باربری و اتوبار اقدسیه

باربری و اتوباراقدسیه کیان بار

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

 

باربری منطقه 1 شعبه اقدسیه

باربری کیان بار با بیش از سی سال سابقه کاردر زمینه باربری و حمل و نقل مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه اقدسیه است.

 باربری اقدسیه  آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد . باربری  اقدسیه به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری می باشد .

باربری کیان بار شعبه اقدسیه  دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد . باربری کیان بار شعبه اقدسیه  بارها ی شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه مینماید تا مانع از وارد آمدن خسارت به

مشتریان عزیز گردد . باربری اقدسیه  برای جلوگیری از وارد امدن خسارت سعی در ایجاد کادری ماهر و صبور در زمینه باربری نموده است که این امر باعث 

خوش نامی کیان بار گردیده است باربری اقدسیه با استفاده از کارگرانی ورزیده و قدرتمند در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا می کند . هزینه باربری اقدسیه  را با توجه به نرخ مصوب اتحادیه حساب می کند .شما عزیزان می توانید با تماس با باربری کیان بار تعداد کارگران را بسته به نیاز خود (مردو زن) را انتخاب کنید. باربری کیان بار اولین باربری است که بسته بندی را به روش (استراچ رپ) انجام میدهد استراچ رپ روش بسته بندی است که برگرفته از روش بسته بندی در اروپا است.باربری اقدسیه  این امکان را فراهم کرده که اگرتعدا کالای جابه جایی شما کم است بتوانید از نیسان بار استفاده کنید.باربری کیان بار یاری دهنده شما در جابه جاییی منزل ومحل کارشما همشهریان ساکن منطقه اقدسیه است.

حمل و نقلی اسان را با ما تجربه کنید.کیان بار

شماره تماس باربری :22864752

 

 

 باربری کیان بار این امکان را  فراهم کرده که اگر بار کمی برای جابه جایی دارید بتوانید از سرویس نیسان باربری کیان بار استفاده کنید.

به افتخار میتوان گفت باربری کیان بار اولین باربری است که از روشهای نوین بسته بندی در اروپا استفاده میکند.

اتوبار وباربری کیان بار منطقه 1شعبه اقدسیه

شرکت حمل و نقل و باربری کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار خوشحال است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه اقدسیه است.

باربری کیان بار  در ابتدا کار خود را با هدف ارئه خدمات باربری و اتوبار به شهروندان بخشی محدود از باربری تهران آغاز کرد. با افزایش تقاضا و اقبال از طرف مشتریان باربری ، خود را بر آن داشت که خدمات باربری و اتوبار خود را توسعه داده و امکان پوشش خدمت دهی در زمینه باربری، اتوبار و حمل اثاث حرفه ای را برای اکثر نقاط تهران فراهم کرده.

باربری و اتوبار کیان بار با بهره گیری از سالها تجربه و استفاده از افراد متخصص توانسته است با بهترین امکانات و تجهیزات خدمات باربری و اسباب کشی شما را انجام دهد. کارشناسان شرکت سریع بار در 24 ساعت شبانه روز حتی ایام تعطیل در اختیار مشتریان گرامی می باشد.

سرویس های باربری کیان بار عبارت است از انواع خودرو های وانت , نیسان, کامیون و کامیونت های مسقف و عایق شده با موکت و فوم ضربه گیر تاریخچه باربری اقدسیه :

از ابتدای تمدن بشر یکی از شغل هایی که برای زندگی و رفاه او لازم بوده حمل ونقل بوده است. حمل مایحتاج زندگی، بذر کشاورزی، محصولات و غیره.

بشر برای تسهیل در کارها چرخ را اختراع نمود و حیوانات را به منظور حمل ونقل به کار گرفت، و کم کم بر حسب محیط زندگی اش حمل ونقل را به شکل های مختلف و متفاوت ایجاد کرد. حمل دریایی و کشتی سازی خود صنعتی شد که رشد پیدا کرد.

در حمل زمینی از ارابه های بزرگ تر و بهتر استفاده شد و به این وسیله تجارت بین شهرها و کشورها و سپس قاره ها رونق گرفت و پس از اختراع و به کارگیری کشتی بادبانی و سپس اختراع نیروی بخار و به کارگیری زغال سنگ، کشتی های بخاری ساخته شد و پس از آن راه آهن. پس از پیدایش سوخت های فسیلی، کشتی ها با سوخت گازوئیل و موتورهای دیزلی به کار گرفته شدند و از آن پس هواپیما، بالن و وسایل دیگر حمل در امور تجاری مسافری و نظامی و تحقیقات علمی به کار می رود، و امروز کشتی هایی به کار گرفته می شوند که از نیروی هسته ای استفاده می کنند.

 مور حمل ونقل به قدری عریض و طویل است که باید ده ها کتاب برای آن نوشت و به طور جداگانه برای هر رشته از حمل ونقل و خصوصیات آن کتاب ها به رشته تحریر درآورد.

در کشور ما سه نوع حمل ونقل زمینی، دریایی، و هوایی به کار گرفته می شود. چون حمل ونقل هوایی مقررات خاص خودش را دارد و زیاد هم گسترده نیست بنابراین به بحث درباره حمل دریایی و زمینی می پردازم.

دست اندرکاران حمل ونقل به طور کلی در دنیا به دو دسته مهم تقسیم می شوند، یکی صاحبان وسیله حمل، و دیگری تهیه کنندگان بار که همیشه از خدمات دارندگان وسیله حمل استفاده می کنند. در اصطلاح حمل ونقل، به دارنده ی وسیله و یا خادم آن کَریر Carrier می گویند و به کسانی که بار را پیدا و راه های حمل آن را انتخاب می کنند فورواردر forwarder می گویند؛ این دسته وسیله حمل ونقل ندارند ولی عهده دار معماری و مهندسی حمل می شوند.

لازم است گردانندگان این شغل تحصیلات کافی و اطلاعات جغرافیایی داشته باشند و دست کم یک زبان خارجی بدانند، زیرا فورواردرها مسؤول حمل محمولات از کشور خود به کشوری دیگرهستند، یعنی یک حرفه بین المللی دارند. فورواردر دنیا را به هم متصل می کند، او باید مطالعه کند و بنادر و پایانه های کشور خود را خوب بشناسد، و همچنین بنادر کشور مقصد را. او باید بداند بار در کدام بندر و گمرکات کشورهای مقصد تحویل داده می شود.

فورواردر نباید از قوانین تحویل گرفتن بار در گمرکات مقصد بی اطلاع باشد، به طور مثال باید بداند از کدام بندر به کدام بندر اروپا بار حمل می کند تا بار را به مقصد کشوری که از دریا دور است برساند، و مسائلی از این قبیل. کار فورواردر با کار کریر بسیار متفاوت است. کریر خودش است و وسایل حمل خودش که باید آن ها را تجهیز کند و بارها را صحیح و سالم به مقصد برساند. مسؤولیت های هر کدام از این دو شغل متفاوت است.اسباب کشی موضوعی است که همه ما در طول زندگیمان بالاخره زمانی با آن مواجه خواهیم شد ، حال این که بعضی هایمان بیشتر و بعضی ها کمتر .

اما با این وجود نکته ی قابل توجه و بارز در مورد اسباب کشی این است که اکثر ما تا اسمی از آن به وسط می آید بخاطر سختی های کار ناله مان به هوا

می رود و دچار استرس میشویم . حال سوالی که پیش می آید این است که چاره کار چیست ؟! چه باید کرد تا انجام امر مشقت بار و استرس آور

اسباب کشی مقداری هم که شده برای مان سهل شود ؟!

شرکت باربری و اتوبار کیان بار  به دلیل اهمیت بالایی که برای آسایش مشتریان خود قائل است تصمیم به ارائه شرح مختصری از توضیحات مفید ،

کلیدی وهمچنین کاربردی برای روز های سخت اسباب کشی شما گرفته است .

نکات کلیدیکه برای داشتن یک اثاث کشی آسان باید به آن توجه کرد:

1) اولین مرحله از کار را اینطور شروع کنید ، لیستی از تمامی کار هایی که طی اسباب کشی باید انجام شود را به ترتیب اهمیت اولویت بندی کرده و به صورت مکتوب بنویسید.

2) حالا شما از کار هایی که باید انجام شود آگاهی کامل دارید و نوبت این است که ببینید برای بسته بندی لوازمتان به چه وسایلی نیاز  دارید ؛ مثلا : جعبه (اما نه هر جعبه ای !!) جعبه های ضخیم و مقوایی که توانایی تحمل وزن بار ها را داشته باشد با سایز های متفاوت ، طناب ، پارچه برای پیچیدن دور وسایلی مثل : رخت خواب یا لباس ها ، چسب نواری پهن و محکم ، منگنه ، برچسب و ماژِک برای این که اطلاعات وسایل داخل جعبه را روی آن ها دقیق یادداشت کنید (تا زمان باز کردن وسایل دچار مشکل نشوید) ، روزنامه باطله ، پلاستیک های حباب دار برای ظرف ها و وسایل شکستنی .

3) قبل از بسته بندی وسیله ها آن ها را تمیز کند و بشویید البته برای وسایلی مثل ظرف های مصرفی تان تنها این یک بار کفایت نمی کند و بعد از باز کردن وسایل در مکان جدید هم باید مجدادا به خوبی شست و شو شوند .

4) برای بسته بندی کردن لوازم شکستنی تان اگر جعبه های کارخانه ایشان را نگه داشته اید هنوز ، ابتدا آن ها را داخل پلاستیک های  حباب دارد بگذارید و بعد داخل جعبه خودشان و در صورت نداشتن جعبه های اصلی خودشان ، باید بسته بندی تان محکمتر باشد ، ابتدا هر یک از وسایل یا ظروف را به صورت جداگانه داخل روزنامه بپیچید سپس داخل پلاستیک حباب دار قرار دهید در مرحله نهایی هم آن ها را با دقت کنار یکدیگر در جعبه ی بزرگی قرار دهید .

5) نکته ای که در این قسمت به شما میگوییم نکته ی بسیار مهمی است ؛ شما باید قبل از استفاده از هر کدام از جعبه ها از محکم بودن مقوای خود جعبه و همچنین اتصالاتش کاملا مطمئن شوید تا خدای نکرده زمان جابه جایی ، جعبه ها پاره نشوند و مشکلی برای وسایلتان پیش نیاید.

6) وسایل ریز و کوچک شکستنی را لا به لای پارچه و روزنامه بپیچید و آن ها را به جای جعبه داخل ظروف پلاستیکی در دار آشپزخانه  تان قرار دهید.

7) وقتی میخواهید وسایل را درون جعبه ای بچینید خصوصا جعبه های مقوایی نکته ی بسیار مهم این است که : به وزن بار هایتان و  همچنین میزان تحمل جعبه توجه کامل کنید تا در زمان جا به جایی مشکلی پیش نیاد (شما برای محکم تر کردن اتصالات جعبه های مقوایی تان میتوانید از چسب کاری آن قسمت ها با چسب پهن استفاده کنید )

8) شما میتوانید برای حمل و نقل راحت تر و همراه با آسودگی خاطر بیشتر از طناب های ضخیم برای استحکام بخشیدن هرچه بیشتر به جعبه هایتان استفاده کنید.

کلیه خدمات از جمله حمل و نقل و و مشاوره بسته بندی بر عهده باربری تندیس می باشد.متخصصان باربری تندیس آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته  به همشهریان ساکن اقدسیه هستند.

هدف ما جلب رضایت مشتری است. کیان بار

باربری و اتوبار کیان بار

 تخلیه بار یکی از عوامل مهمی از که هنگام جابه جای باید به آن توجه کرد باربری کیان بار با داشتن کادر مجرب و خوش اخلاق بارهای شما ازجمله بار کارخانه, محل کار,و اثاثیه منزل را طبق قوانین مربوط به تخلیه بار انجام داده و امکان اسیب دیدن کالا و اثاثیه شما را به صفر می رساند. 

 نکاتی که باربری کیان بار را متمایز از سایر باربری ها میکند:

1.  شرکت باربری و اتوبار کیان بار  با داشتن بزرگترین ناوگان  ملکی  ارائه سریعترین و کیفیترین خدمات حمل و نقل و باربری را برای شما تضمین می کند

2. باربری کیان بار  به  عنوان یک مجموعه فول سرویس  ، تمامی خدمات مورد نیاز شما برای یک اسباب کشب آسان و راحت را  یکجا فراهم آورده است

3. خدمات بسته بندی باربری کیان بار  ارمغان دیگری  از خدمات حرفه ای و روز آمد یک باربری حرفه ای است که ارائه می کند.

4.ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی  به شما امکان مدیریت زمان ، توام با آرامش  را خواهد داد

 نرخ باربری کیان بار:

شاید برای برخی از مشتریان  و کاربرانی که به وب سایت ما مرجعه می کند  این سوال پیش بیاید که نرخ های باربری   و جابجایی و اسباب کشی ما  چقد هزینه می برد .باربری کیان بار بار دارای مجوز از اتحادیه با قیمت های کاملا منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد . هدف مدیریت شرکت باربری کیان بار رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا  تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با شرکت باربری کیان بار تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی  را به شما اعلام می نماییم . آماده ایم بهترین ها را برای شما به عمل آوریم

باربری کیان باربا قیمت های زیر نظر اتحادیه استان تهران کار می کند ،باربری کیان بار با بیش از ۵۰خاور مسقف و ۲۰۰۰نفر پرسنل با خاور های موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی در تمامی نقاط تهران برای باربری و حمل ونقل منازل ، شرکتها و ادارات شما در خدمت شما  عزیزان می باشد .

 جا به جایی کالا و وسایل سنگین را به ما بسپارید این کار در تخصص ماست کار گران کار کشته ما با بهترین روش کالا ی شما را جابه جا می کنند

 

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم