باربری و اتوبار دارآباد

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار

باربری منطقه 1 شعبه دارآباد

باربری کیان بار آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری به صورت 24 ساعته  و در تمامی ایام هفته

 آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به شما عزیزان می باشد . باربری کیان بار  بارها و اثایه شما عزیزان را قبل از حرکت وسیله

باربری به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری کیان بار هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می کند . باربری کیان بار

انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است .

نوعروسان ، خانم های خانه دار ، خانم های شاغل اگر نگران از بین رفتن جهیزیه و شکستن وسایل منزل خود هستید دیگر نگران  نباشید ما حمل و نقلی آسان و راحت (بدون شکستن ،خط خوردن و از بین رفتن) را برای شما انجام خواهیم داد.باربری و اتوبار کیان بار شعبه داراباد همیشه در خدمت مردم

 

سطح تفکرمان را به اندازه انتقادات و پیشنهادات شما گسترده ایم و هر آنچه را که می گویید راهنمای راهمان قرار می دهیم ما شما را دلیل موفقیت خود می دانیم .کیان بار

باربری کیان بار با بیمه کردن رایگان اثاثیه نگرش همشهریان عزیزمان را نسبت به باربری تغییر داده.

شما با تماس با دفتر باربری کیان بار واقع در منطقه داراباد میتوانید ماشین مورد احتیاج مانند خاور , کامیون, نیسان........ و همچنین میتوانید تعداد کارگرانی که احتیاچ دارید را تعیین کنید.

راه های برقراری تماس با باربری کیان بار شماره گیری شماره ثابت باربری کیان بار است.

شماره تماس باربری کیان بار دفتر داراباد: 22865742

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه دارآباد

باربری و اتوبار کیان بار مفتخر است که تمامی خدمات خود را در زمینه باربری و حمل و نقل به هموطنان عزیز چه در تهران و چه در شهرستانها و چه در سطوح بین اللملی با بهترین کیفیت و دقت بالا ارایه نماید.ما سعی نموده ایم با رعایت جدید ترین استانداردهای روز دنیا در زمینه باربری بتوانیم خدمات باربری را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان  ساکن منطقه دارآباد ارایه نمایم. 

باربری داراباد با بیش از ده سال سابقه کار در زمینه باربری و حمل و نقل اماده رائه خدمات باربری تهران و حمل و نقل درون شهری و برون شهری است.

باربری و اتوبار تهران کیان بار شعبه داراباد تهران  متخصص در حمل اثاثیه منزل , شرکت ها, ادارات , جهیزیه عروس , مبلمان ,یخجال ساید بای ساید , گاوصندوق شما با بیمه و بارنامه ی دولتی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ , مسقف و تمیز – برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است.ماشین های باربری کیان بار مجهز به پتو  و موکت برای قراردادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی است.باربری کیان بار با کارگران خوش اخلاق , ورزیده و کاردان در خدمت شماست.

 تجربه چندساله:

ارایه خدمات حمل و نقل و باربری به مراکز دولتی و  خصوصی اعم از حمل و نقل مواد اولیه ، اتوبار کالای تجاری ، مواد شوینده ، باربری ماشین الات ، وسایل نقلیه،کالای ساختمانی ، باربری اثاثیه منزل ، اثاث کشی ،  اتوبار حمل وسایل اداری ، کالاهای کشاورزی ، کالای انفورماتیک ، کالای فراورده های نفتی ، کالای شبکه ای و مخابراتی ، کالای صنعتی، کالای صادراتی ، کالای وارداتی ، کالای نمایشگاه ها و نمایشگاهی ،کالای اداری ، کالای کارخانه ها و کارگاه ها ، باربری کالای گمرکی و کانتینر به کلیه شهرهای ایران و کلیه نقاط مرزی. حمل و نقل بار و ارائه خدمات با تریلی کفی ، خاور روباز ، ترانزیت ، کشنده، تریلی بغل دار ، خاور مسقف ، تک چرخ ، جفت(ده چرخ) ، نیسان انجام میپذیرد.

نوع بارنامه شهرستان ها برای کلیه خدمات حمل و نقل اتوبار برون شهری بارنامه دولتی از مرکز حمل و نقل کالای تهران در جاده آزدگان و بصورت رایگان صادر میشود. مبلغ بیمه نامه حمل و نقل باربری برون شهری قابل تغییر و بر اساس نوع کالا ، ارزش ریالی کالا و درخواست مشتری قابل تغییر میباشد.

 نرخ باربری در باربری داراباد طبق مصوبه تایید شده اتحاده تهران می باشد. مشتریان یا عزیزانی که از سایت ما دیدن می فرمایند می توانند با شماره گیری شماره ثابت اتوبار داراباد از خدمات این باربری بهره مند شوند.

 

باربری کیان بار تحولی عظیم در حمل و نقل

از خدمات باربری کیان بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. بیمه باربری
  2. بسته بندی وسایل به روش (استرچ رپ)
  3. انتخاب تعدار کارگران(مرد و زن) به سلیقی مشتری
  4. و انتخاب نوع ماشین حمل بار بسته به نوع کالا یا اثاثی که جابه جا می کنند(خاور , نیسان,کامیون)

حال به صورت مختصر هر کدام از مواردی که نام بردیم را توضیح می دهیم 

بیمه باربری:

در میان بیمه های مختلف با انواع موارد تحت پوشش و میزان تامین خسارت، آنچه که در حوزه کاری باربری بوده و باربری تندیس نیز خود را مکلف به پیروی از آن نموده است بیمه باربری می باشد.

امروزه با وجود توسعه صنعت حمل و نقل و شیوه های جدید جابجایی و حمل کالا؛ انتقال کالا و وسایل یا خدمات از حیث وارد آمدن خسارت و آسیب و یا سایر احتمالات سالم به مقصد نرسیدن، در مقایسه با گذشته به حداقل رسیده است. با این وجود بیمه ای وجود دارد که کلیه اسباب و وسایل و کالاهای مشتری را در جابجایی بین نقطه مبدا و مقصد (که می تواند مسافت بین شهری یا داخل شهر باشد) در برابر وقوع حوادث زیر بیمه نماید و در صورت خسارت، جبران هزینه نماید.

موارد تحت پوشش بیمه باربری: خطرات و خسارات ناشی از آتش سوزی، تصادف، پرت شدن از روی وسیله نقلیه، سرقت، واژگونی، آبدیدگی، ضربه خوردن و برخورد جسم خارجی با محموله و یا خسارت های حاصل از مراحل تخلیه یا بارگیری را شامل می شود

بسته بندی وسایل به روش(استرچ رپ):

استرچ رپ چیست؟


در معرفی خدمات و امتیازات ویژه باربری تهران به شیوه رایج و متداول در باربری و اتوبارهای اروپایی برای بسته بندی اسباب و وسایل اشاره گردید که همان سبک بابل رپ و استرچ رپ نیز در باربری تهران اعمال می شود.
حال در این مقاله به تفصیل هر آنچه لازم است در باب استرچ رپ، انواع، کاربرد و مزایای آن دانسته شود را بررسی می کنیم:
استرچ رپ، نواری پلاستیکی با قابلیت کشش بسیار بالا است که معمولا از پلی اتیلن با دانسیته پایین ساخته شده و برای پوشش و بسته بندی اطراف محموله ها استفاده می گردد.
استرچ رپ بیشتر برای نگهداری جعبه ها و محموله ها در یک پالت چوبی در حمل و نقل استفاده گردیده و گاه برای قراردادن اشیا در کنار یکدیگر کاربرد دارد تا مانع از تکان آنها در طول جابجایی شود و نیز به گونه ای پوشش دهی مناسبی برای وسایل حساس برای خش نخوردگی است. برای بسته بندی و پوشش دهی اسباب یا اشیا با استرچ رپ در پالت ها و ایمن سازی آنها از برخورد با یکدیگر یا با پالت ها، بهترین شیوه بسته بندی و حفاظت از آسیب دیدگی محموله در حین جابجایی بوده و بدین گونه از خسارات و صدمات احتمالی وارده حاصل از غفلت یا سهل انگاری کارگر در زمان حمل جلوگیری می نماید.
نوارهای استرچ رپ بر اساس کاربرد، ضخامت و طول دارای انواع مختلفی هستند که سه نوع رایج آن با نام های نوارهای استرچ یووی، پوشش پالت بادی، نوارهای استرچ ضداستاتیک و نوار استرچ رنگی هستند.

مزایای استفاده از این روش:

نوارهای استرچ رپ قابلیت بازیافت دارند. نوع یووی آن می تواند محموله را از مضرات اشعه خورشید محفوظ نگاه دارد. استرچ رپ علاوه بر محافظت وسایل از آسیب و ضربه آنها را از گردوغبار و رطوبت و مواد زائد محافظت می نماید و در نهایت اینکه روشی مقرون به صرفه بوده و در کنار تجهیزات ساده مورد نیاز بسیار کاربردی و ارزان تمام می گردد.

انتخاب تعداد کارگران (مردو زن) به سلیقی مشتری:

شما عزیزان بسته به کم و زیاد بودن کالا و اثاثیه ایی که برای جابه جایی دارین می توانین با تماس با باربری تندیس تعداد کارگران را مشخص کنید.

انتخاب نوع ماشین حمل بار:

باربری تندیس این امکان را فراهم کرده که بسته به اندازه کالای که می خواهید جابه جا کنید نوع ماشین را هم انتخاب کنید برای مثال برای اگر حجم کالای جابه جایی شما کم است می توانید از نیسان استفاده کنید.

باربری کیان بار توصیه میکند که در باربری های برون شهری حتما به موارد زیر توجه کنید:

1.حتما قبل از هرکت از وضعیت اب و هوا به خوبی اطلاع پیدا کنید

2. هر 500 کیلومتر از صحت و سلامت وسایل اگاه شوند

3. اگر در فصل زمستان هستید حتما زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی ماشین را چک کنید

4.رانندگان موظف هستند که قبل از حرکت به خوبی از مسیرها اطلاعات کافی را پیدا کنند

5.رانندگان هیچگاه اجازه ندهند که بیشتر از ظرفیت بار ماشین اثاثیه در ان قرار بگیرد

 

توضیحاتی درباره منطقه داراباد

دارآباد یکی از محله‌های شهر تهران است که در شمال این شهر قرار گرفته است. دارآباد پیش از این یکی از روستاهای پیرامون تهران بشمار می‌رفت. دارآباد از سوی شمال به رشته کوه توچال و از جنوب به زمینهای اقدسیه و از سوی شرق به جایی به نام باقلی‌زار و از غرب به بازوی  توچال و زمینهای رحمن آباد مشرف است.

نمایی از بالای کوه دارآباد

بیشینه

مردم قدیم دارآباد پیشتر در جایی دیگر در جنوب ازگل و شرق سوهانک سکونت داشتند و نام آن محل کهنه دارآباد میباشد، ولی در پیخشکسالی آن زمینها را واگذاشتند و به جای کنونی دارآباد کوچیدند. نام دارآباد پس از ساختن کاخی در زمان مظفرالدین‌شاه قاجار در این آبادی، به شاه‌آباد دیگرگون شد ولی بعدها دوباره نام پیشین به آن بازگردانده شد. هنوز کاریز (قنات) این محل به نام شاه‌آباد معروف است. گفته می‌شود پزشکان فرانسوی به خاطر بیماری آسم مظفرالدین‌شاه قاجار دارآباد را برای درمان بیماری به واسطهٔ آب وهوای خوبش مناسب دانستند. در ساختمان و زمینهای کاخ، در زمان رضاشاه در سال ۱۳۱۲۲ هجری خورشیدی بیمارستان مسلولین ساخته شد. از دیگر عمارت‌های قاجاری که  نزدیک به کاخ شاهی ساخته شده است عمارت فخرالدوله می‌باشد.

بر پایه سرشماری سال ۱۳۳۵ هجری خورشیدی دهکده دارآباد ۲۰۴۱ تن جمعیت داشت که جمعیت آن در سال ۱۳۷۱ خ. سه هزار تن برآورد شده است. رشد جمعیت در سال ۱۳۷۱ بیشتر بخاطر مهاجرت غیربومیان از خلخال و اردبیل و استان لرستان و جوشقان) به دارآباد بوده است.

 

 جغرافیا:

در جنوب شرقی دارآباد تپه‌ای باستانی به نام سیمین قلعه قرار دارد که در آن کاوش‌های باستانشناختی نیز انجام گرفته‌است. دارآباد دو قنات داشت که یکی از آن‌ها را به اقدسیه اختصاص داده‌اند و آب  قنات دیگر به نام «سید آبگوشتی» که در شرق روستاست به تهران می‌رود.

کوه‌های دارآباد که دو سوی این دهکده را دربر گرفته‌اند رشته اصلی توچال است که از دامنه شرقی آن تا قوچک ادامه دارد. مَرغزارها یا مراتع شمالی آن از توچال به این شرح است: شهربانوکشک -  کمردگور - تخت شاه - الش‌گا - چپ‌دره - کل‌نو - توپز بلند - چال مگس - بند چلچلا - فراخ‌سینه - سیردورو - درازلش - میردلو - پهنه خرگوش‌نو. و در بخش جنوبی: پیازچال - دره وزوا - عرق‌چینک - خوش‌چال بالا - خوش‌چال پایین.

دارآباد دو رودخانه دارد به نام‌های «دارآباد» و «کهنه دارآباد» که در جایی به نام «سیر دورود پایین» به هم می‌پیوندند و رودخانه دارآباد را تشکیل می‌دهند.

میدان دارآباد تهران در ارتفاع ۱۷۰۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

 

موزه تاریخ طبیعی دارآباد که از موزه‌های خوب ایران است نیز در دارآباد واقع شده‌است.

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم