باربری و اتوبار سازمان برنامه

غرب تهران

021-44430492 

شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

 جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5 شعبه سازمان برنامه

باربری سازمان برنامه

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار درخشان در عرصه باربری و حمل و نقل آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و تمام روز هفته به همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه است.

باربری سازمان برنامه با  هدف ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه تهران احدث گردیده.

باربری سازمان برنامه با داشتن کادر مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه می کنند. همشهریانی که با باربری سازمان برنامه آشنایی دارند با تماس با باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه می توانند از خدمات باربری ما بهره مند شوند.

وقتی اسم باربری و جابه جایی به میان میاد ناخوداگاه به فکر خستگی , استرس , شکستن وسایل قیمتی, کثیف شدن و پاره شدن مبلمان جدید می افتیم باربری کیان بار با قرار دادن تعرفه بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه در هنگام جابه جایی  هر گونه شکستن و خرابی را برعهده گرفته و نگرش شما عزیزان را نسبت به باربری تغییر داده و دیگر نگران خرابی و شکستن وسایل در هنگام جابه جایی نیستید. 

نرخ باربری در باربری کیان بار طبق مصوبه تایید شده اتحادیه تهران است.

شماره تماس دفتر باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه 88534502

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5

باربری کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار درخشان در عرصه باربری و اتوبار آماده ارائه خدمات باربری و حمل و نقل به همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه است.

باربری و اتوبار کیان بار متخصص در حمل اثاثیه منزل , شرکت ها, ادارات , جهیزیه عروس , مبلمان ,یخجال ساید بای ساید , گاوصندوق شما با بیمه و بارنامه ی دولتی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.....

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ , مسقف و تمیز – برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است.

ماشین های باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه مجهز به پتو و موکت جهت قرار دادن بین وسایل شکستنی مانند موبلمان تلوزیون ... برای جلوگیری از خش خوردن و شکستن وسایل استفاده می شود.

باربری و اتوبار کیان بار با داشتن کارگرانی ورزیده و خوش اخلاق آماده حمل اثاثیه منزل ,ادارات , وسایل ساختمانی ..... شما همشهریان به تمام نقاط باربری تهران و شهرهای اطراف است.

شاید این سوال بارها برای شما پیش آمده باشد که چرا باربری کیان بار:

باربری و اتوبار کیان بار  با فعالیت شبانه روزی و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن باربری و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص از جمله شرکتهای برتر و مطرح باربری است.باربری کیان بار از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره مشتری مداری و رضایتمندی آنان را در درجه اول اولویتهای کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس می باشند نحوه صحیح خدمت رسانی میتواند اندکی از این قبیل فشارها کم کند. ما معتقد هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما و کارگران زحمتکش خود هستیم بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات اتوبار تهران نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم. ما از مسئولیتهای خود آگاهیم و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن و در حد عنوان بهترین باربری خواهیم بود.

باربری تهران به مشتریان خود توصیه می کند که قبل از شروع به جاببه جایی حتما برنامه ریزی دقیق و کارایی داشته باشند تا در زمان جابه جایی دچار استرس و نگرانی نشوند.باربری کیان بار 

باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه  هیچ گاه دقت را فدای سرعت نمی کند. از این رو کارگران ورزیده و خوش اخلاق باربری کیان بار در کمال ارامش و دقت بار شما عزیزان را جابه جا کرده و به مقصد می رسانند.

برخورد کادر کاری باربری کیان بار:

راز موفقیت و پیشرفت هر باربری مشتری مداری و نحو برخورد کادر کاری آن باربری با مشتریان است. از همین رو باربری و اتوبار کیان بار در زمینه یکی از نام دارترین و باربری در عرصه مشتری مداری است. باربری کیان بار با بیش از 100 کادر کاری آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته  به همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه  است . شعار کادر کاری باربری کیان بار این است که همیشه باید کارها را در نهایت دقت و امنیت انجام داده و هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و همواره با روی باز و خوش برخورد کار اثاث کشی را انجام داده تا مشتریان در زمان اثاث کشی دچار استرس و نگرانی نشوند.

شرط اول پیشرف در هر شغلی، مشتری مداری و داشتن روی خوش با مشتریان است . باربری کیان بار

بسته بندی :

با شماره گیری شماره ثابت باربری کیان بار می توانید تعداد کارگران مورد نظر خود را تعین کنید . کادر کاری باربری کیان بار در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما عزیزان را جابه جا و بسته بندی می کنند.

باربری کیان بار با ارئه انواع کارتون های بسته بندی در انجام کار اثاث کشی به شما عزیزان کمک کرده.نوع جنس و مقاوت کارتون ها در بسته بندی و جابه جایی یکی از نکات مهم است.برای بی خطر بودن اثاث کشی هایتان باید از کارتون های محکم و بسته بندی درست استفاده کنید .استفاده از کارتنهای مقاوم و بسته بندی محکم از میزان اشفتگی شما در زمان اثاث کشی کم می کند. 

کارتنهای مورد استفاده باربری کیان بار به شرح زیر می باشد:

  • کارتن های 5 لایه مخصوص حمل اجناس قیمتی (دارای مقاومت بالا و اندازه بزرگتر از کارتنهای موجود در بازار)

  • کارتن مخصوص حمل لباس کارتن های رگال دار (کارتنهای رگال دار شبیه یک کمد کوچک می باشد و از چروک و کثیفی لباس ها یتان جلو گیری می کند) 

یاربری کیان بار به مشتریان خود توصیه می کند که برای داشتن یک بسته بندی محکم به موارد زیر توجه کنند:

1) ابتدا ليستي از کارهايي که بايد انجام گيرند،با حفظ ترتيب و زمان بندي و همچنين لوازمي که بايد جا به جا شوند، بر روي کاغذ يادداشت کرده، سپس مرحله بسته بندي را آغاز کنيد.

2)بدانيد براي بسته بندي به چه موادي نياز است:طناب، جعبه هاي ضخيم مقوايي در اندازه هاي مختلف (شما مي توانيد اين قبيل جعبه ها را از فروشگاه هايي مانند سوپرمارکت ها و ميادين تره بار به مبلغ اندک خريداري کنيد)، جعبه هاي پلاستيکي يا چوبي مخصوص ميوه، پارچه، چسب نواري محکم و پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستيک هاي حباب دار مخصوص بسته بندي شکستني ها، روزنامه هاي باطله، ماژيک درشت مشکي يا آبي و قرمز براي بسته بندي نياز است .

3) اگر جعبه هاي هر يک از لوازم شکستني را هنوز نگه داشته ايد، در مرحله بسته بندي، ابتدا آنها را در لا به لاي پارچه، روزنامه يا پلاستيک پيچيده سپس در داخل جعبه مخصوص شان قرار دهيد. در غير اين صورت با بسته بندي محکم تر هر يک از آنها به صورت جداگانه، در نهايت همه را در کنار هم در جعبه اي بزرگ با دقت بچينيد.
4)پيش از قرار دادن لوازم در جعبه هاي مقوايي، از محکم بودن اتصالات آنها، اطمينان حاصل کنيد.

5)هر چه در بسته بندي وسايل شکستني بيشتر دقت کنيد، لوازم خود را سالم تر تحويل خواهيد گرفت.

6) خرده ريزهاي شکستني را در پارچه يا روزنامه پيچيده و از ظروف پلاستيکي دردار فريزري به عنوان جعبه آنها استفاده کنيد.

7)به هنگام چيدن لوازم، درون هر نوع جعبه اي به خصوص مقوايي، ميزان تحمل وزن لوازم توسط جعبه و اتصالات آن را در نظر بگيريد تا در حين جابه جايي مشکلي پيش نيايد. (به منظور محکم تر کردن اتصالات جعبه مقوايي مي توانيد از چسب هاي نواري پهن  و طناب استفاده کنيد).

8) کناره ها ودر روي هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندي،  در صورتي که اجناس داخل آن شکستني است، با ماژيک قرمز اين کلمه و همچنين محلي را که اين لوازم به آن تعلق دارند، به صورت درشت بر روي جعبه يا برچسب بنويسيد. به اين ترتيب هر يک از جعبه ها به محض انتقال به مکان جديد، در آن فضاي اشاره شده قرار گيرد. با اين روش، نظم بيشتر و سريعتر در محيط حاکم مي شود.

با رعایت کردن موارد بالا بسته بندی های محکمی خواهید داشت و از خسارت وارد شدن به اثاثیه منزل و محل کار جلو گیری می کند.

این نکته را هرگز فراموش نکرده که از کارتونهای پاره یا نازک هیچگاه استفاده نکنید چون علاوه بر وارد کردن خسارت استرس و نگرانی شما را در هنگام جابه جایی دوچندان کرده.باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه

تخلیه بار:

همیشه تخلیه بار باعث استرس و نگرانی زیادی در افراد می شود باربری کیانبار با داشتن بیش از 100 کادر کاری ورزیده و خوش اخلاق در امر تخلیه بار از اجسام سبک گرفته تا اجسام سنگین مانند پیانو ، یخچال،....... یاری دهنده شما عزیزان بوده و کارگران ماهر و ورزید باربری کیان بار با داشتن مهارت لازم در تخلیه بار در کوتاه ترین زمان و با دقت لازم کالاو اثاثیه شما عزیزان را تخلیه کرده.

شما می توانید با تماس با شماره ثابت باربری کیان بار از خدمات باربری کیان بار بهره مند شوید. باربری کیان بار شعبه سازمان برنامه

یکی از مهمترین مسائل در واقع شعار باربری کیان بار (اثاث کشی راحت و کارا است ) برای شما عزیزان می باشد از این رو در جهت رفاه حال مشتریان تلاش کرده و همیشه به دنبال اثاث کشی راحت و بدون دغدغه برای همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه است. همشهریان که قسد اثاث کشی دارند می توانند قبل اثاث کشی با باربری کیان بار تماس گرفته و سرویس مورد نطر خود را رزرو کنید. و همچنین این امکان در باربری کیان بار وجود دارد که اگر کالای جابه جایی شما کم است از سرویس نیسان باربری کیان بار استفاده کنید:

کار را به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار 

 کارشناسان باربری کیان بار :

زمانی که با باربری تماس گرفته اید یا تماس گرفته اید تمام کامل شرح اثاث کشی خود را به کارشناسان باربری کیان بار توضیح دهید منظور از شرح اثاث کشی این است که تعداد کارتونهایی که به صوذت تقریبی نیاز دارید یا تعداد کارگران مورد نیاز و از همه مهم تر اینکه خودتون کار بسته بندی را انجام می دهید یا به باربری کیان بار می سپارید . کارشناسان باربری کیان بار توصیه می کنند که قبل از شروع به اثاث کشی با باربری ما تماس گرفته و سرویس مورد نظر خود را درخواست کنید که اگر میزان کالا یا اثاث کمی برای جابه جایی دارید از سرویس نیسان استفاده کنید و مجبور به پرداخت هزینه زیادی به باربری نشوید.

همچنین کارشناسان زبده باربری کیان بار توصیه می کند که حتما برای زمان جابه جایی برنامه ریزی کامل و هدفمند داشته باشند.و همچنین توصیه میکند که برنامه ریزی دو روز قبل از شروع به اثاث کشی  انجام شود چون برنامه ریزی در روز جابه جایی فقط باعث استرس و نگرانی بیشتری می شود.

بسته بندی برخی از وسایل منزل از اهمیت بسیاری برخوردار هستند . مانند بسته بندی وسایل صوتی تصویری مانند ال ای دی، مانیتور،تبلت..... در هنگام جابه جایی از اهمیت بسیاری برخوردار است چون وارد شدن کوپک ترین ضربه به این وسایل باعث از کار افتادن آنها می شود.

حمل وسایل صوتی تصویری:

باربری و اتوبار کیان بار جابه جایی وسایل صوتی تصویری شما همشهریان ساکن سازمان برنامه را با دقت تمام و رعایت نکات ایمنی انجام داده و جابه جایی شما همشهریان را برعهده گرفته.

باربری و اتوبار کیان بار با استفاده از ضربه گیرهای مخصوص و با استفاده از کارتون های 5 لایه از وارد شدن هر گونه ضربه یا خراش خوردگی وسایل الکتریکی شما همشهریان ساکن سازمان برنامه جلو گیری می کند.

کادر کاری باربری و اتوبار کیان بار با صبوری کامل قسمت های جانبی وسایل صوتی تصویری را جدا کرده و در بسته بندی ها جدا قرار داده که در حین باربری از گم شدن و پاره شدن سیم ها جلوگیری می کند و باعث می شود که جای کمتری هم اشغال کنند.

از طرفی محل قرارگیری وسایل صوتی و تصویری شما در خودروهای مخصوص حمل بار در باربری کیان بار به گونه ای خواهد بود که این وسایل با اجسام سخت برخورد نکنند و حمل و نقلی ایمن داشته باشید.

 

 جابه جایی گلها و گیاهان زینتی:

کارگران باربری و اتوبار کیان بار با رعایت دقت و ایمنی در جابه جایی گلها و گیاهان زینتی منزل و محل کار شما همشهریان ساکن سازمان برنامه میزان خسارت وارده به گلها را به صفر می رساند. باربری و اتوبار کیان بار با استفاده از سرویس های جدا گلها ئ گیاهان را حمل می کند تا با اجسام سنگین در ارتباط نباشد. باربری و اتوبار کیان بار هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و همیشه کارها را درکمال دقت و ارامش انجام داده.

حامی همیشگی شما عزیزان. باربری کیان بار

حمل و جابه جایی وسایل اتلیه و عکاسی ها:

کادر کاری باربری کیان بار با تدبیر و اندیشه ایی که دارند و با داشتن سالها تجربه درخشان در عرصه باربری و اتوبار برای جابه جایی وسایل و کالاهای تمامی شغلها اندیشیده است و برای هر کدام از شغلها نوعی خاصی از جابه جایی را با توجه به حساسیت وسایل ان شغل در نظر گرفته است. به عنوان مثال می توان به جابه جایی وسایل اتلیه و عکاسی ها اشاره کرد که از حساسیت خاصی برخوردار هستند. تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری به دلیل حساسیت های بالایی که دارند، ضربه پذیر هستند و گاهی با کوچکترین ضربه ممکن است عملکرد مطلوب خود را از دست بدهند؛ بنابراین برای جا به جایی و حمل و نقل این وسایل و تجهیزات باید با نهایت دقت عمل کرد.

بربری و اتوبار کیان بار با تجهیزاتی که در ضمینه جابه جایی وسایل اتلیه و عکاسی در اختیار دارند وسایل اتلیه و عکاسی شما همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه را در نهایت ارامش و بدون وارد شدن هر نوع خسازت انجام می دهد. باربری و اتوبار کیان بار 

انواع دوربین های فیلمبرداری و عکاسی ، پروژکتورها ، پایه ها و نگهدارنده ها ، شکل دهنده های نور ، فلاش های استودیویی ، پس زمینه ، کابل های اتصال ، ال ای دی ها ، چترهای دیفیوز ، طلایی ، سیلور ،  هیزی و سایر تجهیزات شما صاحبان محترم آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری با حضور تیم مجرب و کارای باربری کیان بار  درکوتاه ترین زمان و با قیمتی مناسب به مکان مورد نظر شما منتقل خواهند شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان باربری کیان بار تماس گرفته 

یکی از خدمات ارزنده  باربری و اتوبار کیان بار حمل کلا و اثاثیه سنگین و بزرگ مس باشد باربری و اتوبار کیان بار تمام اثاثیه سنگین و غیر قابل جابه جایی مانند پیانو ، یخچال، گاو صندوق ........ را برای همشهریان ساکن سازمان برنامه جابه جا و بسته بندی کرده و تا مقصد و چیدمان پایانی همراه شما همشهریان ساکن سازمان برنامه است. مشاوران و کارشناسان باربری و اتوبار کیان بار به صورت 24 ساعته اماده ارائه خدمات باربری و حمل نقل به همشهریان تهرانی است.

حمل و جابه جایی مواد شیمیایی:

بسیاری از کارخانه ها و ازمایشگاه های پزشکی برای جابه جایی مواد شیمیایی خود دچار مشکل هستند طبیعتا جابه جایی مواد شیمیایی نیازمند مهارت خاص خود بوده تا در زمان جابه جایی به علت رعایت نکردن نکات ایمنی مشکلی پیش بیاید.

اگر به هر دلیلی در بسته بندی و جابه جایی مواد شیمیایی نکات ایمنی را رعایت نکنیم خسارات جبران ناپذیری به وجود می آید که غیر قابل جبران است.

جابه جایی مواد شیمایی مختلف نیازمند رعایت اصول و ایمنی متفاوتی است که کادر کاری باربری کیان بار به طور کامل با این اصول اشنا هستند و در نهایت رعایت نکات ایمنی مواد شیمیایی.

شرکت باربری کیان بار  حمل و نقل مواد شیمیایی غیر سمی ، سمی ، قابل اشتعال ، خطرناک و سایر مواد مورد نظر شما را در اسرع وقت و با قیمتی مناسب برای همشهریان گرامی انجام خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ثابت باربری کیان تماس گرفته مشاوران باربری کیان بار آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته به همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه است.

برنامه ریزی:

باربری و اتوبار کیان بار همواره به مشتریان خود توصیه می کند که برای داشتن جابه جایی و اثاث کشی راحت و دور از استرس و نگرانی باید برنامه ریزی دقیق و کارآمد داشته باشند. داشتن برنامه ریزی باعث کم شدن میزان استرس و نگرانی در زمان جابه جایی و بسته بندی می شود. باربری کیان بار توصیه می کند که دو روز قبل از اثاث کشی با باربری تماس گرفته و با کمک مشاوران باربری کیان بار و شرح کامل از باربری می توانید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و باربری دور از استرس و نگرانی را توصیه کنید. همچنین می توانید نوع ماشین باربری را متناسب با ظرفیت بار انتخاب کنید، به عنوان مثال اگر بار کمی برای جابه جایی دارید از سرویس نیسان استفاده کرده.

مشاوران باربری کیان بار آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه سازمان برنامه است.

باربری کیان بار با داشتن کادری خوش اخلاق و زبده یکی از به نام ترین باربری ها به حساب می آید. باربری کیان بار با رعایت اصل مشتری مداری و حقوق مشتریان همیشه دارای طرفداران زیادی است. باربری و اتوبار کیان بار همواره به کادر کاری خود توصیه می کند که اصل مشتری مداری را رعایت کرده و رعایت حقوق مشتریان از جمله وظایف شما به حساب می آید. باربری و اتوبار کیان بار