باربری و اتوبار فرمانیه

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 باربری و اتوبار کیان بار

باربری منطقه 1 شعبه فرمانیه

باربری  کیان بار شبعه فرمانیه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان عزیز تهرانی  واقع در منطقه فرمانیه می باشد باربری همه روزه و به صورت24  ساعته آماده بارزدن و جابجایی بار های شما می باشد . باربری  فرمانیه به همراه بیمه رایگان , از هرگونه وارد آمدن زیان مالی به شما عزیزان جلوگیری به عمل می آورد . باربری فرمانیه  همچنین هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می کند .باربری کیان بار شعبه فرمانیه  از افرادی ماهر و صبور در زمینه ی اسباب کشی و رانندگی با وسایل باربری در کادر خود استفاده می کند .باربری فرمانیه آماده ارائه خدمات حمل ونقل و اثاثیه منزل,اثاثیه ادارات,بسته بندی با سلفون کشی با کارگران مجرب و ورزیده با رعایت اصول حمل و نقل بار در سطح شهر تهران به تمام نقاط شهر و کشور می باشد.تعریفی که همه ما از اثاث کشی داریم شکستن وسایل منزل,خراب شدن مبلمان تازه, گم شدن وسایل منزل و خستگی است اما باربری و باربری کیان بار واقع در منطقه فرمانیه تهران با بیمه کردن کالا و اثاثیه منزل شما نگرش شما عزیزان را نسبت به باربری تغییر می دهد و هرگونه خرابی و شکستن در حین جابه جایی را به عهده می گیرد.

نرخ باربر ی در باربری کیان بار شعبه فرمانیه طبق مصوبه تعیین شده زیر نظر  اتحادیه تهران است . اگر وسایل کمی برای جابه جایی دارید می توانید از سرویس نیسان بار و وانت بار باربری فرمانیه استفاده کنید و اگر کالا یا اثاثیه زیادی برای جابه جایی دارید می توانید از سرویس کامیون یا خاور باربری فرمانیه استفاده کنید. 

تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز باربری تندیس است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود.

شماره تماس باربری کیان بار :22864752

 خدمات

 

  • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران
  • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)
  • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته
  • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما

 

 

 

                                                                                                          

 

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه فرمانی

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با داشتن بیش از ده سال سابقه درخشان در عرصه باربری و حمل و نقل مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه فرمانیه است.

باربری و اتوبار کیان باربا هدف ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل با 10 سال سابقه درخشان در عرصه باربری تهران و اتوبار تهران ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل با وکیوم های 90 و 600 متری و ارائه کارتن های رگال دار با خاور های مسقف و موکت کاری شده در استان تهران همراه با کارگران مجرب و دوره دیده و خوش اخلاق برای اسباب کشی شما ، همراه با صدور بیمه و بارنامه بصورت رایگان ، حمل اثاثیه منزل تخصص ماست کار را به دست کاردان بسپارید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم. خدمات باربری و اتوبار کیان بار به صورت 24 ساعته خواهد بود و شما عزیزانی که قصد حمل اثاثیه منزل را دارید می توانید از باربری و اتوبار کیان بار شعبه فرمانیه  سرویس خود را رزرو نمایید. ما برای حمل اثاثیه منزل شما از کادر فنی مجرب و دوره دیده ای استفاده خواهیم کرد که بدونه هیچگونه خط و خشی بارهایتان را به مقصدتان برساند این اطمینان را به شما می دهیم که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی چه از مشاوره ، بسته بندی وسایل منزل ، حمل اثاثیه و حتی چیدمان شما را یاری کنیم. قیمت باربری ما زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد و تمامی قیمت ها با نرخی مصوب صورت خواهد گرفت.

باربری کیان بار با استفاده از کارتون های رگال د ار مخصوص لباس ازچروک شدن و کثیفی لباسهای شما همشهریان عزیز جلوگیری میکند.

باربری کیان بار این امکال را فراهم کرده که مشتریانی که کالاو اثاثیه کمی برای جابه جاییی دارند بتوانند از سرویس نیسان باربری کیان بار استفاده کنند.

تاریخچه باربری و اتوبار:

به طور کلی واژه باربری   یا اتوبار به معنای جابجايي و انتقال دادن انسانها و يا اموال و کالا ها از جايي به جاي ديگر است که البته میتواند تحت شرایط گوناگون با جزییاتی کاملا متفاوت انجام گیرد.  جابه جایی از گذشته تا امروز يکي از  دغدغه هاي مهم انساني از ابتدايي ترين تا پيشرفته ترين مراحل  پیشرفت و توسعه تمدنها بوده است.جابه جایی مایحتاج زندگی، بذر کشاورزی، محصولات و غیره همه در ابتدای شکل گیری تمدنها امری غیر قابل اجتناب بوده اند. بشر برای تسهیل در کارها چرخ را اختراع نمود و حیوانات را به منظور حمل ونقل به کار گرفت، و کم کم بر حسب محیط زندگی اش حمل ونقل را به شکل های مختلف و متفاوت ایجاد کرد. حمل دریایی و کشتی سازی و جا به جایی زمینی که از پیاده و استفاده به حیوانات کم کم به ارابه های بزرگ تر و بهتر تغییر یافت و به این دلیل تجارت و جابه جایی بین شهرها و کشورها و سپس قاره ها رونق گرفت.

به طور کلی در جابه جایی یا حمل و نقل دو واژه مهم وجود دارد اولین « راه ها» و « وسایل نقليه جابه جایی» مي باشند . با پیشرفت تکنولوژی در عصر ارتباطات هم راه ها دچار تغییرات عمده شده اند و راههاي زمينی هوایی و دريایی با کيفيتهاي بسيار بالا ساخته شده اند و هم برخلاف گذشته که انسان ها مجبور به طی مسافتهای طولانی به صورت پباده و یا با حیوانات بود  امروزه استفاده از وسايل نقليه غول پيکر و سريع السير و با امکانات بسیار بالا امری غير قابل اجتناب گرديده است.

 نرخ باربری:

شاید برای برخی از مشتریان  و کاربرانی که به وب سایت ما مرجعه می کند  این سوال پیش بیاید که نرخ های باربری   کیان بار و جابجایی و اسباب کشی ما  چقد هزینه می برد . باربری کیان بار دارای مجوز از اتحادیه با قیمت های کاملا منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد . هدف مدیریت شرکت باربری کیان بار رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا  تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با شرکتباربری و اتوبار کیان بار  تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی  را به شما اعلام می نماییم . آماده ایم بهترین ها را برای شما به عمل آوریم

باربری کیان بار با قیمت های زیر نظر اتحادیه استان تهران کار می کند ، باربری تهران با بیش از ۵۰خاور مسقف و 100 نفر پرسنل با خاور های موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی در تمامی نقاط تهران برای باربری منازل ، شرکتها و ادارات شما در خدمت شما  عزیزان می باشد .

شاید این سوال در ذهن اغلب ما باشد, که چرا باربری کیان بار:

اتوبار و باربری کیان بار با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح اتوبار است تکبار تهران از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و  نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس میباشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما قویا معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات باربری نقش مفیدی و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم . ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین باربری و اتوبار تهران واهیم بود 

باربری کیان بار به مشتریانی که داری بچه هستند توصیه میکنند که به موارد زیر توجه کنند:

1.         از اسباب کشی تصویر مثبتی برای کودکان ایجاد کنید.

2.         قبل از اسباب کشی همراه فرزندانتان از خانه جدید بازدید کنید.

3.         بچه ها را در دکوراسیون و چیدن اسباب منزل مشارکت دهید.

4.         از فرزندانتان در بسته بندی و جمع آوری وسایل کمک بخواهید.

5.         به آن ها کمک کنید تا همچنان با دوستانشان ارتباط داشته باشند.

6.         روز اسباب کشی برای مراقبت کودکان از دوستانتان کمک بگیرد.

7.         قبل از هر چیز اتاق کودکانتان را آماده کنید.

8.         به آنها بیش از پیش توجه کنید.

9.         برای بر آوردن نیاز های آن ها در روز اسباب کشی خود را آماده کنید.

10.      ترس و اضطراب را از خود و کودکان دور کنید.

11.      اطمینان یابید تمام جعبه ها برچسب یا علامت دارند.

12.      زمان مناسب و مطمئنی را برای روز اثاث کشی با اتوبار خود هماهنگ کنید.

 

 باربری کیان بار همواره کادر کاری خود را موظف کرده که همواره خوش اخلاق باشند و مشتری مداری را سر لوحه خود قرار دهند باربری کیان بار همواره در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش کرده و خدمات ارزنده ایی را برای رفاه حال مشترایان در نظر گرفته که میتوان به موارد زیر اشاره کرد 

1-      ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب - کارتن حمل لباس – کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس 

2-     ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ - بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی

3-      بیمه ی کالا 

4-      ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری......................

 تخلیه بار یکی از عوامل مهمی است که در هنگام جابه جایی باید به ان توجه کرد محصوصا زمانی که بار از شهرستان می آوریم باربری کیان بار با داشتن کارگرانی ورزیده و خوش اخلاق تخلیه بار از وسایل سننگین گرفته مانند پیانو , یخچال , مبلمان را تخلیه می کنند.

مورد دیگری که باربری کیان بار توصیه میکند که فراموش نشود داشتن برنامه ریزی دقیق و جامع است تا باربری به دور از استرس و نگرانی داشته باشید. با شماره گیری با باربری کیان بار کارشناسان ما در شعبه باربری کیان بار آماده ارائه خدمات به همشهریان منطقه فرمانیه است.

توضیحاتی درباره منطقه فرمانیه:

محله فَرمانیه در شمال شرق تهران و در منطقهٔ ۱ شهرداری تهران واقع شده‌است.

 

محله فرمانیه از اختیاریه شمالی شروع می‌شود و تا خیابان شهید دکتر لواسانی ادامه پیدا می‌کند. فرمانیه در قسمت شرق دزاشیب واقع است و از شمال به حصار بوعلی و نیاوران، جنوب به رستم‌آباد، بزرگراه شهید صدر، بلوار دستواره (معصومی) و میدان نوبنیاد، غرب به محله چیذر و خیابان کامرانیه و از شرق به اراج محدود است. دو رشته قنات دارد. یکی داخل باغ و یکی بیرون و از بین این ده جاده آسفالت از تجریش به پاسداران و نیاوران متصل است.خیابان فَرمانیه پس از انقلاب ایران به خیابان شهید دکتر لواسانی تغییر نام یافته است.

بیشینه

ین ملک متعلق به عبدالحسین میرزا فرمانفرما بوده است. نامبرده که دارای همسران متعدد و ده‌ها فرزند بود، برای آن‌که فرزندان همسر اولش به سایر فرزندان حسادت نکنند، در زمان حیات، بخش بزرگی از اموال خود را میان فرزندان همسر اولش توزیع نمود. از جمله این ملک به نصرت‌الدوله فیروز(فرزند ارشد) رسید. نصرت‌الدوله که به ولخرجی معروف بود مجبور به فروش ملک خود به سفارت ایتالیا شد.

نمای از منطقه فرمانیه

 

 

 خطوط حمل و نقل عمومی:

 در حال حاضر از شمال این محله خطوط اتوبوسرانی شهرک قائم به پایانه تجریش و شهرک صدف به بلوار صبا (متروی قیطریه) از خیابان لواسانی (فرمانیه) تردد دارند و در ضلع جنوبی خطوط اتوبوسرانی بزرگراه شهید صدر فعال می‌باشند و از ضلع جنوبی شرقی این محله به پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره و ایستگاه متروی میدان نوبنیاد ارتباط دارد.

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم