باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5 

باربری باغ فیض

باربری و اتوبار کیان بار شعبه باغ فیض مفتخر است که در خدمت ساکنین باغ فیض باربری تهران است.

باربری کیان بار در ابتدا کار خود را در نقاط محدودی از تهران اغاز کرد با افزایش تقاضای مشتریان کم کم شعبات متعددی از اتوبار تهرانکیان بار درشمال, غرب , شرق .......... اغاز به کار کرده .

کلیه خدمات از جمله حمل و نقل و و مشاوره بسته بندی بر عهده باربری کیان بار می باشد.متخصصان باربری تهران آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته  به همشهریان ساکن باغ فیض هستند.

در اغلب کشور های اروپایی ضرب المثلی است که میگن  ۳ بار اسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر می رساند. اسباب کشی انقدر کار سختی است که حتی تصور آن ممکن است شما را به وحشت بیندازد، اما از آن گریزی نیست. اسباب کشی ها در فصل تابستان رایج تر است. به خصوص در شهریورماه که به دلیل نزدیک شدن به شروع مدارس، بازار تعویض خانه خیلی گرم می شود. اگر بدانید چطور اسباب کشی و کی شروع به جمع آوری وسایل کنید، می توانید این کار سخت را برای خودتان راحت تر کنید. این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

وظایف رانندگان کیان بار در حمل و نقل بین شهری:

  1. پس از پیمودن هر 100کیلومتر از شروع مسیر , از صحت سلامت کالا و اثاثیه درون ماشین مطمئن شود.
  2. رانندگان پس از دیدن هر نقضی در ماشین ماشین را متوقف کرده و به دفتر اتوبار تهران اطلاع دهند.
  3. پس از هر ترمز یا توقف ناپهانی از صحت سلامت  چیدمان اثاثیه درون ماشین اطمینان حاصل کنند.
  4. رانندگان حتما باید از کالا و اثاثیه که در حال حمل آن هستند مطلع شوند.

باربری کیان بار با داشتن بیش از 30 شعبه فعال در سطح شهر تهران آماده ارائه بهترین خدمات درون شهری و برون شهری  به همشهریان تهرانی است.

تخلیه بار یکی از کارهای مهمی است که در هنگام باربری و حمل و نقل باید به آن توجه کرد باربری کیان بار با داشتن کارگرانی مجرب و خوش اخلاق تمام اجسام سنگین از قبیل یخچال , پیانو, تلوزیون, ماشین لباسشوییی..........را جابه جا و تخلیه  می کنند. باربری کیان بار 

متخصصان اتوبار کیان بار به شما همشهریان ساکن باغ فیض کمک می کنند که جابه جایی اسان و دور از هرگونه نگرانی را تجربه کنید.باربری کیان بار

یکی از نکات دیگری که در هنگام اثاث کشی منزل یا محیط کار به آن توجه کرد بسته بندی درست وسایل است

 

 

 باربری آِیت الله کاشانی و اتوبار ایت الله کاشانی