باربری و اتوبار سراج

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتو بار کیان بار منطقه 4 شعبه سراج

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار در عرصه باربری و حمل و نقل آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به همشهریان ساکن منطقه سراج است.

باربری سراج  همواره در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش کرده و مشتری مداری را سر لوحه خود قرار داده در همین راستا هرگونه نارضایتی مشتریان را پیگیری کرده و در جهت بهبود آن تلاش میکند.

نرخ باربری در باربری سراج  طبق مصوبه تعیین شده در اتحادیه می باشد.

اگر شما عزیزان کالا یا وسایل کمی برای جابه جایی دارید میتوانید با باربری سراج تماس بگیرید و سرویس نیسان بار را درخواست کنید. همچنین باربری کیان بار این امکان را هم فر اهم کرده که تعداد کارگران مورد نیاز خود را تعیین کنید.

همچنین باربری سراج با داشتن کادری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کنند و تا پایان کار اثاث کشی همراه شما خواهند بود.باربری کیان بار

باربری کیان بار شعبه سراج آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی است. با برقراری تماس با باربری سراج میتوانید تعداد کارگران مورد نیاز خود را تعین کرده .کادر کاری باربری سراج به صورت 24 و انلاین آماده ارائه خدمات است. 

وقتی حرف باربری به میان میاد نا خوداگاه به فکر خستگی هنگام جابه جایی, استرس,شکستن وسایل قیمتی , پاره شدن یا کثیف شدن مبلمان ..... می افتیم باربری کیان بار با بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه منزل شما نگرش شما همشهریان عزیز را نسبت به باربری تغییر می دهد.

باربری کیان بار حامی همیشگی شما .

شماره تماس دفتر  باربری کیان بار شعبه سراج 22864752

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 4 اتوبار و باربری سراج

باربری سراج مفتخر است که در خدمت ساکنین منطقه سراج است.

باربری کیان بار  ابتدا در نقاط محدودی از تهران شروع به فعالیت کرد اما با افزایش تقاضای مشتریان شعبات متعددی از اتوبار تهران کیان بار در سطح شهر تهران احداث شد.هدف باربری کیان بار  بار جلب رضایت مشتری است و مشتری مداری یکی از اولویت های اصلی این باربری به شمار می آید.

برای داشتن یک اثاث کشی راحت شرکت  باربری تهران کیان بار با درک شرایط شما در روزهای نزدیک شدن به اثاث کشی شما را در انجام یک اثاث کشی راحت همراهی میکند.

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و ... ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده ، حضور به موقع کیان بار در مبدا برای اثاثیه کشی ، استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه منزل ، جابجایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که باربری کیان بار  مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است .

باربری کیان بار توصیه می کند که در زمان جابه جایی حتما برنامه ریزی دقیق و کارا داشته باشید که در زمان جابه جایی استرس و نگرانی نداشته باشید و باربری دور از استرس و نگرانی را تجربه کنید. حتما دور از قبل از جابه جایی برنما ریزی انجام شود چون روز باربری وقتی برای جابه جایی ندارید.

همشهریان ساکن تهران با تماس با باربری کیان بار شعبه بلوار پروین می توانند از خدمات این باربری بهره مند شوند.باربری کیان بار

توصیه هایی برای کسانی که می خواهند به خانه جدیدشان بروند:

یکی از دغدغه های خانم یا ها در حین اسباب کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستند شرکت باربری کیان بار شعبه سراج  اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت با سالها تجربه در  عرصه حمل و نقل تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از تهران یا هر کدام نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه می کند و این اطمینان را به شما می دهد که با برنامه ریزی منظم بدونه اینکه وسایل شما یه خط ساده بخورد راجابجا نموده و خاطره ای شیرین را برای شما بجای می گزارد

قابل توجه شما عزیزانی که میخواهید اسباب کشی در تهران داشته باشید این اطمینان را به شما می دهیم اگر یک برنامه ریزی دقیق و منظم را نداشته باشید حتما با مشکل مواجه میشوید. باربری کیان بار

شاید برای اکثر شما ها اتفاق اافتاده باشد که در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل باربری و اتوبار کیان بار  آماده است و خود را موظف می داند که اثاث  شما را با نهایت دقت به مقصدتان برساند باربری و اتوبار کیان بار شعبه سراج  با کادر فنی خود اقدام به بسته بندی وسایل خانه شما نموده و کلیه وسایل منزل یا دفتر شما  رابه سبک کشور های اروپایی بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده می کند بعد از این گروه  حمل بار با خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی کاملا ورزیده و خوش اخلاق وارد عمل می شوند اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می کند و آاده حمل نموده و به خانه جدید تان جابجا می کند اثاثیه منزل شما را با نهایت دقت در خانه جدیدتان تخلیه نموده و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید را برای شما می چیند.
 آماده ایم که بهترین جابجایی را برای شما انجام دهیم. باربری کیان بار 

 همیشه موقه اثاث کشی و جابه جایی حمل وسایل سنگینی چون پیانو ، یخچال، کمد............ استرس خاسی به وجود می آورند که در هنگام جابه جایی به درستی جابه جا شده و هیچ گونه ضربه و خراشی به وسایل وارد نشود. کارگران ورزیده ما در باربری کیان بار در کوتاه ترین زمان و در کمال دقت و شکیبایی وسایل سنگین شما همشهریان ساکن منطقه سراج با رعایت نکات ایمنی جابه جا کرده و خاطره ایی خوش از یک اثاث کشی را بری شما همشهریان ساکن منطقه سراج به جا می گذارد.باربری کیان بار

بنا به نیاز مشتریان باربری کیان بار کارشناسان باربری ما  سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که پکیج بسته بندی وسایل منزل شامل فوم و وکیوم های 100 و 200 متری خواهد بود که همراه با آن از سلفون و کارتن های رگال دار که 55 لایه هستند استفاده خواهیم نمود ، از صفر تا صد اسباب کشی را برایتان توسطباربری کیان بار انجام خواهیم داد.
بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم یک تیم چهار نفره بنا به نیاز شما و بستگی به طبقات شما تعداد کاگر ها را برایتان ارسال خواهیم نمود که بارهای شما را در درون خاور ها بچینند ، لازم به ذکر است که بگوییم از ماشین های برای حمل اثاثیه استفاده میکنیم که تمامی آنها مسقف و موکت کاری شده هستند ؛ بارهای شما را با نهایت دقت به منزل جدیدتان برده و تخلیه خواهیم نمود.

مشتریان باربری سراج به جای اینکه در بازار به دنبال کارتون بگردنند می توانند تمام کار بسته بندی را از جمله اماده کردن کارتون ..... را به تیم بسته بندی باربری سراج بسپارند.

همیشه این نکته را فراموش نکنید که برای وسایل قیمتی خود از کارتونهای پنج لایه استفاده کنید. و از کارتونهایی که پاره شده اند استفاده نکنید چون روند جابه جایی را کند می کنند.

نکته دیگر این است که اگر کارتونها با عمق زیاد استفاده می کنید وسایل سبک را ته کارتون قرار دهید و وسایل سنگین را بالا تا تعادل کارتون حفض شود.

وظایف رانندگان در جابه جایی برون شهری باربری کیان بار:

  • اگر در زمستان قصد جابه جایی دارند حتما نکات ایمنی مانند زنجیر چرخ ... حتما باید رعایت شود.
  • پس از هر توقف ناگهانی ماشین متوقف شود و بار چک شود
  • پس از پیمودن هر 80کیلومتر از شروع مسیر ماشین متوقف شده و بارها چک شود
  • رانندگان حتما از باری که حمل می کنند با خبر باشند

 

 از دید باربری کیان بار بهترین روش اثاث کشی چه روشی است:

شما برای انجام اسباب کشی به بهترین روش نیازمند یه برنامه ریزی دقیق و عملکردی حساب شده میباشید.

نکته اول :اول از همه قبول کنیم که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد. و همه چیز را پیش‌بینی کنید

نکته دوم:جمع آوری درست اقلام خرده ریز یکی از مهمترین راهکارهای انجام یک اسباب کشی درست است

نکته سوم:خسیسی را کنار گذاشته و به جای این‌که کارتن‌ها را برای جا دادن وسایل از کنار خیابان و از این مغازه‌ و آن مغازه با هزار التماس، دریافت کنید، کارتن‌های سالم بخرید

نکته چهارم:هر چه کارتن‌های سالم بزرگ‌تر و به تعداد بیشتری داشته باشید، حمل و نقل هم در زمان کمتر و هم با هزینه کمتری انجام خواهد شد

نکته پنجم:همچنین سعی کنید تا جایی که می‌شود تمام وسایل را داخل کارتن بگذارید.

نکته ششم:اصلا از کارتونهای شل و وا رفته استفاده نکنید

نکته هفتم: تنها باید کارتن‌های صحیح و سالم و محکم تهیه کنید، بلکه بهتر است از چسب‌های نواری پهن استفاده کنید تا کارتونها سالم به مقصد برسند.

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم . مشاوران زبده ی ما در باربری و اتوبار کیان بار  با تجربه ای بسیار طولانی در امر اثاث کشی شما را در انجام اثاث کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد. بعد از این مشورت با مشاوران کیان بار یافتن توانایی افراد درگیر پروژه دومین اقدام درست عملیاتی شماست . اینکه هر فردی در انجام چه کاری قدرتمند است یک کشف بسیار ارزشمند در کشف بهترین روش اسباب کشی است . ( اگر زمان انجام اینکار را ندارید تیم اجرایی باربری کیان بار  این بار هم به کمک شما می شتابد و با استفاده از نیروهای هوشمند کیان بار می توانید با خیال راحت اسباب کشی را به عهده باربری کیان بار بسپارید. )

 مشاوران باربری کیان بار به صورت 24 ساعته و انلاین آماده مشاوره دادن به مشتریانی هستند که با باربری کیان بار تماس مس گیرند. از این رو باربری کیان بار توصیه می کند برای داشتن جابه جایی بدون دغدغه و استرس به توصیه های مشاوران باربری کیان بار توجه کرده و در انجام دادن انها کوتاهی نکنید.

 نکاتی که باربری کیان بار را متمایز از سایر باربری ها میکند:

1.  شرکت باربری و اتوبار کیان بار  با داشتن بزرگترین ناوگان  ملکی  ارائه سریعترین و کیفیترین خدمات حمل و نقل و باربری را برای شما تضمین می کند

2. باربری کیان بار  به  عنوان یک مجموعه فول سرویس  ، تمامی خدمات مورد نیاز شما برای یک اسباب کشب آسان و راحت را  یکجا فراهم آورده است

3. خدمات بسته بندی باربری کیان بار  ارمغان دیگری  از خدمات حرفه ای و روز آمد یک باربری حرفه ای است که ارائه می کند.

4.ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی  به شما امکان مدیریت زمان ، توام با آرامش  را خواهد داد

باربری کیان بار به کادر کاری خود همواره توصیه می کند که در هنگام کار هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و همواره با کمال ارامش تمام کرها را انجام داده. باربری کیان بار با داشتن کاد کاری خوش اخلاق و متعهد در کوتاه ترین زمان ممکن و با دقت و اطمینان بالا کالا و اثاثیه شما عزیزان ساکن منطقه سراج تهران را جابه جا می کنند.

 شاید این سوال برای اغلب مشتریان باربری کیان بار پیش آمده باشد که قبل از شروع به بسته بندی چه نکاتی را باید رعایت کرد:

1. قبل از بسته بندی، لوازم و وسایل را شسته و یا پاک کنید.البته این مسئله در مورد ظروف مصرفی، لیوان ها، آئینه، کریستال ها و امثال  اینها باید به صورت مجدد در محل جدید نیز انجام گیرد.

2. اگر جعبه های هر یک از لوازم شکستنی را هنوز نگه داشته اید، در مرحله بسته بندی، ابتدا آنها را در لا به لای پارچه، روزنامه یا  پلاستیک پیچیده سپس در داخل جعبه مخصوص شان قرار دهید. در غیر این صورت با بسته بندی محکم تر هر یک از آنها به صورت جداگانه، در نهایت همه را در کنار هم در جعبه ای بزرگ با دقت بچینید.
پیش از قرار دادن لوازم در جعبه های مقوایی، از محکم بودن اتصالات آنها، اطمینان حاصل کنید.
هر چه در بسته بندی وسایل شکستنی بیشتر دقت کنید، اجناس شما کمتر احتمال صدمه دیدن دارند.
 خرده ریزهای شکستنی را در پارچه یا روزنامه پیچیده و از ظروف پلاستیکی دردار فریزری به عنوان جعبه آنها استفاده کنید.

3. به هنگام چیدن لوازم، درون هر نوع جعبه ای به خصوص مقوایی، میزان تحمل وزن لوازم توسط جعبه و اتصالات آن را در نظر بگیرید تا در حین جابه جایی مشکلی پیش نیاید ، به منظور محکم تر کردن اتصالات جعبه مقوایی می توانید از چسب های نواری پهن استفاده کنید.

4. برای حمل راحت تر و استحکام بیشتر جعبه ها، کاربرد طناب های ضخیم نیز بسیار مناسب است.

5. در روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی، تعداد آنها را شمارش کنید و برچسبی حاوی لیست وسایل و لوازم داخل آن چسبانده و در  صورتی که اجناس داخل آن شکستنی است، با ماژیک قرمز این کلمه و همچنین محلی را که این لوازم به آن تعلق دارند، به صورت درشت بر روی جعبه یا برچسب بنویسید. به این ترتیب هر یک از جعبه ها به محض انتقال به مکان جدید، در آن فضای اشاره شده قرار گیرد. با این روش، نظم بیشتر و سریعتر در محیط حاکم می شود.

6. داخل هر یک از کشوهای پاتختی و میز آرایش را تمیز کرده و لوازم داخل آن را به طور مرتب بچینید. سپس کشوی حاوی وسایل را در  داخل کیسه زباله بزرگ و ضخیمی قرار دهید. به منظور جلوگیری از ریختن لوازم به بیرون، در پلاستیک را با چسب محکم کنید

7. هنگامی که برای محکم کردن پوشش های حفاظتی برای لوازم، چسب های نواری را به کار می برید، مراقب باشید که چسب به طور  مستقیم با سطح لوازم چوبی تماس پیدا نکند.

 

 اغب خانواده هایی که صاحب بچه کوچک هستند زمان باربری استرس خاصی پیدا میکنند که نکند در زمان جابه جایی حادثه ایی برای فرزندانشان اتفاق بیفتد باربری کیان بار به این خانواده ها توصیه می کند که به موارد زیر توجه کنند:

1.         از اسباب کشی تصویر مثبتی برای کودکان ایجاد کنید.

2.         قبل از اسباب کشی همراه فرزندانتان از خانه جدید بازدید کنید.

3.         بچه ها را در دکوراسیون و چیدن اسباب منزل مشارکت دهید.

4.         از فرزندانتان در بسته بندی و جمع آوری وسایل کمک بخواهید.

5.         به آن ها کمک کنید تا همچنان با دوستانشان ارتباط داشته باشند.

6.         روز اسباب کشی برای مراقبت کودکان از دوستانتان کمک بگیرد.

7.         قبل از هر چیز اتاق کودکانتان را آماده کنید.

8.         به آنها بیش از پیش توجه کنید.

9.         برای بر آوردن نیاز های آن ها در روز اسباب کشی خود را آماده کنید.

10.      ترس و اضطراب را از خود و کودکان دور کنید.

11.      اطمینان یابید تمام جعبه ها برچسب یا علامت دارند.

12.      زمان مناسب و مطمئنی را برای روز اثاث کشی با اتوبار خود هماهنگ کنید.

با توجه به نکات گفته شده و رعایت آنه از طرف خانواده ها میزان استرس ناشی از باربری برای خانواده هایی که صاحب بچه کوچک هستند را به حداقل می رساند..باربری و اتوبار کیان بار

  

جابه جایی اجسام سنگین:

در اغلب خانواده ها وقتی اسم اثاث کشی و جابه جایی اثاثیه منزل به میان میاد استرس جابه جایی اجسام سنگینی چون پیانو ، کمد ، ......... به سراغ خانواده ها میاد.

باربری و اتوبار کیان بار با داشتن کادری مجرب و ورزیده اجسام سنگین منزل یا محل کار شما همشهریاین ساکن سراج را در نهایت دقت و رعایت نکات ایمنی جابه جا کرده و به مقصد می رساند. باربری و اتوبار کیان بار 

وقتی اسم اثاث کشی به میان میاد خانم های خانه دار دچار استرس و نگرانی می شوند. یکی از عواملی که باعث استرس و نگرانی می شود جمع کردن لباسها و خراب شدن لباسهای گران قیمت در حین جابه جایی است باربری و اتوبار کیان بار با استفاده از کارتونهای رگال دار لباسهای گران قیمت باربری شما همشهریان ساکن منطقه سراج را بدون هیچگونه خرابی، کثیفی یا چروک شدن جابه جا می کنند.کارتونهای رگال دار شبیه یک کمد کوچک عمل کرده و از چروک شدن آنها جلوگیری کرده.

باربری و اتوبار کیان بار با استفاده از روشهای نوین بسته بندی روز دنیا کار بسته بندی همشهریان را انجام می دهد. باربری و اتوبار کیان بار

 جابه جایی وسایل الکترونیکی و و صوتی تصویری خود را با اطمینان به باربری کیان بار بسپارید:

باربری و اتوبار کیان بار با داشتن کادر کاری ورزیده و کارا در حمل و سایل الکتریکی مانند ال سی دی، مانیتور،تبلت،......... با دقت و رعایت نکات ایمنی در کوتاه ترین زمان ممکن جابه جا کرده همان طور که اطلاع دارید با وارد شدن یک ضربه کوچک به صفحه ال سی دی باعث خراب شدن و از کار افتاد آن می شود. باربری و اتوبار کیان بار با استفاده از انواع کارتون های 5 لایه و استفاده از ضربه گیرهای مخصوص ازاسی رسیدن به وسایل صوتی تصویری شما همشهریان ساکن منطقه سراج جلوگیری کرده. همچنین باربری کیان بار بای جابه جایی و سایل صوتی تصویری از سرویس های جدا استفاده کرده تا در ارتباط با اجسام سنگین و برنده نباشد. باربری کیان بار در تلاش است که میزان خسارت وارده در زمان جابه جایی را به صفر برساند. باربری و اتوبار کیان بار

 جابه جایی گلها و گیاهان زینتی منزل و محل کار:

 اغلب خانم های خانه دار موقه اثاث کشی دغدغه و نگرانی از بین رفتن گلها و گیاهان زینتی منزل را دارند. تیم باربری و اتوبار کیان بار با سالها تجربه در عرصه باربری با رعایت اصول بسته بندی و جابه جایی گلها و گیاهان زینتی با دقت کافی گلها و گیاهان را جابه جا کرده و دغدغه و نگرانی از شکستن و خراب شدن گلها را از خانم های خانه دار می گیرد. باربری کیان بار با سرویس های جدا از اثاثیه منزل گلها و گیاهان را جابه جا کرده و و در طول مسیر یکی از افراد تیم باربری کیان بار مواظب گیاهان بوده و از افتادن و شکستن آنها جلو گیری می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ثابت باربری کیان بار تماس گرفته مشاوران باربری کیان بار به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات باربری  به همشهریان ساکن منطقه سراج است.

 باربری و اتوبار کیان بار آماده ارائه خدمات به صورت 24 به همشهریان تهرانی است این باربری با داشتن سابقه درخشان درعرصه حمل و نقل دارای سابقه درخشان در این عرصه است باربری کیان بار با خوش نامی که در میان مشتریان خود دارد از جمله باربری های به نام در سطح شهر تهران به حساب می آید.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ثابت باربری کیان بار تماس گرفته و از خدمات این باربری نهایت استفاده را بکنید. باربری و اتوبار کیان بار.

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم

باربری گیشا و اتوبار گیشا

باربری شهرآرا و اتوبار شهرآرا