باربری و اتوبار اشرفی اصفهانی

غرب تهران

021-44430492 

شمال تهران

021-22864752

مرکز تهران

021-88534502

 جنوب تهران

09192904912

مدیریت و تلگرام

09127991038

باربری و اتوبار کیان بار منطقه 5 شعبه اشرفی اصفهانی 

باربری اشرفی اصفهانی منطقه 5

شرکت باربری واتوبار کیان بار واقع در منطقه اشرفی اصفهانی با کادر مجرب و متعهد وخودرو های مجهز در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته  اماده خدمت به همشهریان ساکن در منطقه اشرفی اصفهانی است. باربری اشرفی اصفهانی با داشتن کادری مجرب و کارگران ورزیده در کوتاه ترین زمان ممکن اثاثیه منزل شما را بسته بندی و جابه جا می کنند. باربری اشرفی اصفهانی  با بیمه کردن اثاثیه منزل و کالا های شما هرگونه خرابی و شکستن در هنگام جابجاییی را بر عهده می گیرد با خیالی اسوده کالای خود را به ما بسپارید.  نرخ این باربری طبق نرخ تایید شده اتحادیه می باشد. 

باربری اشرفی اصفهانی همواره به کادر کاری خود یا د اوری می کند که رضایت مشتری مهمترین رکن است. باربری کیان بار شعبه اشرفی اصفهانی جلب رضایت مشتری همواره سر لوحه خود قرار داده . همشهریان ساکن اشرفی اصفهانی می توانند با شماره گیری تلف ثابت باربری کیان بار تعداد کارگران مورد نیاز را از باربری درخواست کنند. 

شاید بارها این سوالو از خودتون پرسیده باشید که چرا باربری و اتو بار کیان بار ؟

جواب سوال شما همشهریان عزیز این است که باربری کیان بار با بیش از سی سال سابقه کار درضمینه باربری و حمل و نقل به جرات می توان گفت که یکی از بهترین شرکتهای حمل ونقل در سطح کشور است. باربری تندیس با بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه شما همشهریان عزیز هرگونه خرابی و شکستن در هنگام اثاث کشی را برعهده گرفته. باربری کیان بار شعبه اشرفی اصفهانی یکی از اولین باربری های است که از روشهای نوین اروپایی برای بسته بندی کردن کالا و اثاثیه منزل شما استفاده می کند که می توان به روش استراچ رپ اشاره کرد. 

باربری کیان بار 

از خدمات باربری کیان بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات:

  • حمل و نقل و باربری به تمام نقاط تهران و ایران
  • انجام اثاث کشی و اسباب کشی (با کارگران حرفه ایی)
  • ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته
  • بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما

خدمات ارائه شده از طرف باربری کیان بار شعبه اشرفی اصفهانی برای تمام مشتریان و کاربرانی که از طریق سایت شرک با ما اشنا می شوند یکسان می باشد. باربری کیان بار 

حمل ونقلی سریع و آسان را با ما تجربه کنید. باربری و اتو بار کیان بار

شماره تماس دفتر باربری کیان بار شعبه اشرفی اصفهانی 88534502

 

 

باربری کیان بار منطقه 5

باربری اشرفی اصفهانی 

باربری و اتوبار کیان بار با بیش از ده سال سابقه کار درخشان در عرصه باربری و حمل و نقل آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه اشرفی اصفهانی است.

باربری و اتوبار کیان بار  با هدف رفع تمام نیازها در زمینهجابجایی بار، با ارائه خدمات وانت باربری و نیسان وانت در باربری تهران گام دیگری در آسایش خیال شما در جابجای و اسباب کشی  ارائه میکند.
شما میتوانید با تعیین وقت و هماهنگی جهت وانت تلفنی برنامه ریزی کامل و دقیقی در اسبا کشی و جابجایی های خود داشته باشید. کیان بار .
 
باربری کیان بار به مشتریان خود توصیه می کند که اگر قصد اثاث کشی را دارید حتما به موارد زیر توجه کنید:
  1. حتما برنامه ریزی دقیق و حساب شده ایی داشته باشید (تا باربری دور از استرس و نگرانی را تجربه کنید)
  2. اگر قصد اثاث کشی از خانه کوچک را دارید حتما به هماهنگی رنگها توجه داشته باشید.
  3. وسایل هم رنگ یا رنگ های نزدیک به هم را در اتاق کنار هم بچینید .

 

 باربری آِیت الله کاشانی و اتوبار ایت الله کاشانی