باربری و اتوبار بلوار پروین

 شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

غرب تهران

021-44430492

جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 4 شعبه بلوار پروین

مقدمه:

باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار در عرصه باربری و حمل و نقل مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن بلوار پروین است.

باربری پروین آماده ارئه خدمات باربری و حمل و نقل به صورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته به همشهریان ساکن بلوار پروین است. باربری پروین با داشتن کادر کاری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا می کنند. باربری کیان بار شعبه منطقه پروین با داشتن 100 کادر کاری کارا و مجرب در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه منزل شما  را بسته بندی و جابه جا میکنند و تا چیدمان پایانی منزل هم همراه شما خواهند بود. باربری بلوار پروین با قرار دادن تعرفه بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه در هنگام جابه جایی هرگونه خرابی یا شکستن در هنگام جابه جایی را بر عهده گرفته و دیگر لازم استرس جابه جایی را در دل داشته باشید.

کاربران و همشهریانی که از سایت ما دیدن می کنند می توانند با تماس با باربری کیان بار شعبه بلوار پروین از خدمات چون بسته بندی, اعضام به موقه نیرو, جابه جایی با دقت ..... بهرمند شوند.

باربری بلوار پروین توصیه میکند که حتما در هنگام جابه جایی برنامه ریزی داشته باشید تا جابه جایی به دور از استرس را تجربه کنید

باربری دور استرس را با ما تجربه کنید. باربری کیان بار 

برای تماس با باربری کیان بار کافی است کوشی را بردارید و با شماره ثابت باربری کیان بار تماس بگیرید.

شماره تماس باربری کیان بار شعبه بلوار پروین 22864752

باربری و اتوبار کیان بار

 باربری کیان بار شعبع پروین در جهت رفاه حال مشتریان خرمات ارزنده ایی ارائه داده که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1-      ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب - کارتن حمل لباس – کارتن های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس

2-     ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ - بابل رپ و کارتن های حجیم و محکم بصورت 100% تضمینی

3-      بیمه ی کالا 

4-      ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

5-       ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس 

6-      جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا

7-      ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار 

8-      ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 4

باربری بلوار پروین با داشتن سالها تجربه درعرصه باربری و حمل و نقل اماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین است.

باربری کیان بار با هدف ارائه خدمات به همشهریان ساکن تهران اغاز شد.

باربری پلوار کیان بار ابتدا فعالیت  خود را درنقاط محدودی در تهران اغاز کرد و با افزایش تقاضای مشتریان شعبات تفاوتی از باربری کیان بار در نقاط متعددی از تهران احداث شد. باربری کیان بار آماده جابه جا کردن کالا و اثاثیه شما به تهران و شهرستانها است.

باربری کیان بار با داشتن بیش از ده کادر کاری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان کالاو اثاثیه شما عزیزان را جابه جا و بسته بندی می کتند. باربری کیان بار همیشه رضایت مندی مشتریان را در اولویت اول قرار داده و همواره در جهت جلب رضایت مشتریان تلاش می کند.

باربری کیان بار برای بسته بندی کالا و اثاثیه شما از روشهای نوین بسته بندی در اروپا استفاده می کند مانند استراچ رپ , استفاده از کارتونهای 5 لایه, استفاده از نایلونهای سلفونی برای مبلمان...........

باربری کیان بار توصیه می کند که در بسته بندی کالا و اثاثیه حتما کارتونها را متناسب با وسیله ای که قرار درون آن قرار دهید انتخاب کنید,برای وسایل شکستنی حتما از کارتونهای چند لایه استفاده کنید,برای وسایل فریزری درون یخچال حتما از کارتون های استرلیزه حاوی یخ استفاده کنید.

تاریخچه باربری:

مقوله باربری و جابجایی کالا در گذشته یکی از مسائل اساسی و دغدغه های افراد به ویژه تجار به شمار می رفته که با ورود  تکنولوژی های روز و تحولات بنیادینی که در صنعت جابجایی و ترابری صورت گرفت این مهم امروزه با وجود توسعه و گسترش در تمامی نقاط جهان به سهولت امکان پذیر است.
در این مجال با هم مروری خلاصه وار بر تاریخچه باربری و ترابری خواهیم داشت.
از دیرباز مردم برای جابجایی خود و وسایل و یا کاروان خود از چهارپایان استفاده می کردند. این نوع جابجایی علاوه بر سختی و کندی به دلیل نبود وسایل نقلیه و دوری مسافت، بسیار زمان بر بوده و گاها بعضی از این سفرها به چندین ماه نیز به درازا می کشید.
پس از گذر سال ها و اختراع چرخ، ساخت وسایلی چون درشکه و گاری برای جابجایی، ابزار جاری و مورداستفاده آن زمان شد و سپس با وقوع انقلاب صنعتی در پایان قرن نوزدهم با اکتشافات جدید تحولی عظیم در صنعت حمل و نقل و جابجایی  صورت گرفت، ساخت لوکوموتیو و ترن و قطار و حتی کشتی، سبب سهولت در روند جابجایی و حمل و نقل انسان و کالا گردید، به مرور نیز با ورود به عصر تکنولوژی با ساخت و اختراع غول های جابجایی چون هواپیما و کشتی های باربری برای مسافت های بسیار طولانی چون بین قاره ای دیگر مشکل و نگرانی از بابت زمان های طولانی و نابودی یا خرابی کالا یا وسایل در طی حمل و نقل از بین رفت.
با مروری بر این مختصر تاریخچه، حال مسافت های جابجایی را به کشور محدود نموده که مشمول حمل بار و وسایل به نقاط مختلف شهر تهران و سایر شهرستان ها با انواع وسایل باربری چون وانت نیسان، خاورهای باز و مسقف با بسته بندی های مطمئن توسط باربری کیان بار  خواهد بود.
با وجود انواع باربری های فعال، شرکت باربری کیان بار شعبه بلوار پروین با  وجود سابقه ای درخشان در امر جابجایی و حمل و نقل وسایل و اثاثیه و  اسباب کشی به تمام شهرهای ایران بدون محدودیت، با پشتیبانی و مشاوره رایگان در تمام طول شبانه روز آماده خدمت رسانی به تمام مردم ایران زمین خواهد بود.

 

 بسته بندی در باربری کیان بار :

باربری کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاردی در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را با نوین ترین روشهای بسته بندی روز دنیا بسته بندی و جابه جا می کنند. باربری کیان بار در بسته بندی کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین با دقت کالا ها و اثاثیه را بسته بندی کرده و هیچگاه دقت را قربانی سرعت نکرده و در کمال صبر و شکیبایی کالا ها و اثاثیه را به بهترین نحو بسته بندی کرده .همچنین باربری کیان بار در بسته بندی کردن کالاها و اثاثیه منزل از کارتن های مقاوم و با استحکام بالا استفاده می کند. برای کالا و اثاثیه سنگین و قیمتی از کارتن های 5 لایه استفاده می کند کارتونهای مورد استفاده در باربری کیان بار شعبه بلوار پروین دو بار از کارتون موز های موجود در بازار بزرگتر است.اکثر مردم پس از پایان کار اثاث کشی و چیدمان پایانی کار به یاد این می افتند که لباس اتو شده ندارند باربری کیان بار با استفاده از کارتون های رگال دار برای بسته بندی کردن لباسهایتان از چروک شدن و کثیفی لباسها در هنگام جابه جایی جلو گیری می کند کارتون های رگال دار کار یک کمد کوچک را انجام می دهند.

باربری تهران در نگام جابه جایی کالا و اثاثیه منزل شما با صب و شکیبای کامل کار جابه جایی و بسته بندی را انجام می دهند. 

شعار باربری کیان بار این است که باربری کیان بار هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و نخواهد کرد.

حمل بار به شهرستان:

حمل بار به شهرستان از جمله خدمات باربری کیان بار است که جهت رفاه حال شما همشهریان عزیز ساکن منطقه بلوار پروین ارائه می دهد.این خدمات شامل حمل بار از تهران به شهرستان های دیگر نقاط ایران است، جابجایی لوازم صنعتی - جابجایی و حمل وسایل تجاری - حمل تخصصی بار - کالای صادراتی و وارداتی.........صورت می گیرد. باربری کیان بار با توجه به کالا و اثاثیه ایی که قرار است جابه جا کنند سرویس مورد نظر شما را ارائه می دهند.

یکی از خدمات باربری کیان بار این است که اگر کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی دارید می توانید از سرویس نیسان بار باربری استفاده کنید.

باربری کیان بار با در نظر گرفتن تمامی ریزه کاری های تخصصی حمل بار به شهرستان شما را تا انتهای مسیر همراهی خواهند کرد. باربری کیان بار

کافیست برای یافتن نیاز مورد نظر خود بصورت تخصصی ، با مشاوران باربری کیان بار تماس بگیرید تا از مشاوره ی رایگان آنها مطلع شوید.

باربری کیان بار متعهد است که جهت ارائه بهترین خدمات در خدمت شما همشهریان عزیز است.باربری کیان بار

 باربری کیان بار به مشتریان خود این امکان را می دهد که در هنگام تماس با باربری سرویس و تعداد کارگران مورد نیاز خود را رزرو کنند. همچنین باربری کیان بار این امکان را به مشتریان خود می دهد که اگر کالا و اثاثیه کمی برای جابه جایی دارند از سرویس نیسان باربری کیان بار استفاده کنند تا مجبور به پرداخت هزینه زیادی به باربری ما نشوند.

قوانین جابه جایی درون شهری و برون شهری در باربری کیان بار:

 از دیدگاه باربری  کیان بار برای داشتن اسباب کشی ایمن و مطمئن درون شهری ، برون شهری و حتی حمل و نقل وسایل به خارج از کشور ، باید از حضور تیمی مجرب بهره گرفت تا اسباب کشی در مدت زمانی مناسب و با کیفیتی مطلوب انجام پذیرد.

باربری و اتوبار کیان بار  با ارائه کلیه خدمات مربوط به جابجایی درون شهری ، برون شهری ، صادرات ، واردات و ترانزیت در خدمت شما همشهریان گرامی منطقه بلوار پروین  است تا با خاطری آسوده بتوانید به ساختمان جدید در منطقه ، شهر یا کشور مورد نظرتان نقل مکان کنید و از رفاه و آرامش کافی برخوردار باشید.

همچنین باربری و اتوبار کیان بار  بار امکان واردات و صادرات انواع کالاهای تجاری با استفاده از بیمه نامه های معتبر و کسب مجوزهای لازم در کوتاه ترین زمان ممکن را برای شما شهروندان عزیز فراهم کرده است تا خیالتان از هر بابت آسوده باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن ابهامات خود با شماره تلفن شبانه روزی88534502 طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید تا مشاورانباربری کیان بار، راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنند. باربری کیان بار  در خدمت شما و متعلق به شما است. با ما در ارتباط باشید. باربری و اتوبار کیان بار شعبه بلوار پروین 

 چگونه اثاث کشی بدون خسارت داشته باشیم:

 یکی از مسائل شایع در هنگام اثاث کشی خسارت وارد شدن به راه پله و دیوارها در هنگام جابه جایی است که این امر باعث بلند شدن صدای صاحب خانه ها یا خود ما می شود و بسیار ناراحت کننده است.

باربری و اتوبار کیان بار با داشت کادر کاری ورزیده کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین را جابه جا کرده و مقدار خسارات را به حداقل می رسانند.

دقت کافی و رعایت نکات ایمنس در اثاث کشی و جابه جایی میزان خسارات را به صفر می رساند،شعار باربری کیان بار این است که باربری کیان بار هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و همه کارها را در کمال دقت و رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. باربری کیان بار 

جابه جا کردن گلها و گیاهان در اثاث کشی و جابه جایی:

گلها به عنوان بخشی از هویت منزل  یا محل کار شما به شمار می آید.گلها و گیاهن به عنوان موجودات زنده ایی که زینت دهنده محل کار یا منزل شما عزیزان به حساب می آیند و از اهمیتی خاصی برخوردار هستند پس باید در جابه جایی آنها نکات ایمنی و دقت کافی را رعایت کنیم.

باربری و اتوبار کیان بار در هنگام جابه جاییی گلها و گیان توجه زیتدی داشته و در هنگام جابه جایی گلها و گیاهان زینتی منزل یا محل کار شما همشهریان ساکن بلوار پروین را با یک سرویس جدا از وسایل سخت منزل جابه جا کرده که خدایی نکره اجسام سخت و سنگین منزل با آنها برخورد نکرده و اسیب نبینند.

کارکنان با تجربه کیان بار  در مورد جدا کردن گیاهان از باغچه و همچنین آماده سازی گلدان های شما برای بسته بندی و حمل و نقل دقت کافی داشته و تمهیدات لازم را به عمل خواهند آورد.

قرار دادن کاغذهای مخصوص بسته بندی درون جعبه های حمل گیاهان و همچنین ایجاد سوراخ های منظم برای جریان داشتن هوا درون جعبه ، می تواند موجب حفظ شادابی و طراوت گیاهان شما شود. از وظایف باربری کیان بار برای جابه جایی گلها و گیاهان زینتی شما همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین است.

مشاوران و کارد کاری باربری کیان بار به صورت 24 ساعته اماده ارائه خدمات به شما همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین است.

 باربری و اتوبار کیان بار برای جابه جایی تمام وسایل منزل و محل کار شما ایده ایی نو در دارد . اکثر خانم های خانه دار در زمان جابه جایی و بسته بندی نگران گلهای طبیعی منزل خود هستند و مدام این استرس را دارتد که در زمان جابه جایی آسیبی به گلها وارد نشود باربری و اتوبار کیان بار به فکر جابه جایی گلها و گیاهان زینتی منزل و محل کار شما همشهریان ساکن بلوار پروین بود و در نهایت دقت و با رعایت نکات ایمنی لازم آنها را جابه جا کرده همچنین از سرویس جدا برای جابه جایی گلها و گیاهاناستفاده نکند و در طول مسیر یکی از کارگران باربری در کنار گلها و گیاهان بود و ار افتادن و آسیب دیدن آنها جلو گیری می کند. 

حامی همیشگی شما همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین. باربری و اتوبار کیان بار

جابه جایی لباس در باربری کیان بار:

 یگی از دغددغه های خانم های خانه دار در هنگام اثاث کشی جابه جایی لباس های گران قیمت می باشد و همچنین جلوگیری از چروک شدن کت شلوار اقایان است.

باربری و اتوبار کیان بار با ارائه کارتونهای رگال دار که مانند یک کمد کوچک عمل کرده از چروک شدن و کثیفی لباسهای گران قیمت شما عزیزان جلوگیری کرده. و دغدغه خراب شدن و چروک شدن لباسها در زمان جابه جایی را از خانم های خانه دار گرفته. باربری و اتوبار کیان بار

وظایف رانندگان در باربری کیان بار:

  1. باید پس از پیمودن 80 کیلومتر از شروع مسیر ماشین را متوقف کرده و از صحت و سلامت بار مطمن شود.
  2. رانندگان باید به طور کامل از باری که در حال جابه جایی آن هستند مطلع باشند
  3. پس از هر ترمز ناگهانی باید ماشین را نگه داشته و از سلامت بارها مطلع شوند
  4. رانندگان باید به طور کامل با مسیرها و جاده ها آشنایی داشته باشند.
  5. اگر در زمستان کار جابه جایی بار را انجام می دهند حتما نکات ایمنی را رعایت کرده که خدایی نکرده خسارتی وارد نشود.

 جابه جایی اجسام سنگین و غیر قابل جابه جایی:

باربری و اتوبار کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری مجرب و کارا است. تیم کاری باربری کیان بار با رعایت نکات ایمنی و در نهایت دقت کافی قادر به جابه جا کردن اجام سنگینی چون پیانو،کمد،یخچال......... هستند. دیگر نگران جابه جا کردن کلا و اجسام سنگین غیر قابل جابه جایی منزل یا محل کار خود نباشید باربری و اتوبار کیان بار با استفاده از کاورهای مخصوص اجسام سنگین آنها را بسته بندی کرده تا در هنگام جابه جایی خسارتی به وسایل وارد نشود. و میزان خسارت را به کمترین حد ممکن برسانند.

 هر باربری برای پشیرفت لازم است به دواصل زیر توجه داشته باشند:

اصل اول: مشتری مداری و رعایت حق مشتری در باربری است، باربری کیان همواره در تلاش است که اصل مشتری مداری را به نحو احسنت انجام داده و همیشه به کادر کاری خود توصیه کرده که رعایت حقوق مشتریان در باربری کیان بار در درجه اول اهمیت قرار دارد

اصل دوم:برنامه ریزی دقیق برای به موقه حاضر شدن در محل اثاث کشی، باربری و اتوبار کیان بار با داشتن بیش از 100 کادر کاری در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل اثاث کشی رسانده و در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه بلوار پروین را جابه جا کرده.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با رعایت دو اصل بالا خود را به یکی از به نام ترین باربری ها تبدیل کرده است. باربری و اتوبار کیان بار.

باربری اوین و اتوبار اوین

باربری درکه و اتوبار درکه

باربری چیذر و اتوبار چیذر

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

باربری قیطریه و اتوبار قیطریه

باربری نیاوران و اتوبار نیاوران

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک

باربری منظریه و اتوبار منظریه

باربری کامرانیه و اتوبار کامرانیه

باربری دارآباد و اتوبار دارآباد

باربری محمودیه و اتوبار محمودیه

باربری سوهانک و اتوبار سوهانک

باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه

باربری جماران و اتوبار جماران

باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه

باربری الهیه و اتوبار الهیه

باربری باغ فردوس و اتوبار باغ فردوس

باربری شهرک نفت و اتوبار شهرک نفت

باربری شهرک محلاتی و اتوبار شهرک محلاتی

باربری امام زاده قاسم و اتوبار امام زاده قاسم

باربری گیشا و اتوبار گیشا

باربری شهرآرا و اتوبار شهرآرا