لازم نیست از دوستان و اشنایان خود خواهش کنید که در حمل اثاثیه و باربری به شما همشهریان ساکن منطقه باغ فیض کمک کنند باربری کیان بار با داشتن 100 کادر کاری مجرب و ورزیده در کوتاه ترین زمان کالا و اثثایه شما همشهریان ساکن منطقه منظریه را جابه جا کرده کادر کاری باربری کیان بار در کمال دقت وکار حمل اثاثیه منزل و محل کار شما را انجام داده تا میزان خسارات وارده به اثاثیه شما به حداقل برسد.

حمل و جابه جایی اثاثیه منزل و محل کار خود را با خیالی اسوده به باربری ما بسپارید. باربری کیان بارشعبه منطقه منظریه

  شرکت باربری و اتوبار کیان بار  برای حمل اثاثیه منزل شما به کمک شما می آید و تا مرحله آخر اسباب کشی در خدمت شما عزیزان می باشد. باربری کیان بار تا چیدمان اخری کار همراه شما خواهند بود.

باربری کیان بار  برای حمل اثاثیه منزل از کارگرانی بسیار خوش اخلاق و ورزیده و خاور های  موکت کاری شده جهت انجام حمل وسایل شما استفاده می کند .

ما اینجاییم تا خدماتی بی نظیر برای شما ارائه دهیم.باربری کیان بار

خدمات باربری کیان بار:

 1. ارائه خدمات بسته بندی با کادر مخصوص جهت اسباب کشی
 2. بیمه و بارنامه وسایل شما به صورت کاملا رایگان
 3. مشاوره به صورت رایگان
 4. حمل بار توسط کارگران حرفه ای و ورزیده
 5. ارائه خاور ، نیسان ، وانت

باربری کیان بار آماده اثاثیه  شما همشهریان ساکن منطقه منطریه را با خیال راحت به منزل جدیدتا انتقال دهد.

شما عزیزان می توانید با تکیه بر رزومه قابل اعتمادباربری کیان بار  آنچه را که از یک اتوبارو باربری می خواهید را برای شما به عمل می آوریم.

حمل جهزیه عروس با تخفیف ویژه ! حمل و جابجایی بار ادارت ، ارگانها ، بانک ها ، کارخانه ها ، کارگاه ها و ….

این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم که برای حمل اثاثیه و جابجایی منزل خبری از شکستن وسایل در کار نیست.این هنر باربری کیان بار است .

تخلیه بار در باربری کیان بار شعبه منظریه :

باربری کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری ورزیده و متعهد به کار خود در کوتاه ترین در مکان مورد نظر حضور پیدا کرده و تمام کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا و بسته بندی و تخلیه کرده و تا چیدمان پایانی کار همراه شما عزیزان خواهد بود.

حمل بار های سنگین خود از جمله یخچال، پیانو، کمد........ را به کارگران ماهر و ورزیده باربری کیان بار بسپارید. کارگران باربری کیان بار قبل از شروع جابه جایی و تخلیه تمام نکات ایمنی را در نظر گرفته و تمام سطح کالا و اثاثیه شما با موکت ها و ضربه گیرها پوشانده می شود تا از هر گونه ضربه و خراش خوردگی در هنگام جابه جایی و تخلیه در امان باشد.

هیچگاه خود به تنهایی مشغول تخلیه و جابه جایی اثاثیتان نشوید با تماس با باربری کیان بار می توانید از کارگران مجرب باربری برای تخلیه کالا و اثاثیتان کمک بگیرید.باربری کیان بار

نرخ باربری:

در هنگام جابه جایی این سوال برای همه مشتریان باربری کیان بار به وجود می اید که باربری وجابه جایی کالا و اثاثیه ما چقدر هزینه دارد باربری و اتوبار کیان بار دارای مجوز از طرف اتحادیه تهران با قیمتی کاملا منصفانه در خدمت همشهریان ساکن منطقه منظریه است.هدف مدیریت شرکت باربری و اتوبار کیان بار رضایت شما همشهریان ساکن منظریه است و در این راستا تصمیم به کاهش نرخ قیمت های خاور،نیسان، و ایسوز نموده است. فقط کافیست با شرکت باربری کیان بار تماس حاصل فرمایید و نوع سرویس خود را اعلام نموده و کارشناسان باربری کیان بار قیمت نهایی را به شما اعلام می نماییند. باربری کیان بار

هدف مدیریت شرکت باربری تهران رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا  تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با شرکت باربری تهران تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی  را به شما اعلام می نماییم . آماده ایم بهترین ها را برای شما به عمل آوریم

 برنامه ریزی :

اثاث کشی یکی از کارهای سختی است که اغلب افراد و خانواده ها و قتی اسم اثاث کشی به میان می آید یاد استرس و خسارات وارد شده در زمان جابه جایی می افتدند. باربری و اتو بار کیان بار توصیه می کند که حتما قبل از شروع به اثاث کشی با مراجعه به باربری و با کمک مشاوران باربری یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد داشته باشید. اگر بدانید چگونه اثاث کشی کنید و چگونه به این کار خاتمه دهید می توانید این کار سخت را به یک کار اسان برای خود تبدیل کنید.

نکاتی که در زمان اثاث کشی باید به آن توجه بسیاری شود این است که از کارتونهای چند لایه برای بسته بندی استفاده شود و وسایل مشابه را با هم دسته بندی کنید.باربری و اتوبار کیان بار 

برنامه ریزی زمانی:

یکی و از موارد مهمی که در هنگام اثاث کشی باید به آن توجه بسزایی شود برنامه ریزی زمانی مناسب است، با داشتن برنامه ریزی زمانی مناسب می توانید که اثاث کشی راحت را تجربه کنید.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با داشتن کادر کاری مجرب و کارا و دوره دیده، استفاده مناسب از زمان را به وجود آورده و شما همشهریان ساکن منطقه منظریه می توانید در مدت زمان مناسب و بدون اتلاف وقت اثاث کشی خود را انجام دهید. باربری و اتوبار کیان بار

حضور تیم و ورزیده باربری کیان بار در هنگام بسته بندی ، جابجایی و حمل و نقل وسایل شما باعث می شود که اسباب کشی شما با سرعت بیشتری انجام شده و در نتیجه در زمان و هزینه های شما صرفه جویی شود. با حضور باربری کیان بار زمان سنجی قابل قبولی خواهید داشت و می توانید تمام خواسته های خود را با کارکنان ما در میان بگذارید.

بهترین روش اثاث کشی از دید باربری کیان بار:

از دید باربری کیان بار بهترین روش برای اثاث کشی این است که مشتریان باربری کیان بار قبول کنند که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد. و همه چیز را پیش‌بینی کنید. به طور معمول همیشه برای انجام کارهای بزرگ از افراد با تجربه و بزرگ کمک گرفته می شود. مشاوران زبده باربری کیان بار با بیش از ده سال سابقه درخشان در عرصه جابه جایی و اثاث کشی شما همشهریان ساکن منطقه منظریه را در امر اثاث کشی کمک کرده و از بسته بندی اولیه تا چیدمان پایانی کار همراه شما خواهند بود.تجربه های ریز و درشت مشاوران باربری کیان بار می تواند در انجام اثاث کشی راحت به شما کمک کرد. باربری و اتوبار کیان بار آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته به همشهریان ساکن منطقه منظریه است.

جابه جایی گلها و گیاهان زینتی منزل در زمان اثاث کشی:

اغلب خانم های خانه دار در زمان اثاث کشی استرس از بین رفت گلها و گیاهان زینتی منزل خود را دارند. باربری و اتوبار کیان بار برای با کارگران ورزیده و کارای که دارد در نهایت دقت و رعایت نکات ایمنی این کار را انجام داده تا میزان خسارت وارده را به صفربرسانند. همچنین باربری کیان بار با سروسی های جدا از اثاثیه منزل گلها و گیاهان را جابه جا کرده تا با اجساب سخت برخورد نداشته باشند و در تمام طول راه یکی از گارگران باربری کیان بار دائم در ماشین حضور داشته تا از افتادن و شکستن گلها جلوگیری کند. باربری و اتوبار کیان بار

کار را به دست کاردان بسپار ید. باربری کیان بار شعبه منطقه منظریه

جابه جایی انواع مبلمان:

خانم های خانه دار موقع اثاث کشی همیشه دغدغه کثیف شدن و پاره شدن مبلمان در زمان جابه جایی است. باربری کیان بار با بسته بندی درست و به جا و با استفاده از سلفن و نایلونهای مخصوص مبلمان کاور کشیده و در کوتاه ترین زمان مبلمان منازل و مبلمان فروشی ها را با رعایت نکات ایمنی جابه جا کرده جابه جایی مبلمان ها توسط ماشین های مخصوص انجام می شود و از پتو و کاورهای مخصوص مبلمان است کرده تا چوب یا پارچه مبلمان آسیبی وارد نشود.باربری و اتوبار کیان بار آماده ارائه خدمات نوین روز به همشهریان ساکن منظریه است.

باربری و اتوبار کیان بار با تدبیر و اندیشه ایی که در ضمینه جابه جایی انوع اثاثیه منزل دارد جزو یکی از برترین باربری ها است. باربری کیان بار این تجربه و خوش نامی را مدیون کادر کاری دوره دیده و خوش اخلاق خود است. کادر کاری باربری به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به همشهریان است.

توضیحاتی در مورد منطقه منظریه:

منظریه نام محله‌ای است در شمال تهران. مهمترین بخش این محله باغ منظریه است.

این منطقه که در دامنه رشته کوه البرز قرار دارد از نقاط بکر و خوش آب و هوای شهر تهران و منطقه شمیران محسوب می‌شود.

منظریه منطقه‌ای مرتفع و کوهستانی است که در ارتفاع ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ متری از سطح دریا واقع شده است.

 

باغ منطریه:

باغ منظریه در سال ۱۲۶۰ در زمان سلطنت ناصرالدین شاه قاجار توسط سلطان مراد میرزا معروف به حسام‌السلطنه که یکی از امرای ارتش بود ایجاد شد. نام منظریه در آن زمان حسام آباد بود.

در آن هنگام حسام السلطنه شروع به بنای ساختمانی کرد که اکنون بنام عمارت مرکزی معروف است ولی قبل از اتمام آن این محل توسط کامران میرزا برادر مظفرالدین شاه خریداری شد. سپس محمد علیشاه منظریه را به مبلغ ۲۵ هزار تومان از کامران‌میرزا خرید و آن را جزو املاک سلطنتی قرارداد. در زمان احمدشاه منظریه به آقای شعبانعلی قراگزلو معروف به باغبانباشی اجاره داده شد (که او سرباغبان منظریه بوده و تا سال ۱۳۵۲ فعالیت باغبانی رازیر نظر داشت). در سال ۱۳۰۰۰ منظریه جزو املاک وزارت دارایی درآمد. در اوایل سلطنت رضاشاه مجدا باغ منظریه جزوه املاک سلطنتی شد. این مکان هم اکنون با نام اردوگاه شهید باهنر در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد.

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم