باربری و اتوبار شهرک محلاتی

باربری و اتوبر کیان بار

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

باربری منطقه 1 شعبه شهرک محلاتی

 باربری کیان بار با هدف تامین بخشی از نیازهای شهروندان برای نیاز به جابه جایی باربری کیان بار با ارائه خدمات نوین در حوزه حمل و نقل اثاثیه منازل و ادارات، بیش از 10 سال است که در تمامی مناطق تهران و حومه به مشتریان ارجمند خود سرویس دهی نموده است و مفتخر است که توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. این شرکت دارای انواع خاور های مسقف فلزی در اندازه های متنوع، مخصوص حمل و جابجایی اثاثیه با کارگران مجرب، حرفه ای و خوش اخلاق می باشد.

باربری کیان بارآماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین شهرک محلاتی می باشد . باربری برای حمل ونقل بار ها از وسایل نقلیه استاندارد برای باربری با توجه به حجم و مسافتی که قرار است طی شود را درمجموعه کاری خود قرار داده است . باربری کیان بار بارها و اثاثیه مشتریان گرامی را به صورت رایگان بیمه مینماید . باربری کیان بار هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب مینماید . باربری کیان بار دارای کادری ماهر و صبور در زمینه باربری می باشد که شما میتوانید از آنها در جابجایی وسایل خود کمک بگیرید .متخصصان باربری کیان بار آماده اند آنچه را که شما از یک جابجایی بی دغدغه و رویایی را انتظار دارید را برای شما به عمل آورد . از این به بعد نگران شکستن وسایل خود نباشید  فقط و فقط کافیست با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید تا از خدمات باربری کیان بار بهرمند  شوید.

این باربری  با بسته بندي حرفه اي اثاثيه منزل، با تيم آموزش ديده با ملزومات مرتبط با بسته بندي و با در نظر گرفتن هر کالا به تناسب آسيب پذيري؛ به صورت فني و تقويت نقاط آسيب پذير با پوشش هاي مناسب با هر کالا. جمع آوري به صورت منظم در جعبه هاي مخصوص، ايمن و بهداشتي و رعايت سازماندهي و ترتيب جمع آوري؛ بسته بندی ها را انجام می دهد

 

کار را به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار

شماره تماس باربری : 22864752

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه محلاتی

باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه  کار در عرصه باربری و اتوبار تهران مفتخر است که در خدمت شهروندان ساکن منطقه محلاتی است.

باربری کیان بار در ابتدا کار خود را با هدف ارائه خدمات باربری تهران و اتوبار به شهروندان بخشی محدود از تهران آغاز کرد. با افزایش تقاضا و استقبال از طرف مشتریان باربری , خود را بر آن داشت که خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه داده و امکان پوشش خدمت دهی در زمینه باربری اتوبار و حمل اثاث حرفه ای را  برای اکثر شهروندان تهرانی و اکثر مناطق تهران فراهم آورد.

باربری کیان بار توانسته با سالها تجربه کاری در زمینه حمل و نقل و کسب تجربه در زمینه شناسایی نیاز های مردم توانسته بهترین ها را به ارمغان بیاورد وبا ارائه بهترین سرویس های حمل و نقل و باربری آسودگی را برای یک حمل ونقل بدون دغدغه تضمین نموده و خاطرات شیرینی را به یادگار بگذارد.

باربری کیان بار توصیه های برای یک  اثاث کشی بدونه دغدغه و موفق برای کسانی که میخواهند به خانه جدیدشان بروند دارد

یکی از دغدغه های خانم یا ها در حین اسباب کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستند باربری کیان بار اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت با سالها تجربه در عرصه حمل و نقل تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از تهران یا هر کدام نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه می کند و این اطمینان را به شما میی دهد که با برنامه ریزی منظم بدونه اینکه وسایل شما یه خط ساده بخورد راجابجا نموده و خاطره ای شیرین را برای شما بجای می گزارد

قابل توجه شما عزیزانی که میخواهید اسباب کشی در تهران داشته باشید این اطمینان را به شما می دهیم اگر یک برنامه ریزی دقیق و منظم را نداشته باشید حتما با مشکل مواجه میشوید

در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل اتوبار و باربری تهران آماده است و خود را موظف می داند که اثاث  شما را با نهایت دقت به مقصدتان برساند اتوبار و باربری تهران با کادر فنی خود اقدام به بسته بندی وسایل خانه شما نموده و کلیه وسایل منزل یا دفتر شما  رابه سبک کشور های اروپایی بسته بندی نمودهه و آنرا برای جابجایی آماده می کند بعد از این گروه حمل بار با خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی کاملا ورزیده و خوش اخلاق وارد عمل می شوند اسباب و اثاثیه شما را بارگیریی می کند و آاده حمل نموده و به خانه جدید تان جابجا می کند اثاثیه منزل شما را با نهایت دقت در خانه جدیدتان تخلیه نموده و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید را برای شما می چیند
آماده ایم که بهترین جابجایی را برای شما انجام دهیم

 

پس نگران شسکتن وسایل خود نباشید و همین الان با شرکت ما تماس گرفته و سلامت وسایل خود را تضمین کنید

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با ارائه ی انواع کارتن اسباب کشی به شما در انجام اسباب کشی هایتان کمک میکند . نوع ، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی بعنوان یکی از ارکان مهم در بسته بندی و سلامت اجناس بشمار میرود . یکی از ارکان بی مخاطره بودن هر اسباب کشی ، بسته بندی محکم و امن هر وسیله است . مهم است بدانیم که استفاده از کارتن اسباب کشی مقاوم و مناسب به شما در کاهش آشفتگی هایتان هنگام باز کردن و چیدمان وسایل بعد از هر اسباب کشی کمک میکند .

کیان بار با گستره ی کاربردی از انواع کارتن اسباب کشی و لوازم اسباب کشی – که کارتن ها بشرح زیر است - در خدمت شماست :

1-      کارتن 5 لایه حمل بار

** دارای مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی

2-      کارتن بسته بندی لباس - کارتن رگال دار

** کارتنی رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار

جهت بهره مندی از مشاوره  رایگان اتوبار کیان بار با شماره ما تماس بگیرید.22864752

 چیزی که باربری کیان بار را از سایر باربری ها جدا کرده:

  1. دقت در جابه جاییی 
  2. بسته بندی وسایل
  3. ارائه برنامه

باربری کیان بار کادر کاری خود را موذف میکند که در حین اثاث کشی هیچ گونه نگرانی و استرسی به خانواده ها وارد نکنند.

اثاث کشی  به طور قطع  یکی از  امور مشکل زندگی شهری ، به ويژه براي خانم هاي خانه دار می باشد .نگرانی وت تشویش خاطر برای جمع کردن و سپس پهن کردن وسايل در منزل ، جدا شدن از محيط قبلي و عادت کردن با محیط و شرایط جديد  را در اين اسباب کشی نمي توان ناديده گرفت. .

جدی ترین  عامل تشویش ها و نگرانیها و منشا بسياري از آشفتگیهای عصبی  ، عدم برنامه ريزي است. لذا براي اولين قدم ليستي از کارهايي که بايد انجام گيرند، با حفظ ترتيب و زمان بندي و همچنين لوازمي که بايد جابه جا شوند را برروي کاغذ يادداشت نمایید ، سپس مرحله بسته بندي  وسایل را شروع نمایید .  ثابت شده که افراد در محيط هاي شلوغ و نامنظم پرخاشگر مي شوند. بنابر اين سعس نمایید جمع کردن وسايل افراد خانواده را ،  خودشان به عهده بگیرند .از يک جاي مشخص (مثلا آشپزخانه) شروع به جمع کردن و بسته بندي کنيد و همين طور به سمت بقيه نقاط خانه پيش رويد. هنگام چيدن وسايل نيز همه بسته ها را باز نکنيد و هر بسته را به مکان مورد نظر ببريد تا دچار سردرگمي نشويد. فراموش نکنيد که اسباب کشي عاملي براي از بين بردن آرامش شما نيست بلکه مي تواند انگيزه اي براي شروع يک زندگي جديد و بهتر باشد.

باربری کیان بار همواره در جهت جلب رضایت شما تلاش کرده.

نرخ باربری در باربری محلاتی:

شاید برای بیشتر عزیزانی که از وب سایت ما دیدن میکنند این سوال پیش بیاید که نرخ های باربری  و جابجایی و اسباب کشی ما  چقد هزینه می برد . باربری کیان بار دارای مجوز از اتحادیه با قیمت های کاملا منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد . هدف مدیریت شرکت باربری کیان بار رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با شرکت باربری کیان بار  تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی را به شما اعلام می نماییم . آماده ایم بهترین ها را برای شما به عمل آوریم .

 

باربری کیان بار  همواره در جهت رفاه حال مشتریان در تلاش است , شاید در هنگام جابه جایی کالا یا اثاثیه منزل حجم وسایلی که میخواهید جابه جا کنید کم باشد از این رو باربری کیان بار  سرویس نیسان بار را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد. تا مجبور نشوید از سرویس خاور استفاده کنید و هزینه بیشتری هم پرداخت کنید.

باربری کیان بار برای عزیزانی که از طریق سایت با باربری ما آشنا می شوند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است. باربری کیان بار

باربری کیان بار کار خود را با هدف ارائه خدمات به همشهریان تهرانی ساکن محلاتی اغاز کرده.

به نظر اکثر مردم اثاث کشی کار سخت و طاقت فرسایی است و همیشه و قتی اسم باربری و اثاث کشی به میان میاد یاد خستگی و استرس زمان جابه جایی و بسته بندی کالا و اثاثیه منزل می افتیم با داشتن برنامه ریزی دقیق و رعایت نکات زیر می توان باربری دور از استرس و نگرانی را تجربه کرد:

نکته اول: مهمتر از همه چیز این است که خانه جدیدی که قرار است به آن اسباب کشی کنید را تمیز کنید.اگر خانه جدیدتان احتیاج به نقاشی و لکه گیری دارد و اگر موکت ها احتیاج به تمیز شدن دارند آنها را انجام بدهید.

نکته دوم:موقه بسته بندی وسایل توجه کنید که تمامی کالا ها را با هم بسته بندی نکنید وسایل روری و غیر ضروری را از هم جدا کنید.

نکته سوم:نام وسایلی که در داخل کارتن ها گذاشته اید را روی آنها با ماژیک بنویسید تا برای بازکردن آنها و چیدمان آنها برنامه ریزی داشته باشید.

نکته چهارم:کارتن های مربوط به هر قسبمت را در اتاق خودش قرار دهید این کار باعث می شود سرعت کارتان افزایش یابد.

نکته پنجم:چیدمان وسایل را از آشپز خانه شروع کنید و بعد از آشپز خانه اتاق خواب ها و بعد از آن اتاق بچه را چیدمان کنید .

نکته ششم:جمع کردن وسایل را با اجسام سبک تر و غیر ضروری شروع کنید 

نکته هفتم:هتر است برای جابجایی مبلمان روکش آنها رو روی آن بکشید تا در حین جابجایی و چیدمان در ماشین ضربه نبینند .

نگران بسته بندی و جابه جایی اجسام سنگین منزل یا محل کار خود نباشید کادر کاری ورزیده باربری کیان بار در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کند.

کار را به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار

 حمل بار برون شهری همیشه یک  دغدغه بوده ، حمل بار برون شهری همیشه استرس آور بوده باربری کیان بار با قرار دادن باربری برون  شهری با تجهیزات کامل و کامیونهای مجهز آماده ارائه خدمات برون شهری به همشهریان ساکن منطقه محلاتی است 

حمل بار یه شهرستان از جمله خدمات تخصصی کیان بار  است که جهت رفاه بیشتر به شما ارائه میدهد . این خدمت به یک نگاه شامل حمل بار از تهران به سایر شهرستان ها ( اتوبار شهرستان ) و دیگر نقاط ایران  و کشورهاست . شرکت باربری کیان بار  با توجه به نوع بار  و کالای شما به ارائه ی سرویس مورد نظر شما میپردازد.

 حمل تخصصی بار به شهرستان ها ( اتوبار شهرستان )

*با استفاده از خودرو تخصصی و ویژه بهره وری مورد نظر شما

* جابجایی لوازم صنعتی  -  جابجایی و حمل وسایل تجاری -  حمل تخصصی بار -  کالای صادراتی و وارداتی و سایر موارد

صورت میگیرد. اتوبار شهرستان باربری کیان بار با در نظر گرفتن تمامی ریزه کاری های تخصصی حمل بار به شهرستان شما را تا انتهای مسیر همراهی خواهند کرد.

کافیست برای یافتن نیاز مورد نظر خود بصورت تخصصی ، با مشاوران زبده ی کیان بار ( شماره تماس 22864752) تماس بگیرید تا از مشاوره ی رایگان آنها مطلع شوید.باربری کیان بار

خدمات:

 باربری کیان بار در جهت رفاه حال مشتریان خدمات ارزنه ایی ارائه کرده است که می توان به چند مورد ان اشاره کرد:

باربری کیان بار بریا مشتریانی که کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی دارند سرویس نیسان در نظر گرفته تا مجبور به پرداخت هزیزنه بیشتر نشده، مشتریان باربری کیان بار می توانند با تماس با باربری محلاتی تعداد کارگران مورد نظر خود را (مرد یا زن ) را مشخص کرده، ارائه خدمات باربری کیان بار به صورت 24 ساعته است، دادن مشاوره رایگان به مشتریان و تنظیم برنامه ریزی دقیق و کارا،بسته بندی کالا و اثاثیه.

باربری کیان بار همواره در جهت حال مشتریان تلاش کرده و و همه خدمات ارائه داده شده در جهت راضی نگه داشتن مشتریان باربری کیان بار می باشد.

در اصل شعار کادر کاری باربری کیان بار مشتری مداری و راضی نگه داشتن مشتریان است.باربری کیان بار شعبه منطقه محلاتی

 بیمه کالا و اثاثیه منزل:

هدیه ما به شما علاوه بر راحتی و سرعت، قابلیت اطمینان با ارائه  بیمه نامه باربری کیان بار ر در جابه جایی  و اسباب کشی است. تمامی کالاهای تجاری و اثاثیه منزل و محموله های سبک و سنگین تحت پوشش بیمه حمل می گردد .بیمه نامه باربری کیان بار ،ضمانت کیفیت کار ما به شما است.

با بیمه کردن کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه محلاتی دیگر نگران شکستن کالا و اثاثیه های گران قیمت خود در هنگام جابه جایی نباشید و با خیالی اسوده جابه جایی منزل و محل کار خود را به باربری ما بسپارید.

تخلیه بار:

تخلیه بار یکی از موارد مهمی است که وقتی بار را جابه جا می کنیم یا از شهرستان می آوریم باید به آن توجه کرد

باربری کیان بار یکی از باربری هایی است که به تخلیه بارو تخلیه بار جابجایی وچیدمان پایانی کار توجه خاصی دارند.

گاهی اوقات وقتی از شهرستان بار را می آوریم خستگی را و اثاث کشی توانی برایمان باقی نمی گذارد باربری کیان بار آماده است بارهای شما را اعم از بارهای کارخانه ای ، بار وسایل منزل شما را تخلیه نماید.باربری کیان بار شعبه محلاتی آماده است تا بهترین سرویس های خود را در اختیار شما همشهریان ساکن محلاتی قرار دهد.تا در ایند با خاطره ایی شیرین یاد کنید، و هیچ استرس و دلهره ایی از باربری و جابه جایی نداشته باشید. باربری کیان بار با داشتن بیش از ده سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار آماده است کلیه کارهای شما همشهریان ساکن منطقه محلاتی مانند تخلیه بار ، اثاث کشی ، جابجایی و چیدمان پایانی را برای شما همشهریان گرامی انجام دهد.

انتخاب سرویس مناسب متناسب با ظرفیت بار:

باربری و اتوبار کیان بار شعبه محلاتی به مشتریان توصیه می کند که حتما سرویس متناسب با ظرفیت باری که می خواهید جابه جایی کنید را انتخاب کنیدتا مجبور به رفت و آمد زیاد و پرداخت هزینه بیشتری شوید. باربری و اتوبار کیان بار سرویس نیسان را برای مشتریانی قرار داده که بار کمی برای جابه جایی دارند. در زمان جابه جایی اگر بار کمی برای جابه جایی دارید و از سرویس هایی مانند خاوراستفاده کنید باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

باربری کیان بار حامی همیشگی شما همشهریان ساکن محلاتی است .باربری و اتوبار کیان بار

باربری و اتوبار کیان بار مشغله جابه جایی کالا و وسایل کارخانه ها، کافی شاپ ها، آزمایشگاه و کالای پزشکی ....... را برطرف کرده

مشتریان باربری و اتوبار کیان بار می توانند با تماس با باربری کیان بار سرویس خود را رزرو کرده زمان تماس با باربری کیان بار حتما نوع کالایی که می خواهید جابه جا کنید را به مشاوران باربری گفته تا در انتخاب نوع سرویس به شما همشهریان ساکن منطقه محلاتی کمک کرده.

جابه جا کردن وسایل ورزشی،و وسایل  باشگاه های بدن سازی برای اغلب مردم غیر ممکن به نظر می رسد، و با توجه به اهمیتی که این روزها اغلب مردم به تناسب اندام خود می دهند در اغلب خانه ها وسایل ورزشی پیدا می شود .

باربری و اتوبار کیان بار با  داشتن کارگرانی ورزیده و تجهیزات مناسب در جابه جایی وسایل سنگین ورزشی آماده جابه جا کردن هرگونه وسایل ورزشی باشگاه های بدن سازی....... می باشد

برای خانم های خانه دار همیشه جمع کردن و مرطب کردن لباسها در زمان اثاث کشی به طوری که مرتب بمانند و چروک نشوند یک دغدغه بوده و همیشه جمع کردن لباسها و قت زیادی را در زمان اثاث کشی اشغال می کند.

جابه جایی لباسهای گران قیمت:

به همین ترتیب باربری و اتوبار کیان بار با داشتن کارتونهای رگال دار این استرس و نگرانی از چروک شدن کت شلوار و لباسهای قیمتی شما همشهریان ساکن محلاتی می گیرد. باربری و اتو بار کیان بار از کارتون های رگال دار برای حمل لباسا استفاده کرده که مانند یک کمد کوچک عمل کرده و  از کثیفی و چروک شدن لباسها جلو گیری می کند. باربری و اتوبار کیان بار همراه همیشگی شما همشهریان ساکن محلاتی است. باربری کیان بار

وظایف رانندگان باربری کیان بار:

  1. پس از پیمودن هر 80 کیلومتر از شروع راه حتما اثاثیه را چک کرده.
  2. پس از هر ترمز ناگهانی یا توقف ناگهانی بار را چک کرده و از صحت و سلامت بار مطمن شوید
  3. رانندگان حتما از باری که حمل می کنند حتما اطلاع داشته باشند.
  4. رانندگان به طور تمام و کمال باید از جاده ها برون شهری و مسیرهای درون شهری آشنایی کامل داشته باشند.
  5. اگر در زمستان مشغول حمل بار هستند حتما باید که 

باربری کیان بار با کمک مشاوران زبده خود برای تمام مراحل اثاث کشی راه حل و نقشه ایی دارد به عنوان مثال برای جابه جایی گلها و گیاهان زینتی منزل و محیط کار از روشهای نوین جابه جایی استفاده کرده و در کمال دقت و رعایت نکات ایمنی گلها را بسته بندی و جابه جا کرده تا د رهنگام جابه جایی اسیبی به آنها وارد نشود. باربری کیان بار گلها را با سرویس های جدا از اثاثیه منزل جابه جا کرده اند تا در طول مسیر با جسام سخت در ارتباط نباشند. و در تمام طول مسیر یکی از کارگران باربری در ماشین حضور داشته تا از افتادن و اسیب دیدن گلها جلوگیری کنند. باربری کیان بار

جابه جایی گلها و گیاهان زینتی محل کار یا منزل:

با توجه به حساسیتی که خانم های خانه دار نسبت به گلهای طبیعی و زینتی منزل دارند از همین رو در زمان اثاث کشی دچار استرس و نگرانی مبنی بر خراب شدن و شکستن گلها را دارند. باربری و اتوبار کیان بار با بسته بندی درست و  دقت در جابه جایی گلهای طبیعی مانع از شکستن و خراب شدن گله و گیاهان زینتی در زمان اثاث کشی می شوند. همچنین باربری کیان بار گلها و گیاهان را با سرویس های جدا از اثاثیه منزل جابه جا کرده تا با اجسام سخت در تماس نباشند، همچنین در طول مسیر را هم یکی از افراد باربری کیان بار در ماشین حضور دارند و از افتادن گلها در زمان توقف های ناگهانی جلو گیری می کنند.

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم