باربری و اتوبار جنت آباد

غرب تهران

021-44430492 

شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

 جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5 شعبه جنت اباد 

باربری جنت اباد

شرکت باربری و حمل و نقل کیان بار آماده ارائه خدمات باربری در تمام ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته و تمام روزهای هفته به همشهریان ساکن جنت اباد است.

باربری جنت آباد با داشتن کادری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما را بسته بندی و جابه جا میکنند.

هزینه باربری در باربری جنت آباد طبق مصوبه تایید شده اتحادیه تهران است. کاربرانی که از طریق سایت کیان بار با باربری جنت آباد اشنا می شوند از طرف باربری کیان بار از تخفیف ویژه ایی برخوردار می شوند.

 

قابل توجه شما عزیزانی که میخواهید اسباب کشی در تهران داشته باشید این اطمینان را به شما می دهیم اگر یک برنامه ریزی دقیق و منظم را نداشته باشید حتما با مشکل مواجه میشوید عزیزانی که قصد باربری دارن با تماس با باربری کیان بار شعبه جنت آباد می توانید از سرویس های باربری کیان بار مانند برنامه ریزی باربری و بسته بندی ........... استفاده کنند.

کار را به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار 

شماره تماس دفتر باربری کیان بار شعبه جنت اباد 8853450

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5

باربری جنت اباد

باربری و اتوبار کیان بار به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگو شهرستان های همجوار, امکان رزرو اینترنتی در بهره مندی خدمات حل و نقل و اسباب کشی و باربری تهران را در سایت خود فراهم آورده است. به همین منظور شما می توانید با تکمیل فرم سفارش آنلاین ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه زمان اساب کشی را میل خود انتخاب نمایید. به محض ثبت اینترنتی کارشناسان کیان بار با شما تماس گرفته تا ضمن انجام هماهنگی های نهایی , به مطمئن شدن شما در بهره مندی از خدماتی بینظیر کمک کنند. 

باربری کیان بار برای تمامی بارهای شما بیمه و بارنامه رایگان صادر خواهیم کرد. همچنین باربریکیان بار  بسته بندی وسایل منزل را به سبک کشور های اروپایی ( استرچ رپ ، بابل رپ ) انجام می دهد ، اگر بسته بندی وسایل به درستی صورت بگیرد در حین حمل آن دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد ، این باربری بسته بندی را با فوم و وکیوم های 60 و 90 الی 200 متری همراه با کارتن های رگال دار و طناب و کیسه های مخصوص رختخواب بسته بندی میکنیم. بسته بندی مبلمان با وکیوم و سلفون صورت می گیرد. هم اکنون خدمت گزاران شما در باربری و اتوبار کیان بار با10 سال سابقه ای که در اختیار دارند آماده خدمت گزاری به شما را خواهند داشت ، اسباب کشی کامل خودتان را به دست ما بسپارید و نگران هیچ چیز نباشید ما تا آخرین مرحله اثاث کشی در کنارتان خواهیم بود. خدمات ما به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته می باشد. ما سرویس رزرو اینترنتی را برایتان فراهم نموده ایم که می توانید با سرویس خود را در وب سایت به صورت اینترنتی رزرو کنید و منتظر تماس کارشناسان باربری کیان بار بمانید ، خدمات ما به تمامی نقاط تهران می باشد و در هر جایی از تهران هستید می توانید با ما در تماس باشید ، کارشناسان ما مشاوره رایگان را به شما ارائه خواهند داد و از وسایل شما بازدید رایگان خواهند نمود.

هم اکنون در خدمتتان هستیم.! باربری کیان بار

 توصیه های باربری

توصیه های باربری کیان بار به مشتریان خود در هنگام اثاث کشی:

توصیه هایی برای اثاث کشی بدونه دغدغه و موفق برای کسانی که میخواهند به خانه جدیدشان بروند.

یکی از دغدغه های خانم یا ها در حین اسباب کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستند باربری جنت اباد اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت با سالها تجربه در  عرصه حمل و نقل تمامی وسایل خانه شما را به هر جایی از تهران یا هر کدام نقطه از کشور می خواهید را برای شما جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه می کند و این اطمینان را به شما می دهد که با برنامه ریزی منظم بدونه اینکه وسایل شما یه خط ساده بخورد راجابجا نموده و خاطره ای شیرین را برای شما بجای می گزارد. باربری کیان بار همیشه به مشتریان خود توصیه می کند که دو روز قبل از اثاث کشی برنامه ریزی دقیقی داشته باشند تا باربری بدون استرس و نگرانی را تجربه کنند.باربری جنت اباد با داشتن سرویس های حمل و نقل درون شهری و برون شهری در خدمت شما عزیزان تهرانی است.قابل توجه شما عزیزانی که میخواهید اسباب کشی در تهران داشته باشید این اطمینان را به شما می دهیم اگر یک برنامه ریزی دقیق و منظم را نداشته باشید حتما با مشکل مواجه میشوید.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین اسباب کشی وقت خود و دوستان یا آشنایان را تلف نموده و به نتیجه ای نمیرسید گروه حمل و نقل باربری و اتوبار کیان بار آماده است و خود را موظف می داند که اثاث  شما را با نهایت دقت به مقصدتان برساند شرکت باربری کیان بار  با کادر فنی خود اقدام به بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده می کند بعد از این گروه  حمل بار با خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی کاملا ورزیده و خوش اخلاق وارد عمل می شوند اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می کند وآماده حمل نموده و به خانه جدید تان جابجا می کند اثاثیه منزل شما را با نهایت دقت در خانه جدیدتان تخلیه نموده و طبق چیدمانی که شما در نظر دارید را برای شما می چینند.


 آماده ایم که بهترین جابجایی را برای شما انجام دهیم. باربری کیان بار 

 

 باربری آِیت الله کاشانی و اتوبار ایت الله کاشانی