باربری و اتوبار حصارک

غرب تهران

021-44430492 

شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

 جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5 شعبه حصارک

باربری حصارک 

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سالب سابقه کار درخشان در عرصه باربری و اتوبار آماده ارائه خدمات باربری و حمل نقل به همشهریان ساکن منطقه حصارک است.

باربری جنت اباد آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته به همشهریان تهرانی ساکن حصارک است.

باربری کیان بار شعبه حصارک با داشتن کادری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما را بسته بندی و جابه جا می کنند.

یکی از خدمات ارزنده ایی که از طرف باربری کیان بار ارائه شده بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه منزل شما همشهریان ساکن منطقه حصارک است شما عزیزانی که قصد جابه جایی محل کار یا منزل خود را دارید دیگر نگران شکستن وسایل قیمتی و پاره شدن مبلمان جدید در و....... نباشید با بینمه کردن رایگان کالا و اثاثیه منزل شما همشهریا ساکن منطقه حصارک دیگر نگران شکستن و خرابی در حین جابه جایی نباشید.

کار را به دست کاردان بسپارید . باربری کیان بار

شماره تماس دفتر باربری کیان بار شعبه حصارک88534502

 

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5

باربری حصارک با قابلیت باربری اثاث منزل ، اسباب کشی منازل و ادارات در سراسر ایران، شبکه گسترده‌ای است که روش‌های نوین بسته‌بندی، حمل اثاثیه تنها به سبک سلیقه مشتریان، فن‌آوری‌های به‌روز، نوآوری و افراد متخصص را شامل می شود . این شبکه تضمین رضایت، نگرش حرفه‌ای، کارکنان حرفه‌ای و آموزش‌دیده و با انگیزه را برای کمک به شما با  مقرون به‌ صرفه‌ترین قیمت در اختیار شما خواهد گذاشت. ما به شما کمک می‌کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید. حمل‌ و نقل ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌اعتماد رابا باربری و اتوبار کیان بار شعبه حصارک تجربه کنید.

باربری و اتوبار کیان بار در جهت رفاه حال مشتریان خدمات ارزنده ایی برای همشهریان ساکن منطقه حصارک ارائه داده است که این خدمات به شرح زیر می باشد:

ارائه خدمات بسته بندی, ارائه خدمات به صورت 24 ساعته, ارائه انواع ماشین باری از قبیل کامیون, نیسان, خاور.., ارائه بیمه نامه رایگان

باربری کیان بار به رانندگان خود توصیه می کند که در جابه جایی بین شهری به نکات زیر توجه کنند:

 • حتما قبل از حرکت از باری قه قرار از جابه جا کنید اطلاع داشته باشید.
 • پس از پیمودن هر 80 کیلومتر بار را چک کید.
 • وسایل سنگین را انتهای کامیون چیده و با موکت و ضربه گیر دور آنها پوشیده شود که خسارتی وارد نشود.
 • پس از هر ترمز ناگهانی یا توقف ناگهانی بار را چک کرده و از سلامت بار اطمینان حاصل کنند.

حتما قبل از اثاث کشی با شماره ثابت باربری تهران کیان بار  تماس بگیرید و سرویس مورد نظر خود را رزرو کنید تا کارشناسان ما در باربری کیان بار برنامه ریزی دقیق و کارآمد را برای روز جابه جایی انجام دهند، برنامه ریزی و رزرو سرویس را به روز باربری موکول نکنید روز جابه جایی به دلیل فشار کار جابه جایی دچار استرس و نگرانی  شده و هیچ کدام از کارهایتان خوب و به موقه انجام نمی شود.باربری کیان بار 

از دید باربری کیان بار بهترین روش برای اثاث کشی توجه به توضیحات زیر می باشد:

شما برای انجام اسباب کشی به بهترین روش نیازمند یه برنامه ریزی دقیق و عملکردی حساب شده میباشید.

از دید باربری کیان بار لازمه ی یافتنبهترین روش برای یک اثاث کشی  این است که اول از همه قبول کنیم که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد. و همه چیز را پیش‌بینی کنید. برای مثال حمل وسایل سنگین را خودتون انجام ندهید و حمل وسایل سنگین را به متخصصان باربری کیان بار بسپارید.

 

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم. مشاوران اتوبار تهران کیان بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما  همشهریان ساکن منطقه حصارک داشته باشد. بعد از این مشورت با مشاوران کیان بار یافتن توانایی افراد درگیر پروژه دومین اقدام درست عملیاتی شماست . اینکه هر فردی در انجام چه کاری قدرتمند است یک کشف بسیار ارزشمند در کشف بهترین روش اسباب کشی است . ( اگر زمان انجام اینکار را ندارید تیم اجرایی شرکت  کیان بار این بار هم به کمک شما می شتابد و با استفاده از نیروهای هوشمند باربری کیان بار می توانید با خیال راحت اسباب کشی را به عهده شرکت باربری کیان بار بسپارید. ).

از دید باربری کیان بار شعبه منطقه حصارک جمع آوری درست اقلام خرده ریز یکی از مهمترین راهکارهای انجام یک اسباب کشی درست است . بهتر است  خسیسی را کنار گذاشته و به جای این‌که کارتن‌ها را برای جا دادن وسایل از کنار خیابان و از این مغازه‌ و آن مغازه با هزار التماس، دریافت کنید، کارتن‌های سالم بخرید یا سفارش کارتون را به باربری کیان بار بکنید. هر چه کارتن‌های سالم بزرگ‌تر و به تعداد بیشتری داشته باشید، حمل و نقل هم در زمان کمتر و هم با هزینه کمتری انجام خواهد شد. در نهایت هم کمترین خسارت به شما وارد می‌شود.همچنین سعی کنید تا جایی که می‌شود تمام وسایل را داخل کارتن بگذارید،حتی جعبه‌های کوچک کریستال‌ها، لباس‌های زمستانی، گل‌های مصنوعی، سبد‌های شستشو و جاروبرقی را استفاده از کارتن‌های شل و وارفته درست وقتی به شما خسارت وارد می‌کنند که زمان بحرانی فرا رسیده است.خسته‌اید و کارگرها در گرما از تک و تا افتاده‌‌اند، یک کارتن شل و وارفته هنگام خارج کردن باز یا پاره می‌شود و کل وقت و هزینه شما به هدر می‌رودبگذریم از این‌که، در این مواقع، کارگرها اصلا وظیفه خود نمی‌دانند که وسایل را بدون کارتن و به نحو دیگری جابه‌جا کنند. نه تنها باید کارتن‌های صحیح و سالم و محکم تهیه کنید، بلکه بهتر است از چسب‌های نواری پهن استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند که از سالم رسیدن بار به مقصد مطمئن شوید. در ضمن استفاده از ریسمان‌های محکم و در صورت ممکن تهیه یک قرقره از این نوع ریسمان‌ها که معمولا سبزی‌فروشی‌ها از آن استفاده می‌کنند، هم می‌تواند راه حل مناسبی برای بسته‌بندی درست باشد. وقتی جعبه‌ای با ریسمان محکم از چهار طرف بسته شده باشد نه تنها خطر کمتری در مورد شکستن اشیاء داخلی دارد بلکه جای دست خوبی هم برای کارگران طراحی شده است.( در اینجا هم میتوانید از باربری کیان بار کمک بگیرید . شرکت باربری کیان بار شعبه منطقه حصارک بعنوان یک شرکت تخصصی بسته بندی و اسباب کشی با شناسایی نیازهای افراد به ارائه ی پکیج ها و جعبه های مناسب برای بهره وری مورد نظر شما پرداخته است .این جعبه ها به شما کمک میکند که علاوه بر حکم فرایی نظم بر این حجم کار از آشفته بازار احتمالی بعد از اسباب کشی نیز جلوگیری کنید.

همشهریان عزیز ساکن منطقه حصارک می توانید برای تمام موارد گفته شده با باربری کیان بار تماس گرفته شود و تمامی کارهای بسته بندی جابه جایی .... به باربری کیان بار بسپارید.

خدمات باربری و اتوبار کیان بار:

 • اعزام به موقه نیرو
 • ارائه خدمات 24 ساعته و به صورت شبانه روزی
 • ارائه انواع ماشین های باری مانند نیسان، خاور، کامیون روباز.......
 • ارائه روشهای نوین بسته بندی استرچ رپ......
 • برنامه ریزی دقیق و کامل در زمان اثاث کشی

 نرخ باربری در باربری کیان بار :

شاید برای بیشتر عزیزانی که از وب سایت ما دیدن میکنند این سوال پیش بیاید که نرخ های باربری  و جابجایی و اسباب کشی ما  چقد هزینه می برد . باربری کیان بار دارای مجوز از اتحادیه با قیمت های کاملا منصفانه در خدمت شما عزیزان می باشد . هدف مدیریت شرکت باربریکیان بار با رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در این راستا تصمیم  به کاهش نرخ قیمت های خاور – نیسان و ایسوزو نموده است.  فقط کافیست با شرکت باربری و اتوبار کیان بار  تماس حاصل فرمایید و سرویس خود را اعلام نموده و فیمت نهایی را به شما اعلام می نماییم . آماده ایم بهترین ها را برای شما به عمل آوریم .

باربریکیان بار  همواره در جهت رفاه حال مشتریان در تلاش است , شاید در هنگام جابه جایی کالا یا اثاثیه منزل حجم وسایلی که میخواهید جابه جا کنید کم باشد از این رو باربری کیان بار   سرویس نیسان بار را به شما عزیزان پیشنهاد می دهد. تا مجبور نشوید از سرویس خاور استفاده کنید و هزینه بیشتری هم پرداخت کنید.

 

هدف ما جلب رضایت مشتری است. باربری کیان بار

از دیدگاه مشاوران باربری کیان بار بهترین روش اثاث کشی به شرح زیر می باشد:

لازمه ی یافتن بهترین روش برای یک اسباب کشی این است که اول از همه قبول کنیم که هر کاری راهی دارد و هر فردی توانایی انجام یک کار را دارد. و همه چیز را پیش‌بینی کنید

رسم است که برای انجام صحیح یک کار بزرگ از افراد باتجربه نظرخواهی کنیم . مشاوران زبده ی شما در کیان بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد.

برای اینکه بهترین اثاث کشی را داشته باشیم باید به موارد زیر توجه کرد:

 1. تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد
 2. این فکر که خودمان به تنهایی همه وسایل را می توانیم جابه جا کنیم از مغزتان بیرون کنید
 3. بعد از این مشورت با مشاوران باربری کیان بار  یافتن توانایی افراد درگیر پروژه سومین اقدام درست عملیاتی شماست.
 4. اینکه هر فردی در انجام چه کاری قدرتمند است یک کشف بسیار ارزشمند در کشف بهترین روش اسباب کشی است .
 5. جمع آوری درست اقلام خرده ریز یکی از مهمترین راهکارهای انجام یک اسباب کشی درست است 
 6. بهتر است موقع جابه جایی و بسته بندی خسیس بازی را کنار گذاشته و به جای جمع کردن کارتون از مغازه ها ، کارتون های نو خریداری کنید.
 7. همچنین سعی کنید تا جایی که می‌شود تمام وسایل را داخل کارتن بگذارید،حتی جعبه‌های کوچک کریستال‌ها، لباس‌های زمستانی، گل‌های مصنوعی..... تا از هرگونه خسارت ناگهانی جلو گیری شود.

 

 

اغلب مشتریانی که به باربری کیان بار مراجعه می کنند این سوال را دارند که برای داشتن یک جابه جایی منظم چه کارهایی باید انجام دهند:

باربری کیان بار با توصیه می کند که با رعایت نظم و ترتیب و همچنین زمان بندی مناسب برای اسباب کشی می تواند به کاهش دغدغه های شما کمک زیادی کند و اسباب کشی منظم تر و آسان تری داشته باشید.

شرکت باربری و اتوبار کیان بار با انجام برنامه ریزی دقیق و زمان بندی مناسب ، اسباب کشی آسان ، منظم و کم دردسری برای شما به ارمغان خواهد آورد.

حضور کادر کاری باربری کیان بار در تمام مراحل اسباب کشی یعنی از شروع بسته بندی وسایل تا چیدمان آنها در مکان جدید ، نشان دهنده اهمیتی است که ما برای رفاه و آسایش مشتریان خوبمان قائل هستیم.

اسباب کشی آسان و منظم با حضور تیم مجرب و خوش اخلاق باربری کیان بار تجربه کنید ، باربری کیان بار شعبه حصارک این اطمینان خاطر را برای شما شهروندان عزیز ایجاد خواهد کرد که وسایلتان را در مدت زمانی مطلوب و بدون اینکه آسیب ببینند ، در منزل یا محل کار جدیدتان به شکلی صحیح و سالم تحویل بگیرید.

کارکنان و کارشناسان حرفه ای باربریو اتوبار کیان بار ، با حوصله ، صبر و آرامش در کنار شما خواهند بود و پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

برای ارتباط با ما کافی است گوشی تلفن روب بردارید و با شماره ثابت دفتر باربری کیان بار تماس بگیرید.

کار را به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار

4ویژگی هایی که می تواند یک باربری را به یک باربری نمونه تبدیل کند:

ما در اینجا  4 ویژگی اصلی و عواملی که در زمینه انتخاب باربری،برون‌سپاری حمل‌ونقل و اتو بار مهم هستند را در اینجا برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم.  این 4 صفت تنها ویژگی اتو بارهایی هست که در کار خود متعهد و حرفه‌ای هستند

 1. دستاورد تلاش و پیشرفت به‌سوی اهداف : دستاورد یا تلاش هر شغلی نیازمند پس از ایجاد نیازمند تلاش به سمت تسلط در کارهای مرتبط و کسب تخصص‌های بروز و بیشتر است. حل‌وفصل  چالش کشیدن و حرکت روبه‌جلو در راستای اهداف، پیشرفت و پیشرفت و پیشرفت

 2. تداوم: باربری یا کلاً هر شغل نیازمند تداوم در مواجهه با موانع است اینکه بتواند همچنان در زمینه تخصصی در بدترین موقعیت نیز جایگاه خود را حفظ یا حتی بهبود دهد

 3. طرح‌های جدید و تخصصی در راستای اهداف باربری: شغل نیازمند یک تمایل برای بر عهده گرفتن مسئولیت‌ها و چالش   است.طرحی که ادامه داده شود و علاوه بر منطبق بودن با جدیدترین نیازهای باربری بتواند مدیریت بحران هم داشته باشد

 4. رهبری: باربری یک حرفه تخصصی و درعین‌حال گسترده است که نیازمند رهبری قوی و مستعد است.

حال با گفتن تمام موارد فوق باربری و اتوبار کیان بار با داشتن 4 ویژگی در لیست برترین باربری ها قرار دارد

تجربه، سعی و کوشش ما در حفظ اعتماد و اطمینان شماست. باربری و اتوبار کیان بار شعبه حصارک

ما را باور کنید و همواره به یاد داشته باشید که ما دوستی خستگی ناپذیریم. باربری تهران و اتوبار کیان بار شعبه حصارک

 

 وظایف رانندگان حمل بار در جابه جایی های برون شهری باربری کیان بار:

 

 1. بعد از پیمودن هر 80 کیلومتر از شروع مسیر حتما توقف کرده و بار ماشین را کنترل کنند.

 2. اگر در زمستان مشغول اثاث کشی هستند حتما مسائل امنیتی را رعایت کنند.

 3. بعد از هر ترمز ناگهانی توقف کرده و بار ماشین را کنترل کرده و مطمن شوید که چیزی جابه جا نشده است.

 4. اشنایی داشتن کامل با مسیرها و انتخاب کوتاه ترین و کم خطر ترین مسیر. 

کالا و ثاثیه خود را با خیالی راحت به باربری ما بسپارید و در شهر مورد نظر خود منتطر ما باشید باربری کیان بار با داشتن رانندگانی زبده ومتعهد از وارد شدن هر گونه خسارت به کالا و اثاثیه شما در جاده جلوگیری کرده و میزان خسارت را به صفر می رساند. باربری و اتوبار کیان بار

برنامه ریزی در کارها:

درست انجام دادن و سروقت انجام دادن هر کاری به یک برنامه ریزی دقیق وکارا نیاز دارد تا همان طور که دوست دارید و پیش بینی کرده اید کارها را سر وقت و به موقه انجام شود.

از این رو باربری و اتوبار کیان باربه مشتریان و کاربرانی که از وب سایت این شرکت دیدن می کنند توصیه می کند که قبل از شروع به اثاث کشی یک برنامه ریزی دقیق و کارا داشته باشند تا در زمان اثاث کشی دچار استرس و نگرانی زمان اثاث کشی نشوند. باربری و اتوبار کیان بار توصیه می کند که حتما قبل از اثاث کشی با باربری کیان بار تماس بگیرید و سرویس مورد نیاز خود را رزرو کنید و همچنین از توصیه های مشاوران باربری کیان بار استفاده کنید. باربری و اتوبار کیان بار شعبه حصارک 

انتخاب سرویس مناسب با ظرفیت بار:

مشتریانی که قصد جابه جایی کالا و اثاثیه منزل یا محل کار خود را دارند باید دقت داشته باشند که سرویسی که برای جابه جایی کالا و اثاثیه انتخاب می کنند متناسب با طرفیت باری باشد که می خواهند جابه جا کنند تا هزینه و رفت آمد بیشتری نداشته باشند. به عنوان مثل : اگر بار کمی برای جابه جایی دارید حتما از سرویس نیسان استفاده کنید که مجبور به پرداخت هزینه بیشتری شوید یا اگر بار زیادی برای جابه جایی دارید حتما از سرویس خاور یا کامیون استفاده کرده که بارها زود جابه جا شده و استرس بیشتری به شما همشهریان ساکن منطقه حسارک وارد نشود.باربری و اتوبار کیان بار

کار ار به دست کاردان بسپارید. باربری کیان بار

خوش اخلاق بودن کادر کاری:

رمز موفقیت هر باربری خوش اخلاق بودن و کارا بودن کادر کاری  آن باربری است. کادر کاری باربری کیان بار با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل و نقل یکی از برترین باربری ها محسوب می شود که راز موفقیت و پایداری باربری کیان بار کادر کاری مجرب و کارای باربری و از همه مهم تر متعهد بودن کارگران باربری کیان بار است.

کارگران باربری کیان بار با داشتن سالها تجربه در نهایت رعایت نکات ایمنی و با دقت فراوان کار خود را انجام می دهند. یکی از شعارهای کارگران باربری کیان بار این است که کادر کاری باربری کیان بار هیچ گاه دقت را فدای سرعت نخواهند کرد. و همیشه کار جابه جایی و بسته بندی را در نهایت دقت انجام داده و میزان خسارات وارده در زمان جابه جایی را به صفر می رسانند.

جابه جایی  کالا و اثاثیه تمام مشاغل:

باربری و اتوبار کیان بار با تدبیر و اندیشه ایی که دارد و با کمک از مشاوران زبده خود برای جابه جایی وسایل تمامی شغلها و مانند جابه جایی وسایل کارخانه، وسایل نجاری، وسایل پزشکی و آزمایشگاه ها، وسایل گل فروشی ها....... برای هر کدام از شغلها و از اثاث کشی مختص آن شغل استفاده می کنند و تمام نکات ایمنی را رعایت کرده تا هیچ خسارتی به وسایل و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه حصارک وارد نشود هدف باربری و اتوبار کیان بار این است که میزان خسارات در حین جابه جایی را به صفر برساند. باربری و اتوبار کیان بار

 جابه جایی وسایل :

باربری و اتوبار کیان بار به مشتریان خود توصیه می کند برای داشتن یک اثاث کشی راحت حتما برنامه ریزی دقیق و کارایی داشته باشند. باربری کیان بار با درک شرایط مشتریان و نزدیک شدن به روزهای اثاث کشی برای داشتن اثاث کشی راحت همراه مشتریان بوده مشتریان را تا چیدمان پایانی کار همراهی می کنند.

اسباب کشی راحت:

برنامه ریزی دقیق عملیاتی ، استفاده از خدمات بسته بندی از قبیل بابل رپ ، وکیوم های ضربه گیر ، لایف پک ، کارتن های لباس و ... ، جداسازی لوازم خرده ریز از لوازم درشت ، بسته بندی دقیق و حساب شده ، حضور به موقع باربری و اتوبار کیان بار در مبدان  برای اسباب کشی ، استفاده از کارگران خوشرو و مجرب برای حمل و نقل اثاثیه و اسباب منزل ، جابجایی بی دغدغه و به موقع همه و همه از عواملی است که باربری و اتوبار کیان بار مدتها زمان برای انجام بدون نقص آن صرف کرده است . مشاوران باربری کیان بار به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به همشهریان است.