باربری و اتوبار امام زاده قاسم

 باربری و اتوبار امام زاده قاسم کیان بار

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

 باربری منطقه 1 شعبه امام زاده قاسم

باربری امام زاده قاسم آماده ارائه خدمت باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری امام زاده قاسم  به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری برای ساکنین امام زاده قاسم است . باربری کیان بار دارای کادری ماهر در زمینه انجام کارهای مربوط به باربری می باشد . باربری کیان بار شعبه امام زاده قاسم  با توجه به وظیفه ای که در رعایت نمودن قوانین دارد تمامی بار ها واثایه ها را به صوت رایگان بیمه مینماید تا از وارد آمدن خسارت های احتمالی جلوگیری نماید . باربری کیان بار دارای انواع وسایل نقلیه باربری برای جابجایی اثاثیه ها است . هزینه باربری با توجه به نرخ اتحادیه حساب می شود .تعریفی که همه ما از اثاث کشی داریم شکستن وسایل منزل,خراب شدن مبلمان تازه, گم شدن وسایل منزل و خستگی است اما باربری و اتوبار;کیان بار واقع در منطقه امام زاده قاسم تهران با بیمه کردن رایگان  کالا و اثاثیه منزل شما نگرش شما عزیزان را نسبت به باربری تغییر می دهد و هرگونه خرابی و شکستن در حین جابه جایی را به عهده می گیرد. همچنین این باربری برای بسته بندی هر کدام از اثاثیه شما عزیزان از بسته بندی های مخصوص آن استفاده می کند برای مثال برای وسایل شکستنی شما از کارتون های چند لایه استفاده می کنند. باربری امام زاده قاسم   برای لباس های شما عزیزان هم از کارتون های مخصوص لباس استفاده می کند که از چروک شدن لباسها جلو گیری می کند و دیگر مجبور نیستین بعد پایان کار اثاث کشی و با کلی خستگی مشغول اتو کشیدن لباسها بشید.

از خدمات باربری کیان بار می توان به موارد زیر اشاره کرد

 ارائه‌ی بسته‌های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته‌بندی وسایل و بسته‌های مخصوص کم‌کردن حجم لباس

– ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای بسته‌بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن‌های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی

– بیمه‌ی کالا

– ارائه‌ی سرویس‌های مناسب جهت اسباب‌کشی ادارات ، اثاث‌کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

– ارائه‌ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

– جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

– ارائه‌ی کادری حرفه‌ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته‌بندی و جابجایی بار

تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز باربری تندیس است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود.

 

شماره تماس باربری : 22864752

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه امام زاده قاسم

باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار در عرصه حمل و نقل درون شهری و برون شهری مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه امام زاده قاسم تهران است.

باربری تهران کیان بار توانسته با سالها تجربه کاری در زمینه حمل و نقل و کسب تجربه در زمینه شناسایی نیاز های مردم توانسته بهترین ها را به ارمغان بیاورد وبا ارائه بهترین سرویس های حمل و نقل و اتوبار تهران آسودگی را برای یک حمل ونقل بدون دغدغه تضمین نموده و خاطرات شیرینی را به یادگار بگذارد.

باربری کیان بار از نکاتی برای تعرفه های باربری درون شهری استفاده می کند:

همان طور که می دانید و اطلاع دارید محدودیت های ترافیکی شدیدی توسط راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بنام طرح زوج و فرد و طرح ترافیک در کلان شهر تهران اعمال می شود. وسایل نقلیه که مجاز به حرکت در روز های عادی هستند در تهران بزرگ عبارتند از کامیون,وانت پیکان, وانت نیسان می باشد. هزینه جابه جایی وسایل و بار کامیون در تهران بصورت سرویسی و یا ساعاتی و یا هر دو محاسبه می شود که بصورت توافقی می باشد.

از جمله خدمات باربری کیان بار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1-      ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب - کارتن حمل لباس – کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس

 

2-     ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ - بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی

 

3-      بیمه ی کالا

 

4-      ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

 

5-       ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

 

6-      جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

 

7-      ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار

 

 

 

 

شاید بارها این سوال براتون پیش اومده باشه که چرا باربری کیان بار:

1. باربری و اتوبار کیان بار با داشتن بزرگترین ناوگان  ملکی  ارائه سریعترین و پر کیفیت ترین خدمات حمل و نقل و باربری را برای شما تضمین می کند

2.  باربری کیان بار  به  عنوان یک مجموعه فول سرویس  ، تمامی خدمات مورد نیاز شما برای یک اسباب کشب آسان و راحت را  یکجا فراهم آورده است

3. خدمات بسته بندی باربری کیان بار   ارمغان دیگری  از خدمات حرفه ای و روز آمد یک اتوبار حرفه ای است که ارائه می کند.

4.ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی  به شما امکان مدیریت زمان ، توام با آرامش  را خواهد داد

 

توضیحاتی درباره منطقه امام زاده قاسم

امام‌زاده قاسم، امام‌زاده و نیز منطقه‌ای است در شمال تجریش که در دامنه رشته کوه البرز و در ارتفاع ۱۷۰۰ متری قرار دارد.

امام‌زاده قاسم در شهر تهران و در شمال منطقه شمیران و در روستای قدیمی «دژ علیا» واقع است. بنای اصلی امام‌زاده برجی هشت ضلعی است که هر ضلع آن از داخل ۲/۲۵ متر عرض دارد و از آجر ساخته شده‌است.و این بقعه امروزه دارای صحن، ایوان، رواق و گنبد کاشیکاری است. اصل بنای بقعه را از قرن هفتم هجری دانسته‌اند. در زمان شاه تهماسب صفوی صندوقی با تاریخ ۹۶۳۳ هـ. ق بر روی مرقد نهاده شد.

ساختمان اصلی بقعه در زمان فتحعلی شاه قاجار توسعه یافت و ایوان بزرگ فعلی در طرف قبله بنا شد. بیرون بقعه و در گوشه جنوب غربی بنای قدیم، هنوز طاق نماها و رومی‌های عهد صفویه مشهود است. گنبد بیرونی بنا پیازی شکل است و ساقه آن با پوششی از کاشی خشتی با نقوش هندسی و خطوط کوفی بنایی تزیین شده‌است. صندوق امام‌زاده در سال ۹۶۳ هـ. ق در سی و سومین سال پادشاهی شاه تهماسب صفوی روی مرقد نصب شد.

گورستان امام‌زاده قاسم در زمین‌های پیرامون بنا به شکل پلکانی قرار گرفته و مقابر خانوادگی خانواده‌های قدیمی و سرشناس تهران را در خود جای داده‌است.


بنا به قول دیگر در کتاب مقتل آقا ملا دربندی، سر قاسم فرزند امام حسن مجتبی تنها سری بود که وارد ایران شد و به ری آورده شد. پیرزنی که صاحب این خانه  (بارگاه فعلی امام‌زاده قاسم) است این سر را در ازای کیسه زر برای یک شب به امانت گرفته و آن را در گوشه‌ای از این خانه دفن کرد و خود در گوشه‌ای پنهان شد. مأمورین آمدند و او را یافته و کشتند، اما سر را نیافتند. تا زمانی که امام‌زاده قاسم، یعنی قاسم بن الحسن بن زید بن الحسن، نوه برادر قاسم معروف کربلا به زیارت سر عموی خویش آمده و در این مکان که تحت تعقیب بود، کشته می‌شود. اکنون در این مکان بزرگ هم سر قاسم وجود دارد و هم امام‌زاده قاسم.

 

بیشینه:

نقل قول‌های فراوانی وجود دارد که غالبا عامیانه و فاقد سندیت است، مثلا برخی می‌گویند این امام‌زاده همان قاسم بن الحسن معروف است که در جریان کربلا به شهادت می‌رسند و سر ایشان را برای عبرت مردم به اطراف شهر ری می‌فرستند، و بعد داستان افسانه‌ای و اهانت بار چوگان بازی با این سر و واسطه شدن یک زن شمیرانی برای بازپس گیری سر و بالأخره دفن سر در محل فعلی توسط یکی از فرزندان عمار یاسر که ساکن رودبار قصران بوده‌است.

طبق معتبرترین نظرات این امام‌زاده، جناب قاسم بن حسن بن زید بن حسن مجتبی علیه السلام می‌باشد که دختر او به نام خدیجه به همسری حضرت عبدالعظیم حسنی در می‌آید این امام‌زاده که مثل بسیاری دیگر از سادات و علویان تحت تعقیب مأموران بنی امیه و بنی عباس قرار داشته‌است، به سمت کوههای البرز که مأمن مناسبی بود عزیمت می‌کنند و پس از وفات یا شهادت، در منطقه بالادژ (که بعدها به نام ایشان، امامزداه قاسم نامیده شد) مدفون می‌شوند.

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی