باربری و اتوبار حکیمیه

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 4 شعبه حکیمه

شرکت باربری و اتوبار کیان بار شعبه حکیمیه با بیش از ده سال سابقه کار در عرصه باربری و حمل ونقل آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه حکیمیه تهران است.

باربری حکیمیه  داشتن بیش از 100 کادر کاری مجرب و کارا در زمینه باربری و حمل و نقل در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما همشهریان عزیز را بسته بندی و جابه جا می کنند و از آغاز کار اثاث کشی تا چیدمان پایانی کار همرا شما هستند.

وقتی حرف باربری به میان میاد همه ما به فکر خستگی و استرس از شکستن وسایل قیمتی, خرابی مبلمان جدید.......... می افتیم اما باربری کیان بار با خدماتی که ارائه داده تمام کالا و اثاثیه شمارا از اغاز اثاث کشی تا پایان کار بیمه کرده و هرگونه شکستپی و خرابی را برعهده گرفته.

شماره تماس باربری کیان بار شعبه حکیمیه 22864752

کار را به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار

width=
باربری و اتوبار کیان بار

 شاید بارها از خود سوال کرده باشید که یک باربری ایمن چه خصوصیاتی دارد:

 1.  ارائه ی خدمات مناسب 
 2. باربری که درست و کامل نوید خیالی آرام را به شما میدهد.
 3. ز خاورهای نو با اتاقک های تمیز
 4. استفاده از کادر فنی و اجرایی مجرب
 5.  کارشناس فروشان خبره در پاسخگویی و ارائه مشاوره درست و هدفمند
 6. بسته بندی مناسب و حساب شده توسط کارگران مجرب کیان بار
 7. دقت در امر حمل و نقل و جابجایی اثاثیه

 

باربری حکیمه همواره می کوشد بهترین خدمات اتوبار و باربری خود را در منطقه حکیمیه ارائه دهد. باربری حکیمیه با کادری مجرب و با حوصله به دور از هر نوع اشفتگی و بی احتیاطی اماده است تا بار و اثاث شما را جابجا نماید.

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5

باربری حکیمیه با داشتن بیش از ده سال سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته به همشهریان ساکن منطقه حکیمیه می باشد.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار  باربری وسایل منزل  ،اثاثیه منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌های به‌روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود . این شبکه تضمین رضایت، نگرش حرفه‌ای، کارکنان حرفه‌ای و آموزش‌ دیده و با انگیزه را برای کمک به شما با  مقرون به‌ صرفه‌ ترین قیمت در اختیار شما خواهد گذاشت. ما به شما کمک می‌کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید. حمل‌ و نقل ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌اعتماد را با باربری و اتوبار کیان بار تجربه کنید.

باربری تهران و اتوبار تهران کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری ورزیده و کاری در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه حکیمیه را بسته بندی و جابه جا می کنند. همشهریانی که قصد جابه جا کردن منزل یا محل کار خود را دارند باربری کیان بار توصیه می کند که حداقل دو روز قبل از شروع به جابه جایی با باربری کیان بار تماس گرفته و سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید. باربری جهت رفاه حال مشتریان خود برای مشتریانی که کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی دارند سرویس نیسان را پیشنهاد می دهد تا هم هزینه کمی پرداخت کنند و هم جابه جایی راحتی داشته باشند.

 شاید بارها این سوال براتون پیش اومده باشه که چرا باربری کیان بار:

باربری و اتو بار کیان بار با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح باربری است.کیان بار  بار از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس می باشند نحوه صحیح خدمت رسانی می تواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات باربری نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترینباربری تهران خواهیم بود.

باربری کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری در کوتاه ترین زمان درخدمت شما همشهریان ساکن حکیمیه هستند. شعار باربری کیان بار نگه داشتن رضایت مشتریان است از این رو همواره به کادر کاری خود یاداوری می کند که بالاترین اصل نگه داشتن رضایت مشتریان و مشتری مداری است. باربری و اتوبار کیان بار شعبه حکیمیه 

انتخاب خودرو متناسب با ظرفیت بار :

افرادی که قصد جابه جایی دارند باید دقت داشته باشند که خودرو را متناسب با ظرفیت باری که قصد جابه جایی ان را دارند انتخاب کنند. اگر خودرو متناسب با ظرفیت بار انتخاب نشود با عث دردستر و استرس می شود به عنوان مثال: فرض کنید بار کمی برای جابه جایی دارید و از وسیله نقلیه ایی که ظرفیت جابه جایی بالای دارد استفاده کرده اید در این صورت باید هزینه زیادی بابت جابه جایی پرداخت کنید یا بر عکس بار زیادی برای جابه جایی دارید و از وسیله نقلیه ایی که ظرفیت کمی داردمانند نیسان استفاده کرده اید در این صورت باید رفت و آمد بیشتری داشته باشید تا بارها جابه جا شوند.

باربری و اتوبار کیان بار شعبه حکیمه با ارائه انواع خودرو ها ماندد خاور، کامیون، نیسان....... آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه حکیمه است.

ما توصیه می کنیم که قبل از شروع به جابه جایی با باربری کیان بار تماس گرفته سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید. مشاوران باربری کیان بار آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به همشهریان ساکن حکیمه هستند. باربری کیان بار 

جابه جایی اجسام سنگین:

کادر کاری باربری کیان بار و مشاوران باربر یبه صورت 24 ساعتع اماده ارائه خدمات باربری و حمل و نقل به شما همشهریان ساکن منطقه حکیمیه است.

در جابه جایی و اثاث کشی منزل یا محل کار خود جابه جایی اجسام سنگین مانند میز کار، مانیتور، تلوزیون، یخچال،..... را به کارگران ورزیده باربری کیان بار بسپارید باربری کیان بار با رعایت نکات ایمنی و رعایت دقت در جابه جایی اجسام سنگین شما عزیزان میزان خسارات در زمان جابه جایی را به صفر می رساند. باربری کیان بار شعبه حکیمیه با استفاده از بسته بندی ها مقاوم و کارتونهای پنچ لایه و ضربه گیرهی مخصوص وسایل و اجسام شکستنی از وارد شدن هر گونه خساران ناگهانی جلوگیری کرده. باربری کیان بار از سرویس های جدا برای حمل وسایل و اجسام سنگین استفاده کرده که خدایی نکرده در زمان جابه جایی با اجسام سخت در ارتباط نباشند.

جابه جایی اجسام سنگین خود را به ما بسپارید باربری و اتوبار کیان بار

 باربری کیان بار همیشه بر این نکته توصیه داشته حتما دو روز قبل از اثاث کشی با باربری تماس گرفته شود و سرویس مورد نظر و تعداد کارگرانی را که در جابه جایی مورد نیاز است را مشخص کنید باربری کیان بار همچنین توصیه می کند که قبل از اثاث کشی برنامه ریزی دقیق و کارآمدی داشته باشید تا در روز اثاث کشی دچار استرس و نگرانی نشوید باربری و اتوبار کیان مشاوران باربری کیان بار به صورت 24 ساعته آماده پاسخ گوییی به سوالات شما عزیزان هستند.

نکته دیگری که در زمان جابه جایی و اثاث کشی حتما باید به آن توجه شود انتخاب ماشین باربری متناسب با ظرفیت باری است که می خواهید جابه جا کنید اگر ماشین باری متناسب با ظرفیت بار انتخاب نشود دردسر های خاص خود را دارد به عنوان مثال: حجم باربری که می خواهید جابه جا کنید زیاد است و شما از سرویس نیسان باربری کیان بار استفاده کنید باید وقت بیشتری را صرف رفت و آمد کرده و استرس بیشتری هم به همراه دارد.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار برای افرادی که بار کمی برای جابه جای دارند سرویس نیسان را پیشنهاد می کند. باربری و اتوبار کیان بار

 

بسته بندی در باربری کیان بار:

باربری و اتوبار کیان بار با ارائه انواع کارتون های اثاث کشی به شما همشهریان ساکن منطقه حکیمیه در انجام اثاث کشی کمک کرده. جنس وماومت کارتونهای که برای بسته بندی کالا و اثاثیه منزل خود استفاده می کنید یکی از موارد مهمی است که در انتخاب کارتن ها باید توجه داشت. برای داشتن اثاث کشی دور از استرس و نگرانی باید به مقاومت کارتونها توجه کرد .

باربری و اتوبار کیان بار با ارائه انواع کارتونهای مقاوم 5 لایه که داری مقاومت بالای بوده و اندازه آن دوبرابر کارتونهای موجود در بازار است که می توانید وسایل شکستنی و قیمتی خود را بدون هیچ گونه استرس و نگرانی در آن قرار دهید.

یکی دیگر از خدمات باربری کیان بار در ارائه کارتونهای رگال دار مخصوص حمل لباس است باربری و اتوبار کیان بار برای حمل و جابه جایی لباسهای شما همشهریان ساکن منطقه حکیمیه از کارتونهای رگال دار استفاده کرده که مانند یک کمد کوچک عمل کرده باربری و اتوبار کیان ابر آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته است.

بسته بندی کار ما نیست، بلکه هنرماست. باربری و اتوبار کیان بار 

باربری کیان بار در بسته بندی کالا و اثاثیه منزل به کادر خود توصیه می کند به موارد زیر توجه کنند:

 • کارتونها را متناسب با اجسامی که قرار است در آن قرار دهند انتخاب کنند
 • برای اجسام سنگین و قیمتی از کارتونهای سه یا چهار لایه استفاده کنند
 • محتوای هر کارتون را روی کارتونها نوشته شود
 • برای بسته بندی لباسهایتان از کارتونهای رگال دار استفاده کنید(این کارتونها شبیه یک کمد کوچک عمل می کند)
 • برای وسایل فریزری از کارتونهای استریلیزه حاوی یخ استفاده کنید

 

باربری و اتوبار کیان بار توصیه می کند که در هنگام انتخاب کارتونهای اثاث کشی حتما به توصیه های زیر توجه داشته باشید:

در زمان انتخاب کارتونها حتما توجه داشته باشید که برای وسایل سنگین و گران قیمت از کارتونهای پنج لایه استفاده کرده و حتما بر روی کارتون محتوای داخل آن نوشته شود تا در زمان جابه جایی و چیدمان دچار مشکل نشوید. از کارتونهای پاره که با چسب مرطب شده اند هر گز استفاده نکنید، باربری کیان بار توصیه می کند که برای جابه جایی لباسهایتان از کارتونهای رگال دار استفاده کنید کارتونهای رگال دار شبیه یک کمد کوچک عمل کرده و چین و چروک شدن لباسها جلو گیری می کند. در زمان قرار دادن وسایل در کارتونها وسایل سنگین را در ته جعبه و وسایل سبک را بالای جعبه قرار دهید.

 وظایف رانندگان باربری کیان بار:

 1. پس از پیمودن هر 80 کیلو متر از شروع مسیر باید بار را چک کرده و از صحت و سلامت بار مطمن شوند
 2. پس از هر ترمز ناگهانی ماشین را متوقف کرده و بار را چک کرده
 3.  رانندگان باید به طور تمام و کمال از باری که حمل می کنند اطلاع داشته باشند
 4. اگر در فصل زمستان هستند حتما نکات ایمنی را رعایت کرده
 5. رانندگان باید به طور دقیق و کامل با مسیرها آشنایی داشته باشند چه درون شهری و چه برون شهری

 

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم

باربری گیشا و اتوبار گیشا

باربری شهرآرا و اتوبار شهرآرا