باربری و اتوبار بلوار فردوس

غرب تهران

021-44430492 

شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

 جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار بلوار کیان بار منطقه 5 شعبه بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس واقع در منطقه 5 با بیش از ده سال سابقه کار درخشان  در عرصه باربری و اتوبار آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن بلوار فردوس است.

باربری کیان بار در ابتدای فعالیت خود در نقاط محدودی از تهران شروع به فعالیت کرد و رفته رفته با افزایش تقاضای مشتریان در نقاط متعددی از تهران شمال تهران , غرب , و شرق ....... شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر در خدمت ساکنین منطقه بلوار فردوس است.

باربری کیان بار شعبه بلوار فردوس دائما سعی در استخدام نیروی کاری ورزیده و خوش اخلاق بوده از این رو با تماس با باربری کیان  بار شعبه بلوار فردوس  کادر کاری باربری کیان بار در کوتاه ترین زمان کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن بلوار فردوس را بسته بندی و جابه جا می کنند.

مشتریان یا کاربرانی که از سایت ما دیدن می کنند می توانند با شماره گیری شماره ثابت باربری از خدمات باربری کیان بار بهره مند شوند.

باربری بلوار فردوس بااستفاده از روش های نوین در بسته بندی کار بسته بندی اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی می کنند.

چیزی که باربری کیان بار را از سایر باربری ها جدا کرده :

  1. دقت در جابه جایی
  2. بسته بندی (کالا و اثاثیه)
  3. ارائه برنامه (برنامه ریزی مناسب برای اثاث کشی بدون دغدغه)

عزیزانی که از سایت ما دیدن می کنند با تماس با باربری کیان بار شعبه بلوار فردوس می توانند از خدمات این باربری بهره مند شده . در ضمن باربری کیان بار برای مشتریانی که از طریق سایت باربری کیان بار با باربری آشنا شدن تخفیفات ویژه ایی در نظر گرفته اند

شماره تماس دفتر باربری بلوار فردوس 88534502

بسته بندی کار ما نیست بلکه هنر ماست . باربری کیان بار

باربری و اتوبار کیان بار

 

 

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5

باربری بلوار فردوس

 باربری کیان بار  با استفاده از جدیدترین تکنولوژی دنیا در کنار شما عزیزان هستیم همراه با بهترین سیستم های حمل و نقل از جمله خاور و کانتینر و وانت و نیسان ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان  ساکن بلوار فردوس هستیم . اگر دنبال یک باربری تهران هستید که دارای سالها سابقه در امر باربری و اثاث کشی منزل هستند. با اتوبار تهران کیان بارتماس بگیرید . باربری کیان بار در کنار شما عزیزان هستیم تا اثاث منزل شما را خوب بسته بندی کنیم  بعد از اینکه بسته بندی انجام شد به خوبی بوسیله ی بارچین های حرفه ای به خاور و کانتینر و کامیونت منتقل داده می شود در آنجا با توجه به اندازه و نحوه بسته بندی بار ها در پشت خاور منتقل داده می شود. در آنجا سعی بر آن می شود که بارها رو طوری روی هم بچینیم که در اثر جابه جایی در مسافت های طولانی صدمه ای برای بارها و اثاث شما عزیزان صدمه ای وارد نشود.  باربری کیان بار