باربری و اتوبار اوین

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

باربری منطقه 1 شعبه اوین

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای همشهریان تهرانی می باشد .باربری به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری به همشهریان اوین می باشد . باربری کیان بار نه تنها بار ها را در سطح استان تهران بلکه به سایر استان های کشور نیز بار می زند. باربری به همراه بیمه رایگان برای بار ها و اثاثیه های شما عزیزان  می باشد و هزینه باربری با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می گردد. باربری برای ارائه هرچه بهتر خدمات باربری به شما عزیزان منطقه اوین سعی نموده است تا تجربیات خود رابه کادر خود آموزش دهد تا در صورت وقوع مشکلی بتواند آن را مدیریت نماید . باربری کیان بار انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است .

 شماره تماس باربری : 22864752

باربری اوین
باربری اوین

 از شما می پرسند.

چه چیزی را ؟

سرزمین چهار فصل کجاست؟ ایران

شهر پر رنگ و زبان کجاست ؟ تهران

شما اهل کجای تهرانید؟ اوین

مسافرید؟ بله

یاری دهنده ی تان کیست؟ شاید جواب شما باربری کیان بار باشد

اگر یک بار امتحان کنید.

از شمال تا جنوب از شرق تا غرب در هر جای تهران من، دوستی آشنا خواهم داشت همراه و هم زبان، یاری رسان و توانا، به یاریش خواهم رفت. هر کجا که باشد اعتماد من از آن اوست.

ما اعتماد شما را خواستاریم.کیان بار 

ایجاد نگاهی جدید مستلزم فکر و ایده ای تازه است باربری  کیان بار  نگاهی نو در حمل ونقل

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 1 شعبه اوین

اتوبار و باربری کیان بار تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری جابجایی اثاثیه منازل - شرکت ها با کارگران ورزیده. ۱۰۰٪ تضمین در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه اوین می‌ باشد.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل با ده سال سابقه درخشان در عرصه باربری تهران و اتوبار تهران ، ارائه دهنده خدمات بسته بندی وسایل با وکیوم های 90 و 600 متری و ارائه کارتن های رگال دار با خاور های مسقف و موکت کاری شده در استان تهران همراه با کارگران مجرب و دوره دیده و خوش اخلاق برای اسباب کشی شما ، همراه با صدور بیمه و بارنامه بصورت رایگان ، حمل اثاثیه منزل تخصص ماست کار را به دست کاردان بسپارید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم. خدمات باربری کیان بار  به صورت 24 ساعته خواهد بود و شما عزیزانی که قصد حمل اثاثیه منزل را دارید می توانید از شرکت باربری کیان بار سرویس خود را رزرو نمایید. ما برای حمل اثاثیه منزل شما از کادر فنی مجرب و دوره دیده ای استفاده خواهیم کرد که بدونه هیچگونه خط و خشی بارهایتان را به مقصدتان برساند این اطمینان را به شما می دهیم که شما را در تمامی مراحل اسباب کشی چه از مشاوره ، بسته بندی وسایل منزل ، حمل اثاثیه و حتی چیدمان شما را یاری کنیم. قیمت باربری ما زیر نظر اتحادیه باربری تهران می باشد و تمامی قیمت ها با نرخی مصوب صورت خواهد گرفت.  شاید این سوال را از  خودتان کرده باشید که اگر وسایل منزل من کم باشد باز هم باربری کیان بار پاسخگوی من خواهد بود و بار های من را با چه سرویس جابجا می کند ، ما برای بارهای کم شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که با این سرویس می توانید بارهای نیسانی را به مقصدتان برسانید. همچنین باربری ما کار های حمل بار به شهرستان را برای شما در نظر گرفته است اگر به هر دلیلی می خواهید بارهایتان را به شهرستان ببرید  ما سرویس حمل بار به شهرستان را در نظر گرفته ایم که می توانید بارهایتان را به مقصدتان برسانید.

انچه باربری کیان بار را از سایر باربری ها متمایز میکند :

دقت در جابه جایی

در باربری کیان بار دقت فدای سرعت نمی شود.ما با بالاترین دقت در حفظ وسایل شما می کوشیم

بسته بندی وسایل

توسط روش های اروپایی با دقت و تجربه کافی با روش های بابل رپ و استرچ رپ و استفاده از کارتن های چهارلایه بسته بندی نماییم

ارائه بارنامه

همواره قبل از دریافت سرویس به مشتری بارنامه به ایشان تحویل شده و پس از مطالعه و تایید خدمات صورت خواهد گرفت

 

نرخ باربری در باربری کیان بار  :

 شاید برای برخی از مشتریان  و کاربرانی که به وب سایت ما مرجعه می کند  این سوال پیش بیاید که نرخ های باربری  و جابجایی و اسباب کشی ما  چقد هزینه می برد . باربری کیان بار دارای مجوز از اتحادیه با قیمت های کاملا منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد . هدف مدیریت باربری کیان بار رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا  تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با باربری و اتوبار تهران  تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی  را به شما اعلام می نماییم . 

باربری کیان بار  با قیمت های زیر نظر اتحادیه استان تهران کار می کند ، باربری کیان بار با بیش از ۵۰خاور مسقف و ۲۰۰۰نفر پرسنل با خاور های موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی در تمامی نقاط تهران برای باربری منازل ، شرکتها و ادارات شما در خدمت شما  عزیزان می باشد .

آماده ایم بهترین ها را برای شما به عمل آوریم.باربری کیان بار 

باربری کیان بار به مشتریان خود توصیه می کند که اگر می خواهید باربری دور از استرس و نگرانی داشته باشید حتما برنامه ریزی دقیق و کار آماد داشته باشید.باربری کیان بار

مشاوران باربری کیان بار در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه اوین است

از شما می پرسند.

 

چه چیزی را ؟

 

سرزمین چهار فصل کجاست؟ ایران

 

شهر پر رنگ و زبان کجاست ؟ تهران

 

شما اهل کجای تهرانید؟ اوین

 

مسافرید؟ بله

 

یاری دهنده ی تان کیست؟ شاید جواب شما ما باشیم

 

اگر یک بار امتحان کنید.

 

از شمال تا جنوب از شرق تا غرب در هر جای تهران من، دوستی آشنا خواهم داشت همراه و هم زبان، یاری رسان و توانا، به یاریش خواهم رفت. هر کجا که باشد اعتماد من از آن اوست.

ما اعتماد شما را خواستاریم. کیان بار

شماره تماس کیان بار شعبه اوین 88534502

باربری کیان بار  در سراسر تهران صورت شبانه روزی با کادری مجرب اماده است تا اثاث شما را به سرعت و با دقت زیاد در سراسر تهران جابجا نماید. باربری کیان بار در منطقه اوین همیشه اماده ارائه خدمات اسباب کشی و اتوبار می باشد. 

بسته بندی در باربری کیان بار:

شرکت باربری و اتوبار کیان بار  با ارائه ی انواع کارتن اسباب کشی به شما در انجام اسباب کشی هایتان کمک میکند . نوع ، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی بعنوان یکی از ارکان مهم در بسته بندی و سلامت اجناس بشمار میرود . یکی از ارکان بی مخاطره بودن هر اسباب کشی ، بسته بندی محکم و امن هر وسیله است . مهم است بدانیم که استفاده از کارتن اسباب کشی مقاوم و مناسب به شما در کاهش آشفتگیهایتان هنگام باز کردن و چیدمان وسایل بعد از هر اسباب کشی کمک میکند .دو روز قبل از اثاث کشی حتما با باربری کیان بار تماس گرفته علاوه بر رزرو کردن سرویس مورد نظر برای کارشناسان تعین کنید که می خواهید بسته بندی را خودتان انجام دهید یا به باربری کیان بار بسپارید ،

باربری کیان بار از اول تا پایان کار اثاث کشی همراه همیشگی شما عزیزان است.

                        1-      کارتن 5 لایه حمل بار

** دارای مقاومت بالا و با اندازه ای 2 برابر کارتن موز برای اجناس حساس مثل چینی و ظروف کریستالی

2-      کارتن بسته بندی لباس - کارتن رگال دار

** کارتنی رگال داره – مشابه یک کمد کوچک که 12 دست لباس مجلسی و کت و شلوار

 

 

                        3- استفاده از روشهای بسته بندی استراچ رپ , و چسب های پهن جهت جدا نشدن کارتونها از هم

                        **باربری کیان بار با استفاده از روش های نوین بسته بندی کار بسته بندی را به صورت منحصر بفرد انجام داده تا در زمان جابه جایی هیچ نگرانی و                              آشوبی در دل نداشته باشید

 

 بسته بندی کار ما نیست بلکه هنر ماست: باربری کیان بار

باربری کیان بار توصیه می کند که در انتخاب کارتونهای اثاث کشی به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • اگر از کارتونهای با عمق زیاد استفاده می کنید اجسام سبک را در انتهای کارتون قرار دهید.
  • برای اجسام سنگین و شکستنی از کارتونهای چهار یا پنچ لایه استفاده کنید.
  • از کارتونهای پاره که با چسب درست شده اند اصلا استفاده نکنید.
  • محتوای درون کارتونها روی کارتون نوشته شود. این کار به روند هرچه سریع تر اثاث کشی کمک می کند.
  • بسته بندی اجسام سنگین و غیر قابل حمل منزل یا محل کار خود را به کادر کاری باربری بسپارید.

کارشناسان باربری کیان در تمام ساعات شبانه روز آماده دادن مشاوره رایگان به مشتریان خود می باشد. باربری کیان بار شعبه اوین

 انتخاب وسیله نقلیه مناسب یکی دیگر از مواردی است که در هنگام جابه جایی باید به آن توجه کرد.

باربری کیان بار به خاطر همین ریزه کاریها است که همیشه توصیه کرده قبل از شروع به جابه جایی حتما برنامه ریزی دقیق و کاملی داشته باشید. اگر شما همشهریان ساکن منطقه اوین بار زیادی برای جابه جایی دارید و از سرویس مناسب ظرفیت بارتون استفاده نکنید باعث می شود که هزینه بیشتری پرداخت کنید و رفت و امد بیشتری داشته باشید.

شرکت باربری و اوبار کیان بار ، با در اختیار قرار دادن انواع خودروهای خاور ، کامیون ، نیسان و وانت برای شما همشهریان عزیز این مشکلات را برطرف کرده و می توانید با توجه به حجم وسایل مورد نظرتان ، خودروی مناسب را انتخاب کنید.

رانندگان و کارکنان مجرب کیان بار  با در اختیار داشتن کامیون های مسقف و خاورهای نو با اتاقک های تمیز و مرتب و همچنین انواع نیسان و وانت بارهای مورد تایید از نظر ایمنی ، اسباب کشی شما را در اسرع وقت و با دقت کامل انجام خواهند داد.

همراه همیشگی شما همشهریان. باربری کیان بار 

جابه جایی اجسام سنگین:

 

 یکی از خدمات ارزنده باربری و اتوبار کیان بار تخلیه و جابه جایی بارهای سنگین مانند پیانو، یخچال، کمد........ کادر کاری باربری کیان بار با دقت و رعایت نکات ایمنی در حمل اثاثیه سنگین بدون وارد شدن خسارت و اسیب به وسایل انهارا جابه جا کرده. کادر کاری باربری کیان بار با موکت و ضرب گیر اطراف وسایل را پوشانده و خسارت رسیدن به وسایل در هنگام جابه جایی را به صفر می رساند.

یکی از نکاتی که باید در جابه به آن توجه کرد در جابه جایی وسایل سنگین به تنهایی اقدام به جابه جایی نکرده و حتما از باربری کیان بار درخواست کمک کنیدتا خدایی نکرده نه اسیبی به سلامتی خودتون وارد بشه نه اسیب به وسایل.

بسته بندی وسایل الکتریکی و صوتی تصویری:

باربری و اتوبار کیان بار با داشتن بیش از ده سال فعالیت درخشان در عرصه باربری و حمل و نقل حساسیت خاصی در بسته بندی وسایل اکتریکی و صوتی تصویری مانند ال سی دی ، مانیتور، تبلت،......... دارد. همان طور که اطلاع دارید و می دانید با وارد شدن یک ضربه کوچک به سطح ال سی دی تلوزیون از کار افتاده و دیگر قابل استفاده نیست. باربری و اتوبار کیان بار شعبه اوین از ضربه گیرهای مخصوص ال سی دی و مانیتور استفاده کرده تا از وارد شدن هرگونه ضربه جلوگیری کند. باربری کیان بار از سرویس های جدا برای جابه جایی وسایل صوتی تصویر شما همشهریان استفاده کرده تا با اجسام سختی چون کمد مبلمان در ارتباط نباشد. 

ما آماده ایم تا نوین ترین خدمات را برای شما همشهریان ساکن منطقه اوین را ارائه دهیم . باربری کیان بار 

هر نوع اثاث کشی دارید مانند جابه جایی وسایل هتل، جابه جایی تجهیزات کارخانه.......... باربری و اتوبار کیان بار با کادر کاری متعهد خود آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته به شما همشهریان ساکن منطقه اوین است باربری و اتوبار کیان بار.

برای دسترسی به خدمات باربری کیان بار گافی گوشی تلفنو برداریدو با شمارهای باربری کیان بار تماس بگیرید مشاوران حرفه ایی باربری کیان بار آماده خدمات رسانی به شما همشهریان ساکن منطقه اوین تهران است.

 اثاث کشی راحت:

شرکت باربری و اتوبار کیان بار برای ارائه اثاث کشی راحت و آسوده در دمت همشهریان ساکن منطقه اوین است. باربری و اتوبار کیان بار با درک شرایط همشهریان در روز اثاث کشی آنهارا در روز اثاث کشی همراهی کرده تا اثاث کشی راحت و دور از استرس را تجربه کنند.

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و ..... ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت بسته بندی دیقیق و حساب شده ، .... باربری کیان بار با حضور به موقغ در روز اثاث کشی در ساعت تعیین شده و استفاده از کارگران مجرب و خوش اخلاق جابه جایی بدون دغددغه را برای شما عزیزان به ارمغان می اورد. باربری و اتوبار کیان بار

خوش رویی کادر کاری کیان بار:

درجه اول معروفیت و اعتبار هر باربری  خوش برخوردی و متعهد بودن کادر کاری آن باربری است. کادر کاری باربری کیان بار با داشتن کادر کاری متعهد و کارا یکی از باربری های برتر به شمار می آید. شعار و اصل کار باربری کیان بار در اصل رضایت مشتری و مشتری مداری کادر کاری باربری است و همواره در جهت راضی نگه داشتن مشتریان است. باربری کیان بار با داشتن ده سال تجربه درخشان درعرصه باربری و اتوبار با داشتن کادر کاری خوش اخلاق و آنلاین در کوتاه ترین زمان در خدمت عزیزان ساکن منطقه اوین است.

 برنامه ریزی دقیق و کارآمد در باربری کیان بار:

باربری و اتوبار تهران همیشه به مشتریان خود توصیه می کند که قبل از شروع به اثاث کشی برنامه ریزی دقیق و کارآمد داشته باشند. توصیه باربری کیان بار این است که دو روز قبل از اثاث کشی به باربری مراجعه کرده و با کمک مشاوران باربری کیان بار برنامه ریزی دقیق داشته باشند. بتهر است قبل از شروع به اثاث کشی نوع سرویس باربری خود را که می خواهید اثاثیه را با آن جابه جا کنید را رزرو کنید. اگر برای جابه جایی یا اثاث کشی منزل یا محل کار خود برنامه ریزی دقیق و کارای نداشته باشید زمان اثاث کشی با استرس و نگرانی زیادی مواجه می شوید. مشاوران باربری کیان بار به صورت 24 ساعتع آماده ارائه خدمات به مشتریان خود هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ثابت دفتر باربری کیان بار شعبه منطقه اوین تماس بگیرید.باربری کیان بار

 

توضیحاتی درباره منطقه اوین:

اوین یا اذون نام محله‌ای از شهرستان شمیران در شمال و شمال غربی شهر تهران است. این محله جزئی از منطقه 1 شهرداری تهران است.

ناحیه کوهستانی اوین - درکه در شمال غربی تهران. بین طول جغرافیایی ۵۱ درجه و ۲۶ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۴۸ دقیقه تا ۳۵ درجه و ۵۴ دقیقه واقع شده است. ناحیه مورد نظر به عنوان بخشی از ناحیه کوهستانی البرز مرکزی از شرق به تپه‌های علی‌آباد ولنجک، از غرب به ارتفاعات حصارک، از شمال به ارتفاعات توچال و شاه‌نشین و از جنوب به ناحیه اوین و سعادت آباد محدود می‌گردد. میزان متوسط بارندگی سالیانه ۴۰۰-۳۰۰ میلی‌متر و میزان متوسط دمای سالیانه ۱۶٫۷ درجه سانتی گراد است. از گونه‌های گیاهی منطقه اوین درکه،  ۲۱ گونه (۷٫۱ درصد) انحصاری ایران هستند.

وین در شمال تهران و در دامنه کوههای البرز واز شمال به جاده درکه و ولنجک واز جنوب به بزرگراه چمران و مجموعه مسکونی آتی ساز، از شرق به محله محمودیه وزعفرانیه واز غرب به سعادت آباد محدود می‌باشد.

میدان اوین (دانشجو) در ارتفاع ۱۶۴۰ متری از سطح دریا قرار دارد.

 

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم