باربری و اتوبار الهیه

باربری و اتوبار کیان بار

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

باربری منطقه 1 شعبه الهیه 

باربری الهیه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان تهرانی می باشد . باربری الهیه  به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری می باشد .

باربری کیان بار شعبه الهیه  بارها و اثاثیه شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید تا در صورت وقوع هر گونه اتفاقی شما بتوانید خسارت خود را از بیمه باز پس بگیرید.

باربری الهیه بار ها و اثاثیه شما عزیزان را به هر نقطه ای از کشور جابجا مینماید و همچنین هزینه باربری را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب

می نماید .باربری کیان بار شعبه الهیه  در زمینه رفاه حال مشتریان خود هرگونه خدمات نوین را ارائه می دهد.  باربری الهیه  با داشتن نیروی کاری مجرب و ورزیده در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه منزل و محل کار شما را بسته بندی و جابه جا می کنند این باربری از روشهای نوین روز اروپا برای بسته بندی کردن اثاثیه شما استفاده می کند. برای جمع کردن لباسهایتان از جعبه های مخصوص استفاده می کنند که دیگر مجبور نباشید  پس از پایان کار همه لباسها را اتو بکشید.

باربری کیان بار همواره مشتری مداری را سرلوحه خود قرار داده و در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش میکند.

باربری و اتوبار کیان بار

باربری کیان بار تحولی عظیم در صنعت حملو نقل.

از خدمات باربری کیان بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران
  • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)
  • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته
  • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما
  • بسته بندی کالا و اثاثیه به روش (استرچ رپ)

تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز باربری تندیس است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود.

 

شماره تماس باربری  شعبه الهیه: 22864752

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه الهیه

باربری و اتوبار کیان بار در تهران با رانندگانی  مسئولیت پذیر و کارگرانی مجرب و متعهد در خدمت تمامی شهروندان تهرانی در زمینه حمل بار, اثاثیه منزل و مبلمان و .... می باشد و آماده ارائه هر گونه خدمات باربری به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه الهیه می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل در زمان اثاث کشی یکی از مسائل مهم و ضروری هر خانواده بوده و همیشه اعضای خانواده را در گیر خود می کند اگر این امر به درستی انجام نشود با عث سر در گومی خانم های خانه دار شده و این امر جز استرس و نگرانی جیزی به همراه نخواهد داشت باربری کیان بار با عوض گیری نیروی کار آمد و خبره با یک برنامه ریزی دقیق توانسته امر بسته بندی رو به خوبی انجام دهد. و با همکاری و هماهنگی کادر باربری یک بسته بندی ایمن و محکم را به شما تقدیم نماید. بسته بندی کاملا اصولی بوده و امکان ایجاد خسارت را به صفر می رساند.

نرخ باربری در باربری تهران کیان بار طبق مسوبه تعیین شده اتحادیه می باشد.

یکی از خدمات ارزنده باربری کیان بار این است که اگر هر کدام از مشتریان باربری کیان بار سه مشتری دیگر را با اتوبار تهران کیان بار اشنا کند در جابه جایی بعدی آنها نصف هزینه جابه جاییی از آن مشتریان گرفته میشود.

دغدغه اکثر خانم های خانه دار این است که هنگام اثاث کشی چگونه تمام وسایل اشپزخانه را جمع کنند باری همین منطور باربری کیان بار به چند نکته اصلی اشاره دارد:

در آشپزخانه فضاهای مختلفی برای انبار کردن وسایل وجود دارد که شاید از آنها آگاه نباشید. شرکت های مختلف وسایل متنوعی برای این منظور طراحی کرده و ساخته اند.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
1. یکی از خلاقانه ترین روش ها، استفاده از فضاهای خالی و بی استفاده زیر کابینت ها است. برای این منظور کافیست سفارش دهید تا در زیر کابینت برای شما کشویی بسازند تا وسایل کوچک همچون دستمال آشپزخانه، دم کنی ها یا تابه های صاف را داخل آن جای دهید.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
2. اگر حیوان خانگی دارید، هرچه قدر هم تلاش کنید تا ظروف غذای آن را در کم دیدترین منطقه خانه بگذارید باز هم به چشم می آید و منظره چندان جالبی هم ندارد. اما برای این مشکل هم راهکاری جالب وجود دارد. هنگامی که زمان صرف غذا به پایان رسید، کشویی در پایین کمد یا کتابخانه یا حتی دیوار درست کنید و ظرف حیوان را داخل این کشو تعبیه کنید. به این ترتیب همیشه دم دست و دور از چشم است.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
3. برای مرتب کردن سینی ها و دیس ها می توانید یک کابینت کوچک سفارش دهید و از نجار بخواهید در میان این کابینت باریک، ستون هایی کار کند که سینی ها جدا از هم و مرتب در کنار هم بایستند. این کابینت اگر در داشته باشد بسیار بهتر است و به منظره مرتب آشپزخانه لطمه نمی زند.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
4. شاید در فاصله کابینت ها فضایی باریک و خالی داشته باشید که می توانید به بهترین نحو از آن استفاده کنید. کابینت سازها، کشوهای عمودی طبقه داری همچون عکس می سازند که دقیقا برای چنین فضاهایی طراحی شده است. از این فضا می توانید برای نگهداری چاشنی ها، روغن و انواع ادویه استفاده کنید. هر چه این کشو به اجاق گاز نزدیک تر باشد، بهتر است.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
5. کفگیر و ملاقه ها، قاشق های چوبی و قاشق های اندازه گیری همیشه در هم و برهم در ظرفی قرار دارند. اما برای برطرف کردن این مشکل می توانید شکاف هایی در کشوی آشپزخانه داشته باشید که همه این وسایل جدا و مرتب در کنار هم قرار بگیرند.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
6. همیشه انتهای آخرین کابینت بی استفاده است و با چوبی بلند پوشیده شده است. می توانید از این فضا بهترین استفاده را داشته باشید. آن را به کمدی باریک برای نگهداری وسایلی همچون کلید، شارژر یا وسایل بیرون همچون کلاه و کیف تبدیل کنید.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها
7. وسایل آشپزخانه همه یک اندازه و یک شکل ساخته نمی شوند. برای جمع کردن وسایلی که اندازه های مختلف دارند می توانید به جای جا قاشقی های معمولی، از جداکننده های چوبی استفاده کنید و آنها را مورب درون کشو کار بگذارید تا وسایل بزرگ تر نیز به راحتی در فضای کشو جا شوند.
جمع کردن وسایل آشپزخانه , استفاده های بهینه از کابینت ها


باربری و اتوبار کیان بار

 کار را به دست کاردان بسپارید.باربری کیان بار

 از تعرفه های مناسب باربری کیان بار میتوان به تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز  باربری و اتوبار کیان بار است. 

عزیزانی که قصد حمل بار را دارن می توانن از شرکت باربری و اتوبار کیان بار سرویس خود را رزرو کرده تا کارگران ورزیده شرکت باربری و اتوبار کیان بار در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا کنند.

از دید  باربری کیان بار بهترین روش برای اثاث کشی توجه به توضیحات زیر است:

باربری کیان بار لازمه ی یافتن بهترین روش برای یک اسباب کشی  را این میداند  که اول از همه قبول کنیم که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد. و همه چیز را پیش‌بینی کنید

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم . مشاوران زبده ی شما در ظریف بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد. بعد از این مشورت با مشاوران باربری کیان بار یافتن توانایی افراد درگیر پروژه دومین اقدام درست عملیاتی شماست . اینکه هر فردی در انجام چه کاری قدرتمند است یک کشف بسیار ارزشمند در کشف بهترین روش اسباب کشی است . ( اگر زمان انجام اینکار را ندارید تیم اجرایی ظریف بار اینبار هم به کمک شما میشتابد و با استفاده از نیروهای هوشمند ظریف بار میتوانید با خیال راحت اسباب کشی را به عهده ظریف بار بسپارید. )

جمع آوری درست اقلام خرده ریز یکی از مهمترین راهکارهای انجام یک اسباب کشی درست است . بهتر است  خسیسی را کنار گذاشته و به جای این‌که کارتن‌ها را برای جا دادن وسایل از کنار خیابان و از این مغازه‌ و آن مغازه با هزار التماس، دریافت کنید، کارتن‌های سالم بخرید. هر چه کارتن‌های سالم بزرگ‌تر و به تعداد بیشتری داشته باشید، حمل و نقل هم در زمان کمتر و هم با هزینه کمتری انجام خواهد شد. در نهایت هم کمترین خسارت به شما وارد می‌شود.همچنین سعی کنید تا جایی که می‌شود تمام وسایل را داخل کارتن بگذارید،حتی جعبه‌های کوچک کریستال‌ها، لباس‌های زمستانی، گل‌های مصنوعی، سبد‌های شستشو و جاروبرقی را استفاده از کارتن‌های شل و وارفته درست وقتی به شما خسارت وارد می‌کنند که زمان بحرانی فرا رسیده است.خسته‌اید و کارگرها در گرما از تک و تا افتاده‌‌اند، یک کارتن شل و وارفته هنگام خارج کردن باز یا پاره می‌شود و کل وقت و هزینه شما به هدر می‌رودبگذریم از این‌که، در این مواقع، کارگرها اصلا وظیفه خود نمی‌دانند که وسایل را بدون کارتن و به نحو دیگری جابه‌جا کنند. نه تنها باید کارتن‌های صحیح و سالم و محکم تهیه کنید، بلکه بهتر است از چسب‌های نواری پهن استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند که از سالم رسیدن بار به مقصد مطمئن شوید. در ضمن استفاده از ریسمان‌های محکم و در صورت ممکن تهیه یک قرقره از این نوع ریسمان‌ها که معمولا سبزی‌فروشی‌ها از آن استفاده می‌کنند، هم می‌تواند راه حل مناسبی برای بسته‌بندی درست باشد. وقتی جعبه‌ای با ریسمان محکم از چهار طرف بسته شده باشد نه تنها خطر کمتری در مورد شکستن اشیاء داخلی دارد بلکه جای دست خوبی هم برای کارگران طراحی شده است.( در اینجا هم میتوانید از ظریف بار کمک بگیرید . شرکت ظریف بار بعنوان یک شرکت تخصصی بسته بندی و اسباب کشی با شناسایی نیازهای افراد به ارائه ی پکیج ها و جعبه های مناسب برای بهره وری مورد نظر شما پرداخته است .این جعبه ها به شما کمک میکند که علاوه بر حکمفرایی نظم بر این حجم کار از آشفته بازار احتمالی بعد از اسباب کشی نیز جلوگیری کنید )

بعد از جمع کردن وسایل و قرار دادن آنها در جعبه ها نوبت به چیدمان جعبه ها در خانه می شود که این کار مستلزم استفاده از یک الگوریتم دقیق برای جابجایی بعدی وسایل است . سعی کنید راه خوبی را برای کارگرها برای عبور از اتاق‌ها و رسیدن به آشپزخانه باز کنید. یک چیدمان درست، که باعث می‌شود وسایل شما به خوبی در پشت خاور جا شود و ذره‌ای جا هم هدر نرود، در حالتی اتفاق می‌افتد که طبق گفته قدیمی‌‌ها اول هندوانه‌ها را بچینید بعد سیب‌ها و بعد آلبالو گیلاس‌ها را.( البته کارگران ظریف بار با استفاده از تجربه خود به چیدمان درست و عالی وسایل میپردازند ! در اینجا هم ظریف بار بهترین خدمت را ارائه میدهد )

 

بعد از انجام اسباب کشی درست وقتی که در ذهنتان خانه جدید را با تمام وسایل، مبلمان و ظاهر خوش تصور می‌کنید، باید پیه یک هفته بی‌گازی، بی‌تلفنی، بی‌لباسی، بی‌اتویی، بی‌غذایی و... را به تن خود بمالید. هر چند با یک بسته‌بندی درست و نوشتن نام وسایلی که در داخل کارتن‌ها گذاشته‌اید، می‌‌توانید تا حدودی از این سردرگمی کم کنید، اما به هر حال اینها اتفاقاتی است که کم‌ و بیش در هر اسباب‌کشی می‌افتد!‌ یادتان باشد که قرار است فردا به اداره بروید و اتو را پیدا نمی‌کنید. برای درست کردن یک لیوان چای ساده دچار مشکل می‌شوید. یخچال را بعد از جابه‌جا کردن تا یک روز نباید به برق بزنید و یخ ندارید، تمام محتویات فریزر آب شده است و آب آنها روی وسایل دیگر ریخته شده،‌ درست وقتی که باید مهم‌ترین و بهترین لباس‌ها را پیدا کنید بدترین و غیرقابل مصرف‌ترین آنها را پیدا می‌کنید. در اینجا بازهم تاکید میکنیم که استفاده از تجربه ی مشاوران مجرب باربری کیان بار شما را در رساندنتان به نتیجه همراهی خواهد کرد و تا حد امکان از ایجاد آشفتگی های بعد از اسباب کشی جلوگیری خواهد کرد.

توضیحاتی درباره منطقه الهیه

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران است که در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده است. به‌دلیل بالا بودن سطح منطقه الهیه، نسبت به دیگر نقاط  شهر و دسترسی به منظره‌های زیبا، این محله یکی از گران‌ترین مناطق در شهر تهران محسوب می‌شود. در اطراف منطقه الهیه، بزرگراه‌های زیادی وجود دارد که رفت وآمد در

منطقه را آسان می‌کند. همچنین ساختمان‌های دیپلماتیک زیادی که محل اقامت اتباع خارجی است در این منطقه وجود دارد

محدوده مشکی رنگ، الهیه را نشان می‌دهد و محدوده خاکستری رنگ، منطقه یک را بر روی نقشه تهران نشان می‌دهد.

تاریخچه:

اراضی الهیه، که نام قدیمی آن خورآذین بوده، در گذشته‌ای نه چندان دور متعلق به غرةالدوله، همسر امین‌الدوله، بوده‌است. سپس میرزا جعفر حکیم الهی اراضی را خریداری کرد و به آبادانی آن پرداخت. در زمان ناصرالدین شاه یک کارخانه کبریت سازی در این محله دایر بوده که با کوشش‌های  میرزاعلی خان امین الدوله، صدراعظم عصر قاجار ایجاد شده بود. باغ‌های الهیه در اوج زیبایی قرارداشت از جمله باغ‌های معروف و بزرگ الهیه باغ شرکت نفت است که هنوز هم وجود دارد. باغ سفارت آلمان نیز یکی دیگر از باغ‌های قدیمی این محله است.

برجهای منطقه الهیه

 

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم